Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ (/Temat-%E2%9D%A4%EF%B8%8Fmahuzz-ROZDZIAL-7%E2%9D%A4%EF%B8%8F-131570)



RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - plrafcik - 01-02-2018 14:59

To są dopiero zarobki, jakby udało mi się chociaż 10% tej kwoty osiągnąć to będę wniebowzięty Smile


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 04-02-2018 12:41

@[plrafcik] trzymam kciuki Smile


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 05-02-2018 21:31

[Obrazek: 1.jpg]
+ 12,50zł eforsa

= ~700zł

Dopiero 21, więc to jeszcze nie koniec.


Ostatnio zajmuję się kilkoma projektami, to będzie mój rok. Gorące pozdrowienia dla czytelników. Dodgy







RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Cencik16 - 05-02-2018 21:36

Obserwuje od dawna, dla mnie jeden z najlepszych dzienników na forum, powodzenia i większej dniówki Big Grin


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Zarobiony_Koles - 05-02-2018 21:37

Projekty nadal pod PL? Czy w ogóle inny biznes? Ile do osiemnastki brak?

@Edit, Mateusz ze stycznia jest?


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - jarunioo7 - 05-02-2018 21:49

Mateusz ma już 18 Wink


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 17-02-2018 22:53

Siema ekipa!


Dosyć dłuższy czas nic nie pisałem na co złożyło się naprawdę, naprawdę wieeele spraw które przytłoczyły mnie mniej lub bardziej, takie, na które miałem wpływ bądź nie. Swoją drogą - snapowicze wiedzą ;-)
Nie będzie to jakoś mega długi post, ale kilka rzeczy postaram się omówić.



1. Subskrypcje

Tutaj nic się nie zmieniło Smile Dalej do przodu. Zadziwiająca jest jednak jedna rzecz...
[Obrazek: 1.jpg]
Na stronach już jest przeciążenie. Mogłem na początku założyć taki ruch bo teraz czeka mnie nie lada wyzwanie czyli nowe hostingi, przepinanie wszystkiego, etc Tongue
Dodatkowo, pozdrawiam konkurencję, która przez CALUTKI miesiąc próbuje robić coś z moją stroną. Dziękuję Heart

2. kryptowaluty

Następny cel BTC->11 000$<- a to znaczy powrót rynku do normalności Wink Są jakieś tam predykcje odnośnie kolejnej korekty - ale moim zdaniem nie będzie ona już tak znaczna. THC - fork w lutym. ADA & SC - long term. Dalej trzymam wszystko Smile Nie sprzedaję dopóki nie wyjdę z fajnym zyskiem.

3. OgAds

Dobry zwiastun Tongue
[Obrazek: 1.jpg]
Zobaczymy co z tego będzie, konkurencja jest duża, przebłyski w ruchu i w wartości leadów - kwestia szczęścia Wink


Co do SunLead - w styczniu zleciłem 5 wypłat 4 cyfrowych, w lutym tylko jedną i to nie całą, bo ekspresem a ekspres jest do 5k PLN (w poniedziałek mam dostać resztę).. i prawdopodobnie będę zmuszony do jednej wypłaty na miesiąc. Nie ukrywam, że jest to dla mnie najgorsza opcja, zarabiając tyle strach jest czekać miesiąc - wszyscy wiemy, jak niestabilnie jest na rynku.


Wszystkiego dobrego!





RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - pspsga - 17-02-2018 23:06

W końcu jakaś aktualizacja Big Grin

Ta stronka pod Ogads to nowo robiona, czy podpiąłeś jakąś z SMS do Ogads? Tongue


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - patttson - 17-02-2018 23:14

Nie rozumiem co z tymi wypłatami? Robisz tam sam 3x wiecej $$ niż pozostali, a możesz robić wypłate raz w miesiacu? To duza sumka Wink


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 20-02-2018 14:00

@[pspsga]

Nie jedna, nowe wszystkie pod worldwide traffic Wink



[Obrazek: 1.jpg]
Italiano.
Sępy - węszyć dalej Wink