Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na stronach i fanpejdżach ERO - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na stronach i fanpejdżach ERO (/Temat-Zarabianie-na-stronach-i-fanpejdzach-ERO-128696)

Strony: 1 2


RE: Zarabianie na stronach i fanpejdżach ERO - hypocrisy - 08-02-2016 21:59

(08-02-2016 20:29)sawincjusz napisał(a):  Hej hypocrisy, czyli proponujesz mi głównie sub-sms? I mogę też zarobić na ludziach z zagranicy?

Hotcash czy Firesub mają wszystkie programy globalne, więc z wykorzystaniem ruchu z zagranicy nie będzie problemu, tylko że HC nie ma żadnego gotowego programu do podpięcia pod ten target, musiałbyś pokombinować z content lockerem, programów Firesuba nie znam więc się nie wypowiem
Od siebie dodam że próbowałem działać właśnie na paczkach z ero-fotkami, towar mocno "pożądany", ale konwersja była żenująca pomimo sporego ruchu na stronce...Ale może przy odpowiednio zmotywowanej i wiernej publice osiągniesz lepsze efekty ;p


RE: Zarabianie na stronach i fanpejdżach ERO - rcielak - 08-02-2016 22:30

Wszystko zalezy od ruchu u niektorych dzialaja piksy na penisy u innych paczki z fotkami u jeszcze innych seks kamerki.

Bez testowowania sie nie dowieszWink