Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
systempartnerski.pl - 2 pytania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: systempartnerski.pl - 2 pytania (/Temat-systempartnerski-pl-2-pytania-127790)



systempartnerski.pl - 2 pytania - marian123415 - 24-01-2016 14:56

Witajcie,
2 pytania odnośnie systempartnerski.pl:

1. Czy jeśli w ofercie mają np. konto osobiste - 70 PLN i konto walutowe -80 PLN, czy mogę wysłać 2 wnioski i zostaną zaliczone?
2. Czy jeśli podiadam/posiadałem inny produkt np. w PKO, mogę złożyć wniosek, tak aby zaakceptowali? Posiadam inny typ konta, niz oferowane.

W zasadzie obydwa pytania sprowadzają sie do tego samego...


RE: systempartnerski.pl - 2 pytania - ocek - 01-02-2016 18:44

Możesz składać wnioskina siebie.


RE: systempartnerski.pl - 2 pytania - rcielak - 01-02-2016 19:07

Czesc produktow jest tylko dla nowych klientow nie zalicza prowizji jezeli miales w banku konto z, a zamowiles konto y.


RE: systempartnerski.pl - 2 pytania - rachman - 02-02-2016 04:14

W większości przypadków podobnych zaliczą tylko raz. Bank posiada Twoje dane to już drugi raz nie zliczy - choć może są wyjątki. Napisz do opiekuna programu będzie wiedział w tym konkretnym przypadku.


RE: systempartnerski.pl - 2 pytania - szymbiel - 10-02-2016 09:44

Są wyjątki bo BZWBK zlicza osobno za konto walutowe, osobiste itd. chyba, że prowizja idzie w górę (w ramach np. konjursu czy promocji) wtedy zastrzegają to w warunkach.


systempartnerski.pl - 2 pytania - nitram - 14-04-2016 09:35

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.