Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com (/Temat-ZAPISY-Drugi-ZLOT-uzytkownikow-Zarabiam-com-133661)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Admin - 10-07-2016 19:22

Dzięki wszystkim osobom przyjezdnym z bliższa lub dalsza za wspólną zabawę Smile w tym roku zlot jak doskonale wiecie odbył się na pełnym spontanie, atrakcji wymagających aktywności myślę że było z nadmiarem, imprezy były dobrze zakrapiane, szczególnie pierwsza noc gdzie nie pamiętam wszystkiego : DD

Domki w porównaniu do ubiegłorocznych apartamentów faktycznie pozostawiały trochę do życzenia, jednakże jak już część z Was przyznała nikt nie przyjechał do spa tylko na zlot integracyjny. Wink

III zlot zaplanować będzie trzeba jeszcze z większym wyprzedzeniem, jednakże niezależnie od tego gdzie będzie to atmosfere tworzą ludzie którzy w nim uczestniczą, dlatego jestem przekonany że będzie jeszcze lepiej Smile

PS.

Jak macie prywatne zdjęcie własne albo jakieś grupowe ze zlotu (wiem że każdy z Was takowe robił) niech podeśle mi je na pw lub maila [email protected], przydadzą się do obróbki jakiegoś filmu czy slajdu ze zlotu Wink


PS2.

Kto został do końca miał możliwość odwiedzić pobliski zamek oraz skarbiec zarabiam.com w którym nasze mieszczną się Nasze dobra i Forum Goldy:
http://screenshot.sh/n9h6DU9eaujnQ


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Kaspirek - 10-07-2016 21:07

Pokażcie grupowe zdjęcie Smile


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - jarunioo7 - 11-07-2016 09:29

Co to jest zbieranie leadów? Jerk2


Zlot udany ! Pozdro dla wszystkich ! Smile


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Admin - 11-07-2016 09:50

albo zbanowany milioner który tęskni za zc tak bardzo, że nawet na zlot przybył Lol


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - michal86ole - 11-07-2016 09:58

(11-07-2016 09:29)jarunioo7 napisał(a):  Co to jest zbieranie leadów? Jerk2


Zlot udany ! Pozdro dla wszystkich ! Smile

Udało Ci się wrócić bez przygód?

Zlot jak najbardziej na plus, w domkach wystrój z PRL, cieplej na zewnątrz niż w środku no i dobry klimat - zboczone wiewiórki, słoneczka, spajderman Wink Długo by wymieniać. Pozdro dla wszystkich i do następnego! Smile


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - jarunioo7 - 11-07-2016 10:22

Udało się na spokojnie, szczególnie że miałem tylko 100 km Smile Audi idzie do mechanika za tydzień jak nazbieram leadów hehe.

Jak wróciłem do domu to zebrał się kac z dwóch dni i było ciężko Undecided


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - PawelC - 11-07-2016 10:23

Mi tez sie podobało Jerk2 Big Grin
Spajdi spał jak wracalismy Big Grin
-----

Ja Jeszce piwko zgniotłem do meczu i przespałem kaca Big Grin


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - WuJeKuBa - 11-07-2016 10:35

Co jak co, ale na zlot się opłacało jechać Big Grin

[Obrazek: kq3E7zj.jpg]

Ten drugi gadżet po prawej to za zarobki Jerk


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - ParkourSpajdi - 11-07-2016 11:36

(11-07-2016 09:58)michal86ole napisał(a):  
(11-07-2016 09:29)jarunioo7 napisał(a):  Co to jest zbieranie leadów? Jerk2


Zlot udany ! Pozdro dla wszystkich ! Smile

Udało Ci się wrócić bez przygód?

Zlot jak najbardziej na plus, w domkach wystrój z PRL, cieplej na zewnątrz niż w środku no i dobry klimat - zboczone wiewiórki, słoneczka, spajderman Wink Długo by wymieniać. Pozdro dla wszystkich i do następnego! Smile

(11-07-2016 10:23)PawelC napisał(a):  Mi tez sie podobało Jerk2 Big Grin
Spajdi spał jak wracalismy Big Grin
-----

Ja Jeszce piwko zgniotłem do meczu i przespałem kaca Big Grin

Witam wszystkich zgniatam temat Big Grin
Zlot pierwsza klasa świetna atmosfera spoko ludzie no i oczywiście pasowało by wnioskować o zmianę nicku ten kto był na zlocie wie dlaczego mam nadzieje ze moja prośba zostanie rozpatrzona pozytywnie .

Pozdrowienia od ParkourSpajdi Tongue


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - alussk8 - 11-07-2016 12:07

za rok na pewno się wybiore, bo widze że dobra zabawa mnie ominęła Big Grin