Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dodawanie moderatorów w grupach na fb - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Dodawanie moderatorów w grupach na fb (/Temat-Dodawanie-moderatorow-w-grupach-na-fb-133829)

Strony: 1 2


Dodawanie moderatorów w grupach na fb - Majka - 29-05-2016 09:11

Witam. Fb daje nam możliwość dodawania w grupach moderatorów


[Obrazek: Clipboard01.jpg]


Ciekawi mnie dlaczego będąc administratorem w dwóch grupach 10K i 50K w tej pierwszej mogę dawać uprawnienia moderatora a w drugiej już nie mam takiej możliwości? Wie ktoś jak to włączyć, ustawić...?


RE: Dodawanie moderatorów w grupach na fb - jarunioo7 - 07-06-2016 13:40

@[Majka] - spróbuj chociażby zmienić język na angielski - bardzo często pomaga i aktualizacje są dodawane znacznie szybciej.. Być może masz dwie różne kategorie grup (wejdź w ustawienia grupy i sprawdź)


RE: Dodawanie moderatorów w grupach na fb - Majka - 07-06-2016 15:19

@[jarunioo7] kategorie grup te same. Muszę spróbować tak jak piszesz zmienić język. Ta grupa jakaś "zepsuta" teraz nie mogę podkleić postu nawet Undecided


RE: Dodawanie moderatorów w grupach na fb - MaLiN - 07-06-2016 15:56

Grupa zamknięta czy otwarta?


RE: Dodawanie moderatorów w grupach na fb - Majka - 07-06-2016 18:45

(07-06-2016 15:56)MLN napisał(a):  Grupa zamknięta czy otwarta?

otwarta


RE: Dodawanie moderatorów w grupach na fb - mysc - 12-06-2016 12:54

O kurcze, ciekawe. Możesz podesłać screena jak to wygląda w tej "zepustej" grupie ?

1. Obie grupy masz na tym samym koncie ?

2. Jesteż założycielem grupy, czy zostałaś dodana jako administrator (pytanie co do oby grup) ?


Zmiana języka mogłaby pomóc gdyby taki problem był w każdej grupie...

Generalnie Facebook wprowadza zmiany etapami - nie od razu dla wszystkich. Wyraźnie widać to używając dużej ilości FP - przy każdej zmianie layoutu planowania postów część działa już na nowym, część wciąż na starym. Takie pełne wdrożenie nowej opcji zajmuje kilka dni - być może po prostu Twoja grupa nie została jeszce zaktualizowana.


RE: Dodawanie moderatorów w grupach na fb - Majka - 12-06-2016 19:12

(12-06-2016 12:54)mysc napisał(a):  O kurcze, ciekawe. Możesz podesłać screena jak to wygląda w tej "zepustej" grupie ?

1. Obie grupy masz na tym samym koncie ?

2. Jesteż założycielem grupy, czy zostałaś dodana jako administrator (pytanie co do oby grup) ?


Zmiana języka mogłaby pomóc gdyby taki problem był w każdej grupie...

Generalnie Facebook wprowadza zmiany etapami - nie od razu dla wszystkich. Wyraźnie widać to używając dużej ilości FP - przy każdej zmianie layoutu planowania postów część działa już na nowym, część wciąż na starym. Takie pełne wdrożenie nowej opcji zajmuje kilka dni - być może po prostu Twoja grupa nie została jeszce zaktualizowana.

1. TAK
2. Jestem założycielką.

Zmiana języka nie pomogła.


RE: Dodawanie moderatorów w grupach na fb - mysc - 12-06-2016 19:27

Jeżeli tej opcji po prostu nie ma w możliwościach do wybrania - myślę, że trzeba czekać na aktualizację grupy. Przypuszczam, że grup jest na FB więcej od FP - i zmiany wchodzą jeszcze dłużej. Innej opcji nie widzę - i jest jak najbardziej możliwa, bo na FP miałem z tym do czynienia przy każdych zmianach na facebooku.

"Ostatni będą pierwszymi" Cool


RE: Dodawanie moderatorów w grupach na fb - Majka - 03-07-2016 07:02

W dalszym ciągu nic. W dodatku nie mogę podwiesić nawet pierwszego postu facepalm


RE: Dodawanie moderatorów w grupach na fb - mysc - 03-07-2016 11:36

Jak chcesz, to mnie dodaj do tej grupy jako admina i pomyślę co jest nie tak... po takim czasie to już raczej powinna być aktualka.. ;/