Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PORADNIK VIDEO