Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com (/Temat-ZAPISY-Drugi-ZLOT-uzytkownikow-Zarabiam-com-133661)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - MaLiN - 29-06-2016 22:33

(29-06-2016 22:16)DDK napisał(a):  
(29-06-2016 20:41)nitram napisał(a):  No dokładnie tak może to nie jest go pro 4 ale porównując cenę jakość to xiaomi yi bardzo dobrze wychodzi, nagrywałem i jestem zadowolony jak coś konkretniejszego nagram to wrzucę Smile Czekam na info odnośnie szczegółowych informacji i jakiś godzin kto kiedy będzie albo od kiedy można być ?

Ja koło 16 mam być w Warszawie po Kaspirka i jego żonę więc 18-19 będziemy na miejscu zależy jak będzie się jechać Cool


Byłem w zeszły weekend w Kielcach. Pomiędzy Radomiem a Skarżyskiem, jest budowa drogi, więc na kilku kilometrach jest ciężko z wyprzedzaniem. Dodatkowo w Radomiu można trochę postać.

Radzę również uważać na pieski, często stoją za Radomiem na takim zgórku (nie pamiętam teraz miejscowości i suszą w obie strony) Angry


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Mauorycy - 29-06-2016 22:56

(29-06-2016 22:33)MLN napisał(a):  
(29-06-2016 22:16)DDK napisał(a):  
(29-06-2016 20:41)nitram napisał(a):  No dokładnie tak może to nie jest go pro 4 ale porównując cenę jakość to xiaomi yi bardzo dobrze wychodzi, nagrywałem i jestem zadowolony jak coś konkretniejszego nagram to wrzucę Smile Czekam na info odnośnie szczegółowych informacji i jakiś godzin kto kiedy będzie albo od kiedy można być ?

Ja koło 16 mam być w Warszawie po Kaspirka i jego żonę więc 18-19 będziemy na miejscu zależy jak będzie się jechać Cool


Byłem w zeszły weekend w Kielcach. Pomiędzy Radomiem a Skarżyskiem, jest budowa drogi, więc na kilku kilometrach jest ciężko z wyprzedzaniem. Dodatkowo w Radomiu można trochę postać.

Radzę również uważać na pieski, często stoją za Radomiem na takim zgórku (nie pamiętam teraz miejscowości i suszą w obie strony) Angry

Ta są rejony, gdzie co zabudowany stoją, dosłownie o każdej porze dnia i nocy...Uwaga na Wąchock, Parszów i Skarżysko..+ czarne e60 na e7(TK 4425L) bo prowokuje jak tylko może Big Grin
Ogólnie jak ktoś jedzie z Warszawy lub okolic to najlepiej Radom->Iłża->Starachowice->Bocheniec Smile


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - jarunioo7 - 30-06-2016 01:32

Dlatego jak zawsze wyruszam w trase to od razu yanosika odpalam Wink Uratował mi tyle razy skórę.. Rolleyes


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Kaspirek - 30-06-2016 04:22

DDK Janosika się odpali i dla ciebie nigdzie nie będą stali i jesteśmy na 17 Smile haha

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50L przy użyciu Tapatalka


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - DDK - 30-06-2016 16:50

Mam CB radio + Yanosika więc damy radę Tongue Poza tym nie będę pruć bo szkoda prawka i na mandaty Big Grin

No i wiadomo, nie zatrzymają bo wbijam na miasto Passatem LolLolLol





RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - nitram - 30-06-2016 22:27

Będzie zlot passerati ?Big Grin


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - MaLiN - 30-06-2016 23:17

(30-06-2016 22:27)nitram napisał(a):  Będzie zlot passerati ?Big Grin

Same #JanuszeByznseu Jerk


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Admin - 01-07-2016 10:16

(30-06-2016 16:50)DDK napisał(a):  Mam CB radio + Yanosika więc damy radę Tongue Poza tym nie będę pruć bo szkoda prawka i na mandaty Big Grin

