Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wygeneruj sobie 100 USD! Poradnik jak zarobić i się nie narobić. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wygeneruj sobie 100 USD! Poradnik jak zarobić i się nie narobić. (/Temat-Wygeneruj-sobie-100-USD-Poradnik-jak-zarobic-i-sie-nie-narobic-131949)

Strony: 1 2


Wygeneruj sobie 100 USD! Poradnik jak zarobić i się nie narobić. - adamcio99922 - 17-04-2016 08:50

Witam, wszystkich odwiedzających ten temat.

Czego potrzebujemy, żeby podołać?

-chęci,
-kreatywności,
-trochu przedsiębiorczości,
-karty płatniczej/kredytowej/debetowej z równowartością 30 USD w dowolnej walucie

O co dokładnie chodzi? Jest to inwestycja 30 USD. Zysk 100 USD. Całość dość zawiła. Link do poradnika na samym dole tematu.

Ile można zarobić?

Sporo Jerk2

O to moje screeny z ostatnich dni:

[Obrazek: proof2.jpg]

Wypłacone w piątek zyski z 3 tygodni wstecz:

[Obrazek: 20160415_133108.jpg]

Oraz wczorajsza świeżutka i jeszcze cieplutka wypłata z bieżącego tygodnia

[Obrazek: normal_proof3.jpg]

i w całości wczoraj wybrana z bankomatów^^

[Obrazek: normal_hajsy.jpg]


Całość dostępna 4 FREE pod tym linkiem dla każdego = > goo.gl... jest to instrukcja krok po kroku. Działa cały czas!!!


RE: Wygeneruj sobie 100 USD! Poradnik jak zarobić i się nie narobić. - jarunioo7 - 17-04-2016 11:45

Sposób po prostu polega na generowaniu samemu leadów i zgarnianiu prowizji 100$-30$=70$. Dziwi mnie bardzo to, że po pół roku Cie nie zbanowali - bo w końcu ten "UZALEŻNIONY KLIENT" nic nie wpłacił więc generujesz straty dla tego systemu Tongue

Poza tym czy nie jest przypadkiem tak, że ta karta musi być KREDYTOWA lub DEBETOWA (zwykła do rachunku nie wystarczy) ? Bo z tego co wiem to właśnie przez tą karte zapisuje sie na swego rodzaju subskrypcje (tak samo jak w reklamach facebook) czyli nie masz środków w tym portfelu internetowym to pobierzemy Ci z karty. Jeśli tak to każdy kto chce samemu wbijać leady musi mieć podpisaną umowę o kredyt/debet i mieć taką kartę.

Ja mam podpisaną umowe o debet na koncie firmowym i zawsze jest problem w tego typu dodawaniu kart przez CSV i ważność - większość osób nie ma aktywowanych płatności internetowych i zawsze wyskakują błędy Tongue

Jeszcze jedna sprawa - pokażesz jakieś screeny statystyk / wypłat ale z samego serwisu clickcash? Bo sama nazwa nadawcy WebPower nie wiele mówi osobom, które w tym serwisie zarabiały, a gotówke każdy może wypłacić i porobić zdjęcia Smile Nie zrozum mnie źle ale ja zawsze jestem wyczulony na tego typu rzeczy, a ty zbyt dużo postów i reputacji nie masz Smile


RE: Wygeneruj sobie 100 USD! Poradnik jak zarobić i się nie narobić. - xaxaxa - 17-04-2016 12:08

Dwa pytania, gdzie pokazuje stan portfela na clickcash? I po ilu zalicza zwykly singup?


RE: Wygeneruj sobie 100 USD! Poradnik jak zarobić i się nie narobić. - fusek - 17-04-2016 18:42

te 30 $ trzeba przekroczyc?


RE: Wygeneruj sobie 100 USD! Poradnik jak zarobić i się nie narobić. - patulsky1337 - 17-04-2016 19:50

(17-04-2016 08:50)adamcio99922 napisał(a):  Działa cały czas!!!

Po tym pordniku? Już niedługo. Big Grin


RE: Wygeneruj sobie 100 USD! Poradnik jak zarobić i się nie narobić. - HelixMoney - 17-04-2016 20:29

No wlasnie tez tak mysle,sam strzeliles sobie w stope tym poradnikiem Smile


RE: Wygeneruj sobie 100 USD! Poradnik jak zarobić i się nie narobić. - bart0sz - 17-04-2016 21:26

(17-04-2016 11:45)jarunioo7 napisał(a):  Sposób po prostu polega na generowaniu samemu leadów i zgarnianiu prowizji 100$-30$=70$. Dziwi mnie bardzo to, że po pół roku Cie nie zbanowali - bo w końcu ten "UZALEŻNIONY KLIENT" nic nie wpłacił więc generujesz straty dla tego systemu Tongue
[...]
Jeszcze jedna sprawa - pokażesz jakieś screeny statystyk / wypłat ale z samego serwisu clickcash? Bo sama nazwa nadawcy WebPower nie wiele mówi osobom, które w tym serwisie zarabiały, a gotówke każdy może wypłacić i porobić zdjęcia Smile Nie zrozum mnie źle ale ja zawsze jestem wyczulony na tego typu rzeczy, a ty zbyt dużo postów i reputacji nie masz Smile

Dokladnie. Wyglada na to, ze autor tematu chce wylapac prowizje od naiwniakow, ktorzy skorzystaja z poradnika i wplaca 30 usd i chuja dostana


RE: Wygeneruj sobie 100 USD! Poradnik jak zarobić i się nie narobić. - fusek - 17-04-2016 21:37

Radze uwazac. Mi to nie przeszlo.


RE: Wygeneruj sobie 100 USD! Poradnik jak zarobić i się nie narobić. - bart0sz - 17-04-2016 21:40

Czyli jak mowilem- autor wątku po prostu liczy na prowizję od tych paru osób, którzy sprawdzą jego rzekomy poradnik.


RE: Wygeneruj sobie 100 USD! Poradnik jak zarobić i się nie narobić. - adamcio99922 - 18-04-2016 09:36

Temat do zamkniecia. Jakas menda spoleczna podkabkowala do clickcash. Sypia sie bany.

Nie oplaca sie cokolwiek tutaj wrzucać.


(17-04-2016 21:40)bart0sz napisał(a):  Czyli jak mowilem- autor wątku po prostu liczy na prowizję od tych paru osób, którzy sprawdzą jego rzekomy poradnik.

Jak sie chce za dobrze to lipton z tego wychodzi.

TEMAT DO ZAMKNIECIA.

(17-04-2016 19:50)patulsky1337 napisał(a):  
(17-04-2016 08:50)adamcio99922 napisał(a):  Działa cały czas!!!

Po tym pordniku? Już niedługo. Big Grin