Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium (/Temat-Stonoga-vs-HotCash-sprawa-oszusta-zarabiajacego-na-SMS-Premium-126019)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38


RE: Stonoga vs HotCash :D - surfer0700 - 22-12-2015 14:09

Karczu nie znam się na prawie, ale nie wydaje mi się abyście mogli byle komu udostępniać takie dane.
Skoro tak jest to od jutra urządzamy sobie listę z danymi osobowymi użytkowników zarabiających na subsms.
Zasilę sobie konto i będę wysyłał smsy premium, napiszę że zostałem oszukany i proszę o jego dane osobowe. Zgadza się?
Przecież to jest bez sensu. Gdyby byli to jacyś idioci to mogliby zrobić mu krzywdę.


RE: Stonoga vs HotCash :D - kondekon12 - 22-12-2015 14:10

(22-12-2015 14:05)Karcz-Provider napisał(a):  
(22-12-2015 13:52)Beerus napisał(a):  No to bardzo wymowny sygnał dla użytkowników. Hotcash udostępni ich dane na zawołanie pana Stonogi. Takie coś może chyba być ścigane z urzędu przez GIODO, więc Krystianek nie musi w tym brać udziału.
Odważne słowa jak na kogoś z taką sygnaturą.

Krystian był najgorszej maści oszustem, który nie tylko naciągał na sms, ale także podszywał się pod fundację i wykorzystując dobre serce i nieszczęście innych żerował na nich, wprowadzał w błąd z ceną i powtarzał proceder mimo zakazu.

Zadbaliśmy, aby Pan Zbigniew otrzymał dane faktycznego oszusta. Miały one nie zostać opublikowane przez Pana Zbigniewa, niestety on również złamał dane nam słowo. Jako, że on był osobą poszkodowaną, mieliśmy prawo dać mu dane osoby, która świadczyła mu usługę Premium SMS, w której pośredniczyliśmy. Opublikował on dane na swoją odpowiedzialność i pod tym się nie podpisujemy. Pana Zbigniewa przed tym przestrzegłem, jak i jego współpracownika. (analogicznie: jeżeli ktoś zgłosi reklamację np. do CashBilla, on również podaje nasze dane do rozpatrzenia reklamacji - tym się rządzą prawa Gatewaya i usług, gdzie promujecie swój content - my zastosowaliśmy tę możliwość pierwszy raz w życiu).

My mamy obecnie tak duży obrót na real contencie, że nie zależy nam na współpracy z tego typu oszustami, którzy godzą w nasze dobre imię.
Widzicie - on zlamal obietnice, ale Wy również sie zobowiazywaliscie do nie udostępniania danych osobowych swoich użytkowników osobom trzecim, jedynie organom ścigania. Krystian byl Waszym uzytkownikiem i równie dobrze mozecie postapic tak z kazdym innym. Teraz moze sie zebrać tam banda dresow i pobic Krystiana czyja bedzie to wina wtedy? Bardzo cenie serwis HotCash sam tam dzialam bardzo mnie cieszy wsparcie real content i ekstra support, ale zaden profesjonalny serwis by nie zlamal swoich zobowiązań WEDLUG MNIE. Zrobiliście to by ratowac samych siebie od oczernien Stonogi?


RE: Stonoga vs HotCash :D - Damkofr - 22-12-2015 14:10

Teraz byle jaka osoba napisze do nich z groźbą i będą rzucać danymi.


RE: Stonoga vs HotCash :D - JustinTime - 22-12-2015 14:11

(22-12-2015 14:01)Beerus napisał(a):  
(22-12-2015 13:56)surfer0700 napisał(a):  Zrobił jak zrobił tego nie przeskoczymy, ale niestety muszę zgodzić się z chłopakami. Wiemy że to P. Stonoga, ale to nadal zwykły obywatel i takie dane nie powinny być mu udostępniane. A gdyby to była jakaś banda łysych dresów która chciałaby połamać dzieciaka?
Krystian zrobił źle, nie popieram tego, a wręcz POTĘPIAM. Ale uważam że udostępnianie takich danych powinno być tylko i wyłącznie na żądanie organów ścigania czyt. policji itp. a nie "byle komu" (że tak się wyrażę). Lubię Karcza i nic do niego nie mam, ale w tym momencie cieszę się że nie mam tam konta.


Cytat:"Zachowaliśmy się adekwatnie do tego jak zachował się ten user, który z nas zakpił po warunkowym unbanie" ~ Karcz


MOIM ZDANIEM powinniście zachować się jak profesjonalny serwis, bo domniemam że właśnie za taki się uważacie. A zabawy typu 'on tak zrobił, to my też tak zrobimy' są MOIM ZDANIEM nie na miejscu.


Popieram w 100%. O to własnie mi chodziło. Też potępiam zachowanie tego dzieciaka, ale konta i moich danych bym Karczowi nie powierzył. Wystarczy że przejedzie się do niego ktoś silniejszy od niego i dane poszłłyyyyy...


