Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Startery Play *LICYTACJA* - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Startery Play *LICYTACJA* (/Temat-Startery-Play-LICYTACJA-129089)

Strony: 1 2


RE: Startery Play *LICYTACJA* - surfbar - 15-02-2016 22:00

Boze jaka zazdrosc ze ktos cos sprzedac chce i na tym zarobi. Typowa polska
Temat do zamkniecia, sprzedane za 20zl
Pozdrawiam


RE: Startery Play *LICYTACJA* - KUBA555 - 15-02-2016 22:01

Nie wiem skąd wziełeś to 5 zł za fb i gmaila ale daj link gdzie po tyle kupują to od jutra cała rodzina rzuca prace i robimy konta fb. A tak na prawdę to realne ceny to 50gr-1,2zł za fb i maksymalnie 50gmail choć to i tak dużo. Kiedyś sprzedawałem tu konta i robiłem 40-50dziennie (konta Facebook). W tym tempie i z twoja cena za fb już bym sie dorobił dobrego merca Smile




Edit
Co do zebrania starterów zamawiałem na 2 adresy+jako ze mieszkam w domu o numerze powiedzmy 5 dopisywałem numery mieszkania 5/1,5/2,5/3 itp i dziennie miałem 9-12 starterów z samego playa (z niego dochodzą najszybciej inne sieci mulą z wysyłką) a startery t-mobilne sprzedawał mi gość hurtowo po 25-30gr za sztukę co muszę przyznać było dobra ceną.


RE: Startery Play *LICYTACJA* - devilll - 15-02-2016 22:02

(15-02-2016 22:01)KUBA555 napisał(a):  Nie wiem skąd wziełeś to 5 zł za fb i gmaila ale daj link gdzie po tyle kupują to od jutra cała rodzina rzuca prace i robimy konta fb. A tak na prawdę to realne ceny to 50gr-1,2zł za fb i maksymalnie 50gmail choć to i tak dużo. Kiedyś sprzedawałem tu konta i robiłem 40-50dziennie (konta Facebook). W tym tempie i z twoja cena za fb już bym sie dorobił dobrego merca Smile

No dlatego pisałem, że z niego niezły "byznesmen " Jerk

(15-02-2016 22:00)surfbar napisał(a):  Boze jaka zazdrosc ze ktos cos sprzedac chce i na tym zarobi. Typowa polska
Temat do zamkniecia, sprzedane za 20zl
Pozdrawiam

Boże co za cebulactwo, zdobyć coś za darmo, coś co inni również mogą dostać za darmo i chcieć to sprzedawać


RE: Startery Play *LICYTACJA* - Xevis69521 - 15-02-2016 23:32

(15-02-2016 22:02)devilll napisał(a):  
(15-02-2016 22:01)KUBA555 napisał(a):  Nie wiem skąd wziełeś to 5 zł za fb i gmaila ale daj link gdzie po tyle kupują to od jutra cała rodzina rzuca prace i robimy konta fb. A tak na prawdę to realne ceny to 50gr-1,2zł za fb i maksymalnie 50gmail choć to i tak dużo. Kiedyś sprzedawałem tu konta i robiłem 40-50dziennie (konta Facebook). W tym tempie i z twoja cena za fb już bym sie dorobił dobrego merca Smile

No dlatego pisałem, że z niego niezły "byznesmen " Jerk

(15-02-2016 22:00)surfbar napisał(a):  Boze jaka zazdrosc ze ktos cos sprzedac chce i na tym zarobi. Typowa polska
Temat do zamkniecia, sprzedane za 20zl
Pozdrawiam

Boże co za cebulactwo, zdobyć coś za darmo, coś co inni również mogą dostać za darmo i chcieć to sprzedawać

Nie rozumiem Was trochę. Ktoś tu chce sprzedać kilkadziesiąt starterów i od razu jest wyzywany od polaka cebulaka. Może nie każdemu chce się zamawiać taką ilość starterów a potem na nie czekać? Mam znajomego, który ostatnio postanowił że wróci do zarabiania na LP i potrzebował kont do reklamy. Już wcześniej zarobił na tym duże sumy i dobrze wiedział co i jak, ale nie chciało mu się czekać na stertery, więc kupił ode mnie ok. 50 (sam je zamawiał wcześniej).

Jak ktoś coś sprzedaje a Wy nie macie zamiaru tego kupić, jednak chcecie dowalić tego typu postem to dobrze się wcześniej zastanówcie. Niby sprzedawanie darmowych starterów, ale po przemyśleniu sprawy mogę się założyć, że sami byście doszli do wniosku że to wcale nie jest takie głupie i ma sens.



Może kiedyś to Wy będziecie potrzebować takich starterów w większej ilości i to na wczoraj? Wink


Startery Play *LICYTACJA* - piotrekprorok - 15-02-2016 23:38

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.