Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Auto - logowanie, wypełnianie dailies i pozyskiwanie punktów z play'a - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Auto - logowanie, wypełnianie dailies i pozyskiwanie punktów z play'a (/Temat-Rozwiazane-Auto-logowanie-wypelnianie-dailies-i-pozyskiwanie-punktow-z-play-a-12940)



[Rozwiązane]Auto - logowanie, wypełnianie dailies i pozyskiwanie punktów z play'a - kawkaman - 02-09-2010 19:23

Witam.

Chciałbym na początku zaznaczyć że wszyscy na tym forum piseecie tylko sobie znanym kodem więc mogłem czegoś nie znaleźć dlatego tutaj piszę.

Czy istnieje jakiś program który robił by wszysko sam zaczynają od logowania poprzez wypełnienie dailies i oglądanie filmików a mi podawał tylko ew okienka captchy do wypełnienia? bo jakoś te siedzenie i lampienie się co chwile w przeglądarkę mi nie bardzo pasuje a tak bym sobie robił a filmy by punkty by się nabijały.

proszę o pomoc pozdro.


RE: Auto - logowanie, wypełnianie dailies i pozyskiwanie punktów z play'a - Dominator - 02-09-2010 19:35

Są płatne boty co oglądają filmy np: BOT 0G0R PLAYER
xD
Spytaj się kogoś na SB


RE: Auto - logowanie, wypełnianie dailies i pozyskiwanie punktów z play'a - kawkaman - 02-09-2010 19:42

siedzicie w tym i nikt nie zna zadnego darmowego bota. Same bystrzaki tutaj. -.-


RE: Auto - logowanie, wypełnianie dailies i pozyskiwanie punktów z play'a - Kicha - 02-09-2010 19:54

http://userscripts.org/ poszukaj tu, wpisz lockerz moze bedzie cos dzialającego. Ja kiedys mialem stamtąd kilka botków.


RE: Auto - logowanie, wypełnianie dailies i pozyskiwanie punktów z play'a - BartuS - 02-09-2010 19:59

No boty na lockerz, to tylko płatne. Ten 0g0r'a podobno działa i to całkiem nieźle, ale tylko do PLAY'a


RE: Auto - logowanie, wypełnianie dailies i pozyskiwanie punktów z play'a - mag1313 - 02-09-2010 21:36

jest całkiem fajny dodatek do firefoksa - lockerz play extended - ma możliwość sortowania filmików w play po czasie (najkrótsze najpierw lub najdłuższe) i po oglądnięciu filmiku zapodaje nam okienko z kodem, a następnie startuje następny filmik w kolejności itd.


RE: Auto - logowanie, wypełnianie dailies i pozyskiwanie punktów z play'a - Burned - 02-09-2010 22:23

Do oglądania filmików:

http://zarabiam.com/showthread.php?tid=10557 <-- do Google Chrome

Niestety nie udało mi się w poradnikach znaleśc Lockerz Play Extended (choc na pewno kiedyś był tam poradnik z Lockerz Play Extended), więc daje link do tego programu, wtyczki.
https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/161890/

Jeszcze nie spotkałem się z programem, który sam loguje i do tego dailes wypełnia.

Zaznaczam że programy do oglądania filmików używacie na własną odpowiedzialnośc !


RE: Auto - logowanie, wypełnianie dailies i pozyskiwanie punktów z play'a - kawkaman - 04-09-2010 15:46

dzieki - to sa odpowiedzi!

Jakby jeszcze te filmiki były jakieś ciekawe czy cuś a to jakieś gówno pomieszane z bełkotem. Komu chce sie to oglądac....


RE: Auto - logowanie, wypełnianie dailies i pozyskiwanie punktów z play'a - Marello - 05-09-2010 13:21

Kawkaman takiego żeby wszystko za Ciebie robił, i na dodatek darmowego to nie ma i raczej nie będzie, jedynie są tak jak już wyżej zostało powiedziane płatne boty ale one i tak nie robią wszystkiego.


[Rozwiązane]Auto - logowanie, wypełnianie dailies i pozyskiwanie punktów z play'a - Marello - 19-03-2011 11:30

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.