Nie wiem czy rozumiesz, ale każda minuta niewyjaśnionej sytuacji (posty których już nie ma) to 150 tysięcy problemów więcej na głowie administratora HotCash, dlaczego miał tego nie zrobić skoro użytkownik ewidentnie złamał regulamin serwisu? Jedyne co można mu zarzucić to opóźnienie w usunięciu tego "Newsa" z oszustwem. Chociaż każdy normalny wie że to jest nierealne potwierdzać każdy program przy takim ruchu.


RE: Stonoga vs HotCash :D - Toskan - 22-12-2015 14:12

@karczu dane firmy, a dane prywatnej osoby to dwie rozne sprawy. Rowniez potepiam zachowanie tego chlopaka, ale sami rowniez nie wykazaliscie sie profesjonalizmem.
I jeszcze jedno sam widzisz, ze go szuka...podaje miejscowosci itp. Wyobrazasz sobie sytuacje, ze zapijaczony stonoga znajdzie jego adres i kogos napusci na niego? Kto za to beknie?


RE: Stonoga vs HotCash :D - kermit - 22-12-2015 14:18

(22-12-2015 14:09)surfer0700 napisał(a):  Karczu nie znam się na prawie, ale nie wydaje mi się abyście mogli byle komu udostępniać takie dane.
Skoro tak jest to od jutra urządzamy sobie listę z danymi osobowymi użytkowników zarabiających na subsms.
Zasilę sobie konto i będę wysyłał smsy premium, napiszę że zostałem oszukany i proszę o jego dane osobowe. Zgadza się?
Przecież to jest bez sensu. Gdyby byli to jacyś idioci to mogliby zrobić mu krzywdę.

Myślałem że hotcash bardziej profesjonalny. Karczu się wystraszył Zbycha i to jest zrozumiałe ale tak się nie robi żeby ratować własną dupę. Nie zarabiam na akcjach charytatywnych bo to skur*****stwo , ale nie chcę trafić na publiczną listę earnerów zapoczątkowaną przez hotcash.


RE: Stonoga vs HotCash :D - Leaders - 22-12-2015 14:18

Pewnie, lepiej żeby pobili właściciela HotCash, zamiast oszusta, który oszukał każdego Smile Z połamanymi rękoma nie mógłbym Wam porobić przelewów, wówczas byłby płacz, że było trzeba dać dane oszusta Zbyszkowi. Wy nie widzicie co on zrobił? My nie chcemy współpracować z takimi Userami jak on. A to była jedyna taka sytuacja, która była podjęta ze względu na wszystkie okoliczności.

Dane Krystiana dostał sam poszkodowany w usłudze i pierwszy raz skorzystaliśmy z takiego prawa, bo sytuacja była podbramkowa, a Krystian złamał nasz Regulamin kilkukrotnie, a następnie dane nam słowo i daną szanse. Naszą dobroć przypłaciliśmy taką aferą, która zagrażała już życiu. My jego danych nigdzie nie publikowaliśmy i przestrzegaliśmy zarówno Pana Zbigniewa i Pana Patryka, aby się z nim skontaktowali celem wyjaśnienia sprawy, bo on odpowiada za tę usługę i aby tych danych nigdzie nie publikowali.


RE: Stonoga vs HotCash :D - twardy - 22-12-2015 14:18

(22-12-2015 14:09)surfer0700 napisał(a):  Karczu nie znam się na prawie, ale nie wydaje mi się abyście mogli byle komu udostępniać takie dane.
Skoro tak jest to od jutra urządzamy sobie listę z danymi osobowymi użytkowników zarabiających na subsms.
Zasilę sobie konto i będę wysyłał smsy premium, napiszę że zostałem oszukany i proszę o jego dane osobowe. Zgadza się?
Przecież to jest bez sensu. Gdyby byli to jacyś idioci to mogliby zrobić mu krzywdę.

Jak sie nie znasz na prawie to po co sie wypowiadasz? Jerk
Zapisanie sie do uslugi nie od razu oznacza, ze zostales oszukany... Jakbys nie zauwazyl tutaj byla sytuacja podszywania sie pod Stonoge, wyludzania pieniedzy i klamania w zywe oczy, ze sms kosztuje 50gr zamiast 25zl.

Taaaa hiperbolizujcie sobie dalej, zaraz ktos przyjdzie i powie, ze widzial swoje imie i nazwisko na kartce, ktora ktos wyrzucil na smietnik kolo siedziby Karcza Big Grin

Przeciez to tak naprawde byla prowokacja Zbigniewa Stonogi i Karcza zeby niewinnemu nastolatkowi zniszczyc swieta.


RE: Stonoga vs HotCash :D - aero2 - 22-12-2015 14:19

Jakbyście dopiero się urodzili, każdy chroni swoją dupę, jakbym miał nacisk ze strony Stonogi i mediów to też bym posłusznie dane wydał, nawet jakbym miał za to ponieść konsekwencje, aby tylko usunęli złe rzeczy o moim serwisie, bo to jest większa strata niż reszta błahostek, taka jest rzeczywistość niestety.


RE: Stonoga vs HotCash :D - Madroxx - 22-12-2015 14:22

Może podeprzecie swoje tezy jakimiś konkretnymi punktami prawnymi ? Bo od dwóch stron się przegadujecie czy mógł czy nie udostępnić jego dane.