Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trener Personalny Warszawa . silka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Trener Personalny Warszawa . silka (/Temat-Trener-Personalny-Warszawa-silka-127989)



Trener Personalny Warszawa . silka - Kaspirek - 27-01-2016 20:30

Witam. Może ktoś jest trenerem personalnym ? Zna? Poleca?

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50L przy użyciu Tapatalka


RE: Trener Personalny Warszawa . silka - Krechaman - 28-01-2016 07:17

Kup sobie płytę z chodakowską. Polecam Jerk2


RE: Trener Personalny Warszawa . silka - Kaspirek - 28-01-2016 14:32

Bo ona ćwiczy na silke bicepsy? Wink


RE: Trener Personalny Warszawa . silka - szykiryki - 28-01-2016 14:51

Nie wiem, gdzie chodzisz na siłkę, ale zwykle są tam profesjonalni trenerzy, którzy służą radą (tylko większość boi się do nich podejść Tongue).

Ja, na początku mojej przygody w tym miejscu, uderzyłam do kolesia, powiedziałam mu o co mi chodzi, na czym mi zależy- usiadl ze mną, rozpisał ćwiczenia, doradził również co nieco w kwestii diety i supli.
Spokojnie poświęcił mi godzinę, wszystko w ramach karnetu Tongue

Zależy Ci na takiej stałej opiece i treningach 1 na 1 czy na jednorazowym poradnictwie?


RE: Trener Personalny Warszawa . silka - Kaspirek - 28-01-2016 18:15

zalezy mi zaczac cwiczyc bo nigdy nie bylem na silowni Big Grin
dieta + cwiczenia + pomoc na poczatku aby dokladnie robic ruchy na przyrządzie Big Grin
Bo mam karnet ale tam gdzie mialem isc to mowili ze nie ma trenera itp ktory by cos doradzil . Nie ma nikogo o tak Big Grin


RE: Trener Personalny Warszawa . silka - Tiger04 - 28-01-2016 18:55

Myślę, że nie jestem bywalec siłowni Ci pomoże z treningiem, poprawnością wykonywania ćwiczeń, jak tylko do nich się odezwiesz. Ci najwięksi też Big Grin.


RE: Trener Personalny Warszawa . silka - Kaspirek - 29-01-2016 05:03

Może i tak choć pomoc załatwiona . jeszcze dieta i rozpis ćwiczeń hehe

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50L przy użyciu Tapatalka


RE: Trener Personalny Warszawa . silka - lucass9600 - 13-02-2016 23:17

na większości siłowni powinien być trener ,który w przypadku pierwszej godziny (zazwyczaj pierwsze wejście free) powinien pokazać Ci jak działa każdy sprzęt (jaką partie ciała angażuje itp.)
Co do diety to 70% podstawy sukcesu na siłce sam się kiedyś bawiłem w pomaganie znajomym z rozpisanie takich diet ,więc w razie pytań możesz pisać pw
A co do diety to polecam Ci właśnie skorzystanie z pomocy trenera personalnego ,a nie dietetyka. Może i śmieszne ,ale tacy ludzie nawet po krótkim kursie mają wieksze pojęcie o żywieniu ,niż dietetyk ,który trzyma się często pewnego czasami wręcz absurdalnego schematu.
Czytałem kiedyś kilka diet ułożonych przez "profesjonalnych" dietetyków i ręce opadają...
Jak można dla faceta 98 kg na redukcji dać jako pełny posiłek...JABŁKO beka