Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Musze wylac swoją flustracje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Musze wylac swoją flustracje (/Temat-Musze-wylac-swoja-flustracje-128475)

Strony: 1 2 3


Musze wylac swoją flustracje - Bidbar96 - 05-02-2016 11:17

Od 3 dni pije, trzesa mi sie rece, mam w glowie taki balagan jak na grupach na fejsie, zaciąłem sie przy goleniu, zarobki mi spadły i ni ch*ja nie mam motywacji do dalszych dzialan, pare dni temu fb cofnal mi publikacje na 51fp wczoraj na ponad 2k UU tylko 1 MARNY LEAD. Nie wysypiam sie, wyrzucilem stare lozko i w ten sam dzien mieli mi z ikei nowe przywiesc ale sobie polecieli w bambuko i 2 dni spie na ziemi (dzis jak nie przywiozą to ide do hotelu, pewnie znów sie upije HEHEHE ) mam usrane biurko gorzej niz durczok w tvnie i nie mam checi go posprzątac. Na meblach lezy stos zuzytych chusteczek do nosa i nie bede ich wynosil do smieci bo mi sie nie chce, niech sobie lezą, zginela mi ladowarka do telefonu i musze ladowac powerbankiem. No to chyba na tyle, caly moj bol istnienia wylewam tutaj z nadzieja ze znajdzie sie ktos kto mnie zrozumie :/


RE: Musze wylac swoją flustracje - Klin - 05-02-2016 11:20

Co tu sie ********** ? Big Grin

Weź się w garść, bądź facetem a nie chłopcem w rurkach


RE: Musze wylac swoją flustracje - surfer0700 - 05-02-2016 11:22

Rozumiem Cię Bracie! Mam to samo Blush


RE: Musze wylac swoją flustracje - jarunioo7 - 05-02-2016 12:34

Ziomek, masz tyle lat co ja, nie pękaj. 1 lutego cofnęli mi i paru innym publikacje WSZYSTKICH fanpagy. Ja straciłem 200, inni mniej, jeszcze inni więcej. Mam teraz ferie, skończyło mi sie żródełko z którego czerpałem korzyści w postaci około 10 tyś zł / miesiąc. Mam ochote chlać codziennie ale taki strzał w morde mam wrażenie, że mi pomógł Smile

Zacząłem biegać, lepiej sie odżywiać, spotykać się częściej z koleżankami Sex Jerk2
Ogólnie to wszystko idzie w dobrą stronę, w końcu robie coś na co zbierałem sie od kilku miesięcy. Zacząłem szukać nowych sposobów zarabiania, a powinienem to zrobić też pare miesięcy temu.

Mam dla Ciebie dobrą radę bo wiem jak to jest. Zachlej dzisiaj morde tak konkretnie, że jutro też nie będziesz nic mógł robić na kacu, będziesz cały dzień umierał. Jutro cały dzień myśl o tym jaki to jesteś zyebany, moralniak 100% i bierz sie w garść konkret od następnego dnia Smile

Miałem tak, zrobiłem według tego schematu co napisałem, pomogło Idea Powodzenia ! Smile


RE: Musze wylac swoją flustracje - nitram - 05-02-2016 13:16

Mam lekarstwo na Twoje problemy Smile






RE: Musze wylac swoją flustracje - twardy - 05-02-2016 13:27





Lol


RE: Musze wylac swoją flustracje - Bidbar96 - 05-02-2016 13:38

(05-02-2016 12:34)jarunioo7 napisał(a):  Ziomek, masz tyle lat co ja, nie pękaj. 1 lutego cofnęli mi i paru innym publikacje WSZYSTKICH fanpagy. Ja straciłem 200, inni mniej, jeszcze inni więcej. Mam teraz ferie, skończyło mi sie żródełko z którego czerpałem korzyści w postaci około 10 tyś zł / miesiąc. Mam ochote chlać codziennie ale taki strzał w morde mam wrażenie, że mi pomógł Smile

Zacząłem biegać, lepiej sie odżywiać, spotykać się częściej z koleżankami Sex Jerk2
Ogólnie to wszystko idzie w dobrą stronę, w końcu robie coś na co zbierałem sie od kilku miesięcy. Zacząłem szukać nowych sposobów zarabiania, a powinienem to zrobić też pare miesięcy temu.

Mam dla Ciebie dobrą radę bo wiem jak to jest. Zachlej dzisiaj morde tak konkretnie, że jutro też nie będziesz nic mógł robić na kacu, będziesz cały dzień umierał. Jutro cały dzień myśl o tym jaki to jesteś zyebany, moralniak 100% i bierz sie w garść konkret od następnego dnia Smile

Miałem tak, zrobiłem według tego schematu co napisałem, pomogło Idea Powodzenia ! Smile

Chyba tak zrobie, kolejne cofniete xd


RE: Musze wylac swoją flustracje - szykiryki - 05-02-2016 14:26

Znajdź sobie laske.
Pomoże ogarnąć burdel na biurko, pozyczy ładowarkę do telefonu-> dwa problemy z głowy.


RE: Musze wylac swoją flustracje - Hybrid1990 - 05-02-2016 15:10

@Bidbar96 skoro się już żalisz, to uchylisz rąbka tajemnicy za co zostałeś skazany przez sąd pół roku temu?

@szykiriki piszesz tak jakbyś uważała że kobiety nadawają się tylko do sprzątania Jerk2


RE: Musze wylac swoją flustracje - Begrezen - 05-02-2016 15:52

(05-02-2016 15:10)Hybrid1990 napisał(a):  @szykiriki piszesz tak jakbyś uważała że kobiety nadawają się tylko do sprzątania Jerk2

bardzo płytkie i prymitywne myślenie, obiad sie sam nie zrobi