Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PRZEMIANA PO 6MIES] Drugi już, nie tak wyjątkowy dziennik by BartekHelp - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: [PRZEMIANA PO 6MIES] Drugi już, nie tak wyjątkowy dziennik by BartekHelp (/Temat-PRZEMIANA-PO-6MIES-Drugi-juz-nie-tak-wyjatkowy-dziennik-by-BartekHelp-132012)

Strony: 1 2 3


RE: Drugi już, nie tak wyjątkowy dziennik by BartekHelp - Czaq - 25-04-2016 18:45

Bartek a jak tam serwery CS?
Powodzenia!


RE: Drugi już, nie tak wyjątkowy dziennik by BartekHelp - BartekHelp - 25-04-2016 19:18

@up
http://zarabiam.com/Temat-Jedyny-taki-rozwoj-serwerow-minecraft-oraz-cs-go-126409?page=5
Sam mnie pocieszałeś Big Grin
Pozdro!


RE: Drugi już, nie tak wyjątkowy dziennik by BartekHelp - tomek019 - 25-04-2016 19:34

Zycze szybkiego wyrobienia celow a potem poszukania nowych Huh


RE: Drugi już, nie tak wyjątkowy dziennik by BartekHelp - BartekHelp - 01-05-2016 14:26

2016-05-01



Hej Smile ... Idzie mi lepiej niż myślałem -6 dni aukcji - 9 kupionych przedmiotów. Jest to dla mnie bardzo dobry wynik bo nic przy tym nie robie ^.^ . Niżej macie ss'a z płatności allegro. Przeglądając internety i kupując buty znalazłem także nową niszkę na allegro! 300 wyszukiwan miesięcznie i jak poprzednio - 0 konkurencji Huh . Czuję że będzie to dużo słabsza nisza niż ta, którą promuje obecnie ale spróbuję, nawet jeśli będzie schodziło te 5 sztuk miesięcznie to sprzedając po 10zł sztukę będę nadal 25zł na plusie (kupując promowanie aukcji). Doszedłem także do wniosku że allegro to nie taki dobry serwis do sprzedaży jak sie wydaje. Wchodzi dużo niby groszowych opłat, jednak gdy się kumulują wychodzi MINIMUM 30zł miesięcznie od promowanej aukcji Sad . Jednak myślę że warto. Co do subów - kolejny raz uświadamiam sobie że to nie dla mnie. Odpuszczam całkowicie! Postanowiłem także zarabiać na składaniu budżetowych komputerów - ogarniałem rynek, komputer za +- 700zł osiągnie 120fps w CS:GO. Sprzedając za 900zł jestem 200 na plusie, przy okazji zdobywam dużo wiedzy z informatyki. Mam nadzieję, że tym przydługim wpisem Was nie zanudziłem Smile


[Obrazek: allegro.jpg]

Siłownia -odpusciłem, jednak robi się ciepło i zaczął się maj - MUSZĘ WZIĄĆ SIĘ W GARŚĆ!


Cele:
- Hajs na zębatki do motocykla - 80/200
- Hajs na wydech do motocykla - 0/1000
- Hajs na owiewki do motocykla - 0/500


edit:
bonus: https://www.youtube.com/watch?v=ziQuWcsy67U


RE: Drugi już, nie tak wyjątkowy dziennik by BartekHelp - Olszi - 01-05-2016 15:44

Powodzenia dla imiennika Big Grin


RE: Drugi już, nie tak wyjątkowy dziennik by BartekHelp - BartekHelp - 08-05-2016 08:52

2016-05-08


Siema! Z allegro idzie jak szło - na 13 dni aukcji 12 sprzedanych sztuk. Allegro pobiera dość dużą prowizję więc jestem około 100zł na plus. Narazie nie wystawiam niszki z butami na allegro - ona potrzebuje promowania, a narazie nie mam żadnego sensownego sposobu na wypromowanie jej.
Szukałem sposobu na główny zarobek - allegro to tylko dodatek - i wpadłem na pomysł zrobienia fanpage niszowego, który opierał będzie się na real content'cie. Nisza stara jak świat, a jednak cały czas bardzo aktualna - motoryzacja. Zauważyłem mase zagranicznych fanpagy opartych o nią, a nie znalazłem żadnego porządnego Polskiego fanpage'a . Zarobek myślę że pierwszy pojawi się dopiero za około 3 miesiące do pół roku. Obstawiam 500zł miesięcznie, jednak wydaje mi się to wystarczające, biorąc pod uwagę że nie mam żadnego innego pomysłu. Komputery zacznę składać dopiero jak wpadną fundusze z allegro ( +- 2 miesiące i będzie pierwszy komputer, potem z górki).
Ps. Szukam postera na fanpage, który postowałby określone zdjęcia, filmy co np. godzinę. Polecicie coś?


Siłownia - dieta trzymana na jedynie 50-70% a jednak spadł już pierwszy kilogram Huh


Cele:
- Hajs na zębatki do motocykla - 120/200
- Hajs na wydech do motocykla - 0/1000
- Hajs na owiewki do motocykla - 0/500



bonus: https://www.youtube.com/watch?v=LBGQsIPdLMk


RE: Drugi już, nie tak wyjątkowy dziennik by BartekHelp - rcon - 08-05-2016 09:11

(08-05-2016 08:52)BartekHelp napisał(a):  
2016-05-08


Ps. Szukam postera na fanpage, który postowałby określone zdjęcia, filmy co np. godzinę. Polecicie coś?

Mam jakiś skrypt na komputerze, nie jest sprawdzony , bo nie mam siana na hosting aktualnie. Jeśli jesteś zainteresowany to PW (zapłaciłem za ten skrypt 10$)


RE: Drugi już, nie tak wyjątkowy dziennik by BartekHelp - mahuzz - 08-05-2016 09:13

coś za coś Big Grin Ale pisz pw to Ci dam znać co i jak.


RE: Drugi już, nie tak wyjątkowy dziennik by BartekHelp - BartekHelp - 08-05-2016 18:25

Skorzystam z programu od @[jarunioo7] , po testach bardzo fajnie lata.


RE: Drugi już, nie tak wyjątkowy dziennik by BartekHelp - jarunioo7 - 08-05-2016 18:51

Program nie jest tylko mój Tongue Od początku tworzy i wzbogaca go @[ClassAxion], ja zajmuje się pomysłami, rozliczeniami i pomocą nowym użytkownikom. Dzięki za opinie, jakby ktoś był zainteresowany to zapraszam do tematu:

http://zarabiam.com/Temat-Automatyzuj-prace-z-fanpagami-na-naszej-stronie-126383

a Tobie Bartek dziękuje za opinie i życzę powodzenia w zarabianiu ! Smile