Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na facebook - pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Zarabianie na facebook - pytanie (/Temat-Zarabianie-na-facebook-pytanie-126775)

Strony: 1 2


Zarabianie na facebook - pytanie - Speed94 - 05-01-2016 18:29

Witam

Mam pytanie. Jak zarabiacie na facebook'u ? Wiem jest google. Chciałbym się zapytać o taką możliwość. Czy mogę zarabiać na fake kontach. Tzn. założyć jakiś fanpage albo grupę czy coś w tym rodzaju i zarabiać poprzez reklamy ? Tam też możliwe dodawał bym oferty sub sms itp. może ppa Big Grin Wszystko na fake kontach. Czy facebook wypłaciłby mi te pieniądze powiedzmy na konto czy jakiś portfel elektroniczny jak paypal etc. ?

Dzięki serdeczne za odpowiedzi.

Pozdrawiam


RE: Zarabianie na facebook - pytanie - twardy - 05-01-2016 18:40

Facebook mialby ci wyplacic pieniadze? Nie.


RE: Zarabianie na facebook - pytanie - TheMe - 05-01-2016 18:52

Z google znajdziesz większość wartych zobaczenia odnośników do tego forum. Facebook nie wypłaca kasy, raczej zabiera na reklamy. A co do SubSms (przykładowo) to np. Serwis Hotcash.pl wypłaca, a nie FB.


RE: Zarabianie na facebook - pytanie - Speed94 - 05-01-2016 19:19

Czyli facebook nie da zarobić. A co z reklamami. Czy można osiągnąć profity mając jakiś fanpage etc na facebooku ?


RE: Zarabianie na facebook - pytanie - DBZ - 05-01-2016 19:37

Facebook sam w sobie ci nie wypłaci ,ale dzięki nie mu możesz zarobić np. sprzedając Fanpage reklamując coś możesz także skorzystać z sub sms typu Eforsa Mylead i dzięki tym programom zarabiać


RE: Zarabianie na facebook - pytanie - Speed94 - 05-01-2016 21:33

Dzięki wszystkim za sprostowanie problemu ;D


RE: Zarabianie na facebook - pytanie - Eryk123 - 30-07-2016 21:40

Możesz zarabiać na wiele różnych sposobów. Możesz umieszczać reklamę lub treści i linki do różnych produktów i usług. Możesz działać w programach partnerskich i polecać np. książki wystawiając fajną recenzję. Możesz sprzedawać własne usługi lub produkty. Ja np. z powodzeniem sprzedaję własne usługi wykorzystując FanPage.


RE: Zarabianie na facebook - pytanie - matii1111 - 31-07-2016 11:07

wygrales wszystko tym postem bekabekabekabeka


RE: Zarabianie na facebook - pytanie - Stworkowaty - 31-07-2016 11:26

Nie widzę tu nic zabawnego..


RE: Zarabianie na facebook - pytanie - jarunioo7 - 31-07-2016 23:37

(31-07-2016 11:07)matii1111111 napisał(a):  wygrales wszystko tym postem bekabekabekabeka

@[matii1111111]

Mati, co to są lidy? Jerk2 Pozdro ! Smile