Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com (/Temat-ZAPISY-Drugi-ZLOT-uzytkownikow-Zarabiam-com-133661)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Alerin - 17-06-2016 17:42

Wiesz, chciałem wynająć cały domek ponieważ może spotkamy się całą ekipą. Ale nie wiem ile będzie osób.. Między 5 a 7 więc można całego wynająć Big Grin


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Mauorycy - 17-06-2016 18:01

(17-06-2016 17:42)Alerin napisał(a):  Wiesz, chciałem wynająć cały domek ponieważ może spotkamy się całą ekipą. Ale nie wiem ile będzie osób.. Między 5 a 7 więc można całego wynająć Big Grin

A widzisz, wziąłem Cię za buca, który nie jest w stanie mieszkać z drugą osobą w pokoju, bo zaburza to jego "Feng shui"- musi mieć cały domek dla siebie Tongue


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - jarunioo7 - 17-06-2016 18:47

Szum niepotrzebny. I tak nie przyjedziesz Smile Udowodnij mi, że nie jesteś gołosłowny i przyjedź to może będzie Ci dane napić się ze mną wódki na zlocie.. Lol


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Alerin - 17-06-2016 19:31

Jutro się wszystkiego dowiem Big Grin Jarek, musimy się napić Big Grin jak będę mógł przyjechać to pijemy Big Grin


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Admin - 18-06-2016 07:06

(17-06-2016 15:17)Alerin napisał(a):  Jest możliwość wynajęcia całego domku tylko dla siebie?
Może bym wpadł Big Grin Jak coś to mam 2 wolne miejsca od Częstochowy.

Nie ma, zapisy skończyły się ponad tydzień temu. Dodatkowych wolnych domków w terminie nie ma (grupa 5 osób też chciała przyjechać, no ale czekali na ostatni dzień zapisów i niestety... miejsc już nie było).
Na upartego jedna osoba mogłaby się jeszcze zapisać na nocleg.


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - loryn222 - 18-06-2016 21:53

Witam , a od kolejki na miejscu , jakie są taksówki , by dojechać na miejsce , tzn. Nazwy taksówek ?


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Mauorycy - 18-06-2016 22:07

(18-06-2016 21:53)loryn222 napisał(a):  Witam , a od kolejki na miejscu , jakie są taksówki , by dojechać na miejsce , tzn. Nazwy taksówek ?

Podjedziemy Smile


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - loryn222 - 18-06-2016 22:42

Dzieki wielkie , bo będę się tłuc z klamotami aż z Gdańska i na pewno po pociągu nie będę jeszcze czekać na autobus poza tym chcę wziąć wędkę i coś złapać , oczywiście jezeli się dowiem czy zbiornik jest pod PZW i jaką ma nazwę by ewentualnie kupić znaczek na tydzień połowu . Smile


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - goblinX - 19-06-2016 09:53

(18-06-2016 22:42)loryn222 napisał(a):  Dzieki wielkie , bo będę się tłuc z klamotami aż z Gdańska i na pewno po pociągu nie będę jeszcze czekać na autobus poza tym chcę wziąć wędkę i coś złapać , oczywiście jezeli się dowiem czy zbiornik jest pod PZW i jaką ma nazwę by ewentualnie kupić znaczek na tydzień połowu . Smile

Ale o który zbiornik Ci chodzi? ten na terenie ośrodka? Ten jest ich, opłat tam raczej nie trzeba. Obok jest rzeka Wierna (PZW), podchodzi pod górską od jazu do ujścia do rzeki Biała Nida więc przynęty sztuczne i roślinne. Ten jaz jest koło ośrodka, można się ochłodzić Smile Nie wiem jak akurat na tym odcinku jest z rybą bo kawałek tam nie byłem ale łowiłem tam szczupaki okonie i pstrągi. Nie tak daleko jest zalew Zakrucze, woda PZW Ostatnio brały leszcze karpie i amury.


RE: [ZAPISY] Drugi ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Admin - 19-06-2016 14:29

(18-06-2016 21:53)loryn222 napisał(a):  Witam , a od kolejki na miejscu , jakie są taksówki , by dojechać na miejsce , tzn. Nazwy taksówek ?

Większość i tak autem będzie, wiec niech ktoś cię po drodze zgarnie. Określ się tylko o której i gdzie będziesz i po problemie Smile