Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium (/Temat-Stonoga-vs-HotCash-sprawa-oszusta-zarabiajacego-na-SMS-Premium-126019)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38


RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - mateusz2045 - 23-12-2015 10:30

Przydałyby się jakieś zabezpieczenia przed gimbusami na tym forum...


RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - chacku - 23-12-2015 10:42

(23-12-2015 05:12)Squnek napisał(a):  
(23-12-2015 04:30)jarunioo7 napisał(a):  ~up

Czytając twoją wypowiedź mam wrażenie jakbym oglądał polską, komunistyczną, propagandową telewizje, która przekłamuje nawet w oczywistych sytuacjach.

W jaki kur.a sposób jest pokrzywdzonym?

W taki że użytkownicy od niego odchodzą? Robią tak bo mają ku temu powody, sam też jestem w tym gronie..


Odrób lekcje to się dowiesz Smile ale nie wiem czy chciałbyś byś być posądzony i publicznie znieważony za coś czego nie zrobiłeś. Poza tym ten temat przypomina mi profil Stonogi i ludzi szukających sensacji. żałosne..
Ale przyczynił się Karcz do tego, tworząc taki serwis. Już nawet nie chce wspominać, że ZBANOWAŁ + wypłacił środki i za kilka dni znów go odblokował. Zwykła chciwość.


RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - Chada - 23-12-2015 10:45

Widze Panowie naciagacze trzesa portkami. Ze Pan Zbyszek zamknie wam koryta. Karczu jest pokrzywdzony ze akurat taki wrzod jak Krystian musial korzystac z jego programu.


RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - MoneyNinja - 23-12-2015 11:18

Naprawdę, nie widzę sensu aby ciągnąć ten temat, z każdą kolejną stroną pojawiają się co raz to bardziej durniejsze wypowiedzi. Wszystko co najważniejsze zostało już tutaj powiedziane.


RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - jarunioo7 - 23-12-2015 11:53

(23-12-2015 05:12)Squnek napisał(a):  
(23-12-2015 04:30)jarunioo7 napisał(a):  ~up

Czytając twoją wypowiedź mam wrażenie jakbym oglądał polską, komunistyczną, propagandową telewizje, która przekłamuje nawet w oczywistych sytuacjach.

W jaki kur.a sposób jest pokrzywdzonym?

W taki że użytkownicy od niego odchodzą? Robią tak bo mają ku temu powody, sam też jestem w tym gronie..


Odrób lekcje to się dowiesz Smile ale nie wiem czy chciałbyś byś być posądzony i publicznie znieważony za coś czego nie zrobiłeś. Poza tym ten temat przypomina mi profil Stonogi i ludzi szukających sensacji. żałosne..

Takimi żałosnymi tekstami pokazujesz jaka przepaść w poziomie moich i twoich wypowiedzi nas dzieli.

Prowadząc serwis z usługami premium sms / sub sms w dodatku z większością fake content trzeba sie liczyć z tego typu akcjami.


RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - Ciastek - 23-12-2015 11:54

@[Karcz-Provider] W moich oczach jesteście już straceni w SMS Premium i każdemu nowemu będę odradzał zarobek u was. Nie popieram takiego sposobu zarobku jak ten i jestem temu przeciwny,ale jakim prawem udostępniliście tak szczegółowe dane stonodze? Co miał jakiś wniosek sądowy czy nie? Bronicie swojej dupy nie dbając o interes wydawcy. Cieszcie się,że trafiliście akurat na tak nieszkodliwą osobę bo w innym przypadku nie byłoby tak lekko. Proszę o informację co mam zrobić,abyście usunęli moje konto u was i wszystkie moje dane. 0 profesjonalizmu. Zaraz znajdzie się jakiś rycerz na koniu, który będzie zaciekle próbował bronić tej parodii i tego serwisu,który zamiast HotCash powinien się nazywać ParodiaCash.org


RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - Chada - 23-12-2015 12:13

A jeszcze nie dawno wiekszośc pisala ze nikt tak nie dba o uzytkownika jak karcz Lol odchodzic od niego bd tacy którzy oszukuja najbardziej. Pozbedzie sie wrzodów. Panie selfie twierdzi Pan ze ludzie którzy pisza w komentarzach u stonogi to bezmózgie ameby bo pomagaja innym?, pracuja legalnie i potepiaja naciaganie ludzi w internecie? a Geniuszami sa tacy jak Ty zyjacy z tego ze komus przyjdzie rachunek na duza kwote facepalm. Wyjdz Pan wstydu oszczedź.


RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - elzi31 - 23-12-2015 12:47

Według mnie też serwis jest niepoważny udostępniając dane innym, to zwykły kowalski znany w internetach również dane takie by mógł otrzymać? Myślałem, że tylko Policja, lub sąd może mieć ewentualnie dostęp do danych w razie przestępstwa... Przekopałem forum i widzę nawet na forum był wywiad z Karczem, gdzie sam udzielił odpowiedzi "Jeśli chodzi o wydawanie danych naszych Wydawców, to jedyną możliwością jest nakaz wydania danych osobowych z Prokuratury - to coś porównywalnego np. z nakazem przeszukania mieszkania."

To coś chyba jest nie tak?

A tutaj cały wywiad

http://zarabiam.com/Temat-Wywiad-z-Karczem-HotCash-Sharebay-118402


RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - PawelC - 23-12-2015 13:20

(23-12-2015 12:47)elzi31 napisał(a):  Według mnie też serwis jest niepoważny udostępniając dane innym, to zwykły kowalski znany w internetach również dane takie by mógł otrzymać? Myślałem, że tylko Policja, lub sąd może mieć ewentualnie dostęp do danych w razie przestępstwa... Przekopałem forum i widzę nawet na forum był wywiad z Karczem, gdzie sam udzielił odpowiedzi "Jeśli chodzi o wydawanie danych naszych Wydawców, to jedyną możliwością jest nakaz wydania danych osobowych z Prokuratury - to coś porównywalnego np. z nakazem przeszukania mieszkania."

To coś chyba jest nie tak?

A tutaj cały wywiad

http://zarabiam.com/Temat-Wywiad-z-Karczem-HotCash-Sharebay-118402

Bo tak powinno być ze tylko nakaz sądowy. Oni powinni napisać ze się tym zajmą ban , blokada środków i tyle. Żadne dane nie mają prawa w taki sposób wypływać.


RE: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - milosz998 - 23-12-2015 13:21

(23-12-2015 09:57)kariolmax napisał(a):  Już wykop się zainteresował... http://www.wykop.pl/link/2924287/17-latek-podszywal-sie-pod-z-stonoge-i-naklanial-do-wyslania-platnych-smsow/

Zakopujcie takie rzeczy jeśli tylko macie konto.

Niepotrzebne rozdmuchiwanie afery, gównoburza jakich mało.