Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Wordpress Fake Commentaror - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Wordpress Fake Commentaror (/Temat-Wordpress-Fake-Commentaror-131551)



Wordpress Fake Commentaror - coffee - 08-04-2016 18:05

[Obrazek: amhW0wQ.png]

[Obrazek: fake_comment_1_2.png?w=976]



[Obrazek: UYnTtG7.png]

coffee napisał(a):Komentarze są jedną z najważniejszych czynników wpływających na konwersję naszych landing page. Dzięki temu pluginowi możemy dodać fake komentarze do naszych postów.




[Obrazek: AdE4YlR.png]

coffee napisał(a):http://www.opcodevoid.com/?smd_process_download=1&download_id=193




[Obrazek: dH0dPEq.png]

coffee napisał(a):https://virustotal.com/ro/url/63306b577c9342d93e0ec0f134425e458dbe69443ead1075396e9754f0642b85/analysis/1459765928/





RE: Wordpress Fake Commentaror - full2000 - 20-04-2016 13:48

Przyda się do uwiarygodniania postów. Dzięki za wstawkę ! Smile


RE: Wordpress Fake Commentaror - Dzonyy - 22-04-2016 11:41

Strasznie mi pomogłeś tym pluginem. Dzięki !!!


RE: Wordpress Fake Commentaror - mcraft - 25-04-2016 22:01

Testował ktoś działa wam ? mi coś nie chce działać a to błąd jaki mi wywala przy próbie ustawienia dodania komentarza:
Kod:
Warning: trim() expects parameter 1 to be string, array given in /home/mcraf/ftp/BLOGI/darmowki/wordp/wp-includes/class-wp-user.php on line 201

Warning: strip_tags() expects parameter 1 to be string, array given in /home/mcraf/ftp/BLOGI/darmowki/wordp/wp-includes/formatting.php on line 4240

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mcraf/ftp/BLOGI/darmowki/wordp/wp-includes/class-wp-user.php:201) in /home/mcraf/ftp/BLOGI/darmowki/wordp/wp-admin/post.php on line 197

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mcraf/ftp/BLOGI/darmowki/wordp/wp-includes/class-wp-user.php:201) in /home/mcraf/ftp/BLOGI/darmowki/wordp/wp-includes/pluggable.php on line 1228



RE: Wordpress Fake Commentaror - DonWestbam - 25-04-2016 22:53

Ja na swoim blogu wyłączyłem datę i godzinę dodania komentarza. Do posta dodawałem na raz 40-60 komentarzy z tym że akceptowałem co jakiś czas.

Czy ten plugin dał by tym komentarzom że tak powiem realności dla google ?

Bo zastanawia mnie ten "ip adress", mogę sobie wpisać niby jaki chcę, a gdy robiłem po swojemu to był zawsze taki sam ale widoczny tylko dla mnie. Pomoże ten plugin pozycjonowaniu ?


RE: Wordpress Fake Commentaror - jarunioo7 - 28-04-2016 11:50

niestety mam ten sam problem co mcraft. ktoś wie jak to naprawić?