Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupię od Ciebie wiedzę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kupię od Ciebie wiedzę (/Temat-Kupie-od-Ciebie-wiedze-133312)



Kupię od Ciebie wiedzę - MrDream - 16-05-2016 23:56

Odwdzięczę się piwkiem (5zł Paypal) za odpowiedzi na nurtujące mnie pytania Wink

MOJE PYTANIA/WĄTPLIWOŚCI

Razem z grupą przyjaciół chcemy prowadzić kilkaset kont ze znajomymi na facebook'u. W jaki sposób je zakładać, na co uważać i czego się wystrzegać, aby zminimalizować ryzyko zablokowania ich?

1. Rejestracja/logowania - czytałem gdzieś na forum, że przy tak dużej liczbie kont, aby zminimalizować ryzyko blokad to korzystanie z 2/3 urządzeń? Czy ma ktoś doświadczenie czy to prawda? Jak należy się logować na tyle kont, aby zmienić wszelkie dane identyfikacyjne na podstawie których facebook mógłby nałożyć blokadę? Różne przeglądarki? Karta incognito? Proxy (co to, gdzie to? Huh
Generalnie chodzi o to, żeby się maksymalnie zabezpieczyć, aby przy blokadzie jednego konta nie dostać blokady na wszystkie inne? Facebook wykrywa IP urządzenia? Jeśli tak to czy da się je zmienić?

2. Kiedy właściwie facebook wysyła weryfikacje jeśli chodzi o dodawanie znajomych? Tylko kiedy my wysyłamy zaproszenia czy ogólnie kiedy jest ich dużo? Jeśli będę dodawał na każde konto max ~20-30 znajomych dziennie, jest duża szansa, że wyłapię weryfikację? Na ilu znajomych warto się zatrzymać, aby pozostać przy mały ryzyku - 1000? 2000? Czy kiedy my wysyłamy zaproszenia to facebook sprawdza tylko te odrzucone zaproszenia czy również te "wiszące w powietrzu" nie przyjęte/ nie odrzucone? Czy zatem warto usuwać te nie przyjęte zaproszenia przed wysłaniem nowych?

Pozdrawiam,
Dan
Heart
[Obrazek: ZBEYc.png]


RE: Kupię od Ciebie wiedzę - jergele - 17-05-2016 17:22

A to piwo to za jedno pytanie czy oba? Smile


RE: Kupię od Ciebie wiedzę - imnotarich - 17-05-2016 17:50

Ja chętnie pomogę Smile


RE: Kupię od Ciebie wiedzę - Hopekk94 - 17-05-2016 17:54

1przy rejestracjach logowaniach korzystac z incognito i po zakonczonej sesji wylaczyc i wlaczyc przegladarke a nastepnie znow incognito . tyle wystarcza . nie wiem czemu ale czasem sie zdarzy ze zaraz po zalozeniu konta siada potwierdzenie dowodem
dziennie mysle dla bezpieczenstwa 10kont na kompa i tu podam ciekawostke : zeby to nie bylo np costam1 kolejny mail costam2 itd . maile maja sie roznic
2 zapraszac najlepiej max 30os dziennie akceptowac do oporu 2k to optymalna ilosc znajomych
znajomych mozesz odrzucac zostawiac robic co chcesz
sprawdza twoje odrzucone nie wiszace
pw masz z mailem pp


RE: Kupię od Ciebie wiedzę - jergele - 17-05-2016 19:09

...wypił piwko, zanim na nie zapracował ;(


RE: Kupię od Ciebie wiedzę - Hopekk94 - 17-05-2016 20:50

a grosza na pp nie ujrzalem
zeby chociaz reputy byly za fajna odpowiedz


Kupię od Ciebie wiedzę - MaLiN - 19-05-2016 00:25

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.