Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nr PESEL na TreePay - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: TreePay (/Forum-TreePay-402)
+---- Wątek: Nr PESEL na TreePay (/Temat-Nr-PESEL-na-TreePay-128283)



Nr PESEL na TreePay - bestek112 - 01-02-2016 23:21

Witam.

Zbliżam się do pierwszej wypłaty na TreePay.
Trzeba tam podać nr Pesel. Jako że jest to bardzo ważny nr, nie do końca im ufam.
Podawał już ktoś?


RE: Nr PESEL na TreePay - DzejkobPL - 01-02-2016 23:23

Pewnie do rachunku.

Chcesz czy nie chcesz, do wypłaty trzeba podać. [WHITE SMILING FACE]


RE: Nr PESEL na TreePay - bestek112 - 01-02-2016 23:51

(01-02-2016 23:23)DzejkobPL napisał(a):  Pewnie do rachunku.

Chcesz czy nie chcesz, do wypłaty trzeba podać. [WHITE SMILING FACE]

Teraz pytanie czy jest to bezpieczne?


RE: Nr PESEL na TreePay - kusas - 02-02-2016 00:11

(01-02-2016 23:51)bestek112 napisał(a):  
(01-02-2016 23:23)DzejkobPL napisał(a):  Pewnie do rachunku.

Chcesz czy nie chcesz, do wypłaty trzeba podać. [WHITE SMILING FACE]

Teraz pytanie czy jest to bezpieczne?

A czemu miało by być to niebezpieczne? Ja podałem i nic sie nie stało wiec nie bój sie ;p


RE: Nr PESEL na TreePay - patulsky1337 - 02-02-2016 03:32

Ja podałem... i teraz mnie ściga policja, SWAT, wojsko i służby specjalne.... no ścigała... bo już pisze z bezludnej wyspy na którą uciekłem i na której stworzyłem prywatną satelitarną sieć Internetową.

Nie podawaj... Nie polecam.

Nic nie słyszeliście.

Nie szukajcie mnie.


RE: Nr PESEL na TreePay - selfie - 02-02-2016 04:34

(02-02-2016 03:32)patulsky1337 napisał(a):  Ja podałem... i teraz mnie ściga policja, SWAT, wojsko i służby specjalne.... no ścigała... bo już pisze z bezludnej wyspy na którą uciekłem i na której stworzyłem prywatną satelitarną sieć Internetową.

Nie podawaj... Nie polecam.

Nic nie słyszeliście.

Nie szukajcie mnie.

Ach Ty królu komedii, pewnie wszyscy śmieją się z twoich żartów na imprezach taki jesteś zabawny Smile

Co do Ciebie @[bestek112] możesz spokojnie podawać. Treepay już dosyć długo istnieje i do tej pory nikt nie skarżył się na jakieś problemy z wypłatami, czy innymi sytuacjami więc myślę, że nie musisz się obawiać.


RE: Nr PESEL na TreePay - szykiryki - 02-02-2016 09:07

Pesel stanowi Twoją identyfikację podatkową (kiedyś to był nr nip równiez dla osób fizycznych).
Będzie on zamieszczony na Twoich rachunkach, wystawianych dla TreePay. Na ich podstawie rozliczysz się z US. Jesli urząd Cie wezwie na kontrolę- nie pokażesz im randomowych rachunków, wystawionych na jakiegoś anonima, tylko właśnie personalne druki z numerem Twojej identyfikacji podatkowej.
Każda firma subsms go wymaga. Pozdro


RE: Nr PESEL na TreePay - treepay.pl - 02-02-2016 11:26

Jako firma mamy obowiązek chronić twoje dane osobowe. Dołożyliśmy wszelkich starań żeby Wasze dane były chronione. O tego typu dane może poprosić jedynie siła wyższa tj. skarbówka, policja itp. Bez ich wezwania o takie dane nikomu ich nie udostępniamy. Podanie peselu/nip jest niezbędne do wystawienia prawidłowego według prawa rachunku/FV. Jeśli nadal masz wątpliwości to napisz do nas prywatnie to wszystko Ci wyjaśnimy Smile

Pozdrawiamy
TreePay