Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
⚠✩ PRZEWODNIK dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW ✩⚠ - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
⚠✩ PRZEWODNIK dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW ✩⚠ (/Temat-%E2%9A%A0%E2%9C%A9-PRZEWODNIK-dla-NOWYCH-i-sredniozaawansowanych-EARNEROW-%E2%9C%A9%E2%9A%A0-132943)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW - mysc - 02-10-2016 22:14

CAŁKOWITA AKTUALIZACJA. Nie będę wymieniał wszystkich zmian, bo jest ich zbyt wiele.
Zachęcam do


.


RE: VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW - otosek69 - 05-10-2016 15:23

Profeska na całego Smile
Tak to można zacząć wszytko od początku "krok po kroku" unikając wcześniejszych błędów które spowodowały totalne niepowodzenie i zwątpienie.


RE: VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW - borahopie - 24-10-2016 13:01

Na Prawdę pełnowartościowy poradnik Big Grin


RE: ⚠✩ VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW ✩⚠ - mysc - 04-12-2016 20:57

AKTUALIZACJA :

Nowe pojęcia :

- CPL - cost per lead - stawka za pozyskanie lead'a sprzedażowego (poprawne wypełnienie formularza)

- Ruch motywowany - przeciwieństwo ruchu naturalnego; w zdecydowanej większości programów partnerskich to zabroniona praktyka polegająca na oferowaniu pieniędzy lub innych dóbr w zamian za skorzystanie z Twojego linku partnerskiego

- Cloaking - ukrywanie linków partnerskich

- Search Engine Optimization (SEO) - procesy służące do polepszania pozycji strony w wyszukiwarkach, wyróżniamy metody "white hat" (zgodne z regulaminami wyszukiwarek), "black hat" (niezgodne z regulaminami wyszukiwarek) oraz "grey hat" (mix regulaminowych i nieregulaminowych praktyk).

- Viral - strona zachęcająca lub zmuszająca użytkowników do wykonania "akcji viralowej", czyli dalszego reklamowania strony (zwykle poprzez social media)

- Sieć afiliacyjna - serwis będący pośrednikiem pomiędzy reklamodawcą i partnerem (marketerem)



Nowe pomocne artykuły :

- 10 marketingowych mitów na temat Facebook’a
- E-mail marketing – budowanie list mailingowych
- Technika sieci stron sprzedażowych (mini-stron)
- 9 nawyków przydatnych w zarabianiu przez internet



.


RE: ⚠✩ VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW ✩⚠ - mysc - 10-12-2016 21:33

Aktualizacja :

Nie będę tutaj wklejał całego tekstu, ale prawie całkowicie zmieniłem pkt. "8. Jak zacząć zarabiać ?" Smile Jeśli ktoś jest zainteresowany -> polecam wrócić do pierwszego postu Smile

.


RE: ⚠✩ VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW ✩⚠ - mysc - 17-12-2016 18:18

Aktualizacja :

Koncówka pkt. 2, paragraf na temat "czym nie jest zarabianie" - dodałem link : "Popularne mity na temat zarabiania przez internet – dlaczego nie są faktami?" Smile

.


RE: ⚠✩ VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW ✩⚠ - Frankslen - 04-01-2017 17:38

Dziękuje za ten artykuł. Czegoś takiego właśnie szukałem tzn. poradnika , który wytłumaczy łopatologicznie takiemu tłokowi jak ja podstawy zarabiania na internetach Jerk2


RE: ⚠✩ VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW ✩⚠ - porter - 13-01-2017 21:12

Dzięki za tą wiedzę Big Grin Big Grin


RE: ⚠✩ VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW ✩⚠ - Bulik1991 - 16-01-2017 23:57

Jestem zainteresowany w zarabianiu online i szukam ciągle nowych informacji, pomyślałem "a przeczytam sobie" i nawet się nie zorientowałem kiedy minęły 4 godziny Rolleyes . Mega pozytywny wpis jak tutaj tak i na Twoim blogu, bardzo dużo się dowiedziałem i dzięki Tobie patrze się z dystansem na Hyip'y i rev shery w ktorych pokładalem głownie swoją "kariere" w zarabianiu online, oby więcej takich ludzi i wpisów, dla mnie bomba Heart


RE: ⚠✩ VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW ✩⚠ - czancz - 20-01-2017 01:53

dobra robota, raputCool