No i wiadomo, nie zatrzymają bo wbijam na miasto Passatem LolLolLol



wczoraj mnie drapneli w zabudowanym 80~ + wyprzedzanie zaraz za pasami na podwójnej ciągłej, na zegarku 21:02 więc wiadomo dlaczego się spieszyłem, zobaczyłem lizak, kazał zjechać, chuchnąć i powiedział:
-chcesz z nami postać czy na mecz spadasz?
-spadam Big Grin
-no to spadaj Big Grin

imprezaimpreza


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - jarunioo7 - 02-07-2016 17:24

Jak o 21:02 Cie złapali to pewnie gola nie zobaczyłeś Jerk2


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Admin - 04-07-2016 20:38

Siema Panowie i Panie Smile

podbijam temat aby przypomnieć wszystkim zlotowiczom podstawowe informacje bo za 4 dni się spotykamy !! Smile


Miejsce/adres zlotu:

Ośrodek Wypoczynkowy "PTASZYNIEC"
Bocheniec 55A
28-366 Małogoszcz


Koszty: 90zł za 2 dni noclegu w osrodku, jeśli ktoś wpłacił tylko zaliczkę pozostałość może uregulować na miejscu, jeśli ktoś zapłacił za całość z góry to ma więcej obowiązkowych wydatków mieć nie będzie.
Nitram będzie ścigał dłużników i w razie problemów zgłaszał do krajowego rejestru długów Jerk2impreza

Telefonicznie poinformowano mnie że na miejscu będzie możliwość na luźno z dnia na dzień zarezerwowania dodatkowego paintballu (nieobowiązkowo) cena to około 50zł za osobę.
Na terenie podobno znajdują się korty tenisowe, boisko do piłki nożnej i siatkówki, boisko do siatkówki plażowej, więc fajnie jak ktoś weźmie piłkę do siatkówki będzie można się rozerwać oczekując na przyjezdnych.

Godzina hotelowa rozpoczyna się w piątek o godzinie 14:00 czyli od tej godziny będzie można swoje rzeczy zostawić w domkach, no i zapewne w niedziele o godzinie 14:00 będzie się kończyć.

W razie pytań/problemów skontaktować się można będzie ze mną pod numerem:
[wymoderowano]

Nawigacyjnie wydaje mi się że @[Mauorycy] i @[GoblinX] chyba najwięcej będą w stanie Nas wspomóc, bo po temacie widać że to ich okolice Smile

Warto zaopatrzyć się w to co kto lubi pić czy jeść, wspólnej zrzuty nie robiliśmy bo wiadomo że jeden woli piwko drugi whisky, trzeci grilowaną paprykę i pieczarki a jeszcze inny krwawe mięcho Tongue
Moja połowka preferuje hurtowe ilości wina (pomegranate - kryptoreklama Big Grinimpreza) więc takowe będzie spożywać, ja natomiast whiskacza bo po nim odczuwam mniejszego kaca Tongue tutaj myślę że indywidualne preferencje każdego z Was zaważają Smile
W pobliżu ośrodka jak już koledzy wyżej wspomnieli jest sporo marketów, więc można przed metą po drodze zahaczyć i się zaopatrzyć.

Zastanawiam się również czy wynająć Nam od razu na 2 dni te palenisko u nich, czy wynająć go wyłącznie na sobotę a w piątek lepiej będzie zrobić jakiś grill w pobliżu domków (wtedy kilka małych grilli mógłbym dokupić - ewentualnie jak ktoś jakiś ma jakieś własne i miejsce w bagażniku to mógłby zabrać - nasz grillmistrz to ogarnie) - nie znam ośrodka więc dopiero na miejscu będziemy w stanie ocenić jaka opcja byłaby lepsza.


Warto zabrać ze sobą jakiś ręcznik czy koc, bo jeśli będzie tam kawałek plaży czy trawki to na pewno każdemu z Was się przyda, może jakieś klapki dla wygody, w sumie sami wiecie bez czego nie możecie żyć =)

W razie dodatkowych pytań piszcie śmiało tutaj lub na pw, a w wątku postaram się rozwijać wątpliwości na dodatkowe pytania Smile