Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak za darmo zdobyć wyświetlenia, komentarze, subskrypcje i kciuki w górę! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Sharecash (/Forum-Sharecash-88)
+---- Wątek: Jak za darmo zdobyć wyświetlenia, komentarze, subskrypcje i kciuki w górę! (/Temat-Jak-za-darmo-zdobyc-wyswietlenia-komentarze-subskrypcje-i-kciuki-w-gore-12612)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Jak za darmo zdobyć wyświetlenia, komentarze, subskrypcje i kciuki w górę! - Burneika - 12-01-2011 17:14

aktywacja;D

;D


RE: Jak za darmo zdobyć wyświetlenia, komentarze, subskrypcje i kciuki w górę! - matiss34 - 16-01-2011 14:18

Inter jaka jest najlepsza opcja? Link Featuring? Czy barc same subskrypcje?


RE: Jak za darmo zdobyć wyświetlenia, komentarze, subskrypcje i kciuki w górę! - InTeR - 16-01-2011 17:34

(16-01-2011 14:18)matiss34 napisał(a):  Inter jaka jest najlepsza opcja? Link Featuring? Czy barc same subskrypcje?

Najlepiej komentarze, like i subskrypcje.
Oczywiście jeśli chcesz mieć dobre konto, wypromowane to są potrzebne suby (200 subów to jest średnio). W filmiku włączasz komentarze po akceptacji i ładujesz po 50 na dzień.


RE: Jak za darmo zdobyć wyświetlenia, komentarze, subskrypcje i kciuki w górę! - Bezzik4 - 24-01-2011 13:13

Łeeee nie chce mi przyjść e-mail, a próbowałem z : O2,INTERIA i USA.NET CO ROBIĆ ? ;<


RE: Jak za darmo zdobyć wyświetlenia, komentarze, subskrypcje i kciuki w górę! - Neos17 - 29-01-2011 10:47

najbardziej wydajny zarobek nieaktywny "1) Auto-watch videos - Currently unavailable due to server overloading"


RE: Jak za darmo zdobyć wyświetlenia, komentarze, subskrypcje i kciuki w górę! - InTeR - 29-01-2011 18:22

(24-01-2011 13:13)Bezzik4 napisał(a):  Łeeee nie chce mi przyjść e-mail, a próbowałem z : O2,INTERIA i USA.NET CO ROBIĆ ? ;<

To dlatego mam chyba z 5 poleconych o podobnych nickach...


RE: Jak za darmo zdobyć wyświetlenia, komentarze, subskrypcje i kciuki w górę! - InTeR - 27-07-2011 12:38

Wszystko hula! Big Grin
Zrobiono jakiś czas temu rozszerzenie do mozilli i chrome wygląda ono tak: http://screenshooter.net/7306545/bhaejro
Po prostu logujemy się do EV, klikamy start i pkt lecą! Big Grin


RE: Jak za darmo zdobyć wyświetlenia, komentarze, subskrypcje i kciuki w górę! - Yanke$ - 28-07-2011 10:19

zdecydowanie bardziej wolę vagex.


RE: Jak za darmo zdobyć wyświetlenia, komentarze, subskrypcje i kciuki w górę! - Dominator - 28-07-2011 10:21

enhance jest szybsze Wink w sensie nie trzeba dlugo czekac na zrealizowanie zamowienia Wink


RE: Jak za darmo zdobyć wyświetlenia, komentarze, subskrypcje i kciuki w górę! - Sloniasek - 28-07-2011 12:56

enchanceviews najlepsze, nięzki tej stronie ponad 40 moich filmów zostało wypromowanych Wink