Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fb - koniec? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Fb - koniec? (/Temat-Fb-koniec-133850)

Strony: 1 2


Fb - koniec? - mahuzz - 29-05-2016 14:16

Siemanko. Dałem taki a nie inny tytuł tematu, aby przyciągnąć Waszą uwagę - Was, spamerów facebooka.

Doszedłem do momentu, gdzie spam przestaje działać. Po założeniu konta, czy to po wyczyszczeniu cookies, z innej przeglądarki albo wirtualnej maszyny, po jednym poście w grupie dostaje bana na postowanie i dołączanie. Jak sobie poradzić?
Mówię o darmowych metodach, nie gadajcie o kupowaniu proxy, zmiennym IP czy stażowych kontach. Jak się kiedyś dało tak się teraz musi dać.

Pozdrawiam, nagradzam reputkami, dużo Tongue


RE: Fb - koniec? - aero2 - 29-05-2016 14:26

IP zmienne (nie proxy) to podstawa, też tak miałem w styczniu tego roku, miesiąc nie mogłem spamować w grupach Facebook, ale puściła blokada bo dałem sobie przerwy właśnie miesiąc i działa wszystko do dzisiaj, spróbuj na innym komputerze i internecie jak idzie, wtedy będzie wiadomo, czy musisz robić format systemu.


RE: Fb - koniec? - mahuzz - 29-05-2016 14:30

(29-05-2016 14:26)aero2 napisał(a):  IP zmienne (nie proxy) to podstawa, też tak miałem w styczniu tego roku, miesiąc nie mogłem spamować w grupach Facebook, ale puściła blokada bo dałem sobie przerwy właśnie miesiąc i działa wszystko do dzisiaj, spróbuj na innym komputerze i internecie jak idzie, wtedy będzie wiadomo, czy system od nowa wgrać.

Dzięki za odpowiedź.
Właśnie na przełomie stycznia/lutego musiałem zrobić to samo i jakiś czas temu też odpuściło. Ale system też reinstalowałem. Nie wiem czy sam reinstall wystarczy.


RE: Fb - koniec? - Pakula - 29-05-2016 16:47

Ludzie są już coraz bardziej wyczuleni na spam i treści wprowadzające w błąd co za tym idzie zgłaszają spam. Z tym nie wygrasz, szkoda czasu. Poszukaj serwisów tematycznych w których działasz nie wszystko kręci się wokół facebooka i nie narzekaj bo fejs chce dobrze, a spam trzeba tępić Smile


RE: Fb - koniec? - prololex - 29-05-2016 20:11

(29-05-2016 16:47)Pakula napisał(a):  Ludzie są już coraz bardziej wyczuleni na spam i treści wprowadzające w błąd co za tym idzie zgłaszają spam. Z tym nie wygrasz, szkoda czasu. Poszukaj serwisów tematycznych w których działasz nie wszystko kręci się wokół facebooka i nie narzekaj bo fejs chce dobrze, a spam trzeba tępić Smile


Jakby fb dzielił się zyskami z reklam z użytkownikami jak inne serwisy tego typu, to może nie było by takiego spamu.


RE: Fb - koniec? - tomek019 - 29-05-2016 21:23

Facebook wszystko zabiera dla siebie Smile


RE: Fb - koniec? - mahuzz - 29-05-2016 22:20

Nikt tu nie narzeka Wink Sam mam pasywny zarobek bez FB, ale to zawsze jakies dodatkowe pieniądze.


RE: Fb - koniec? - Dante_/ - 29-05-2016 22:32

Wystarczy odpocząć od spamu 7dni+-, jeżeli jesteś aż tak "chytry", żeby z zarobionych pieniędzy nie wydać ani grosza na dobrego VPN to powodzenia.


RE: Fb - koniec? - HEI$ENBERG - 29-05-2016 22:38

(29-05-2016 22:32)Dante_/ napisał(a):  Wystarczy odpocząć od spamu 7dni+-, jeżeli jesteś aż tak "chytry", żeby z zarobionych pieniędzy nie wydać ani grosza na dobrego VPN to powodzenia.



Dokładnie, jakim to trzeba być dusi groszem żeby nie wydać nawet tych 40zł na VPN'a gdzie i tak zarobek masz w chuj większy.. Skoro wolisz nic nie wydać tylko odpocząć (gdzie jakbyś kupił VPN'a to mógłbyś zarabiać i zwróciłby się, a tak to można powiedzieć, że tracisz). Twój wybór, ludzie to wszystko chcieliby za darmo i najlepiej jeszcze nic nie robiąc.


RE: Fb - koniec? - bestek112 - 29-05-2016 23:43

Do zmiany IP polecam program ZenMate, pomaga a premium kosztuje tylko 8zł Smile