Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja we mnie- warto sprawdzić! Twoje warunki. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Inwestycja we mnie- warto sprawdzić! Twoje warunki. (/Temat-Inwestycja-we-mnie-warto-sprawdzic-Twoje-warunki-133565)

Strony: 1 2


RE: Inwestycja we mnie- warto sprawdzić! Twoje warunki. - patulsky1337 - 29-05-2016 03:50

Ogłoszenie aktualne ostatni dzień, jeśli nikt się nie zgłosi do 30 maja, proszę moderację o zamknięcie tematu.


RE: Inwestycja we mnie- warto sprawdzić! Twoje warunki. - radek0389 - 03-06-2016 10:45

No offence, ale trochę to się kupy nie trzymaTongue
Zakładasz temat (KLIK)
Gdzie przestawiasz się jako "pracownik domu maklerskiego na stanowisku doradcy finansowego klienta biznesowego" i w swoim dzienniku przedstawiasz generowanie kilkuset złotowego zysku w 1-2 dni z "śmiesznego" bonusu 100zł w 500plus. A tutaj szukasz pożyczki od użytkowników a jako zabezpieczenie stawiasz umowę pracownika infolinii.
Zorganizowanie kapitału 10 tys. zł, przy takich umiejętnościach jakie zaprezentowałeś w temacie inwestycyjnym, nie powinno stanowić problemu.


RE: Inwestycja we mnie- warto sprawdzić! Twoje warunki. - poczmail - 04-06-2016 00:04

Poza tym proponujesz 'zysk' 4440 zł na pożyczce 10000 zł, co daje zawrotne RRSO, znacznie przekraczające wszystkie zwyczajne bankowe oferty kredytowe. Formalności z bankiem nie jest więcej niż w przypadku, i tu cytuje,
Cytat:na żądanie inwestora po podpisaniu umowy cywilno-prawnej czy innego zabezpieczenia inwestycji.

zawieranej z kompletnie obcą, fizyczną osobą.

Również no offence, ale zestawiając to z powyższą wypowiedzią, nie ma w tym temacie krzty logiki i ekonomicznego sensu. Nie chcę kopać głębiej, zatem ostateczne pytanie - czy temat jest już definitywnie nieaktualny i można go zamknąć?


RE: Inwestycja we mnie- warto sprawdzić! Twoje warunki. - Obywatel - 04-06-2016 09:05

Może powtórzę co inni napisali. Ale w banku zapłacisz mniejsze odsetki. Czyli czysty zysk dla Ciebie.. Papiery? Tyle samo zabiegów co przy umowie do pożyczki prywatnej.
Jeżeli nie chcesz w banku, to widocznie jesteś na czarnej liście. I to pozytywnie nie świadczy o Tobie.
Czyli albo szukasz łosia, albo nie masz szczęścia do interesu.
Myślę, iż prędzej byś wspólnika znalazł, niż inwestora.


RE: Inwestycja we mnie- warto sprawdzić! Twoje warunki. - Verb22 - 04-06-2016 18:38

szukasz jeleni a jelenie dzisiaj nie biegają


RE: Inwestycja we mnie- warto sprawdzić! Twoje warunki. - poczmail - 08-06-2016 10:25

Rozumiem, że skoro brak odpowiedzi ze strony autora to temat nieaktualny i można go przenieść do kosza. W razie pytań zapraszam na PW.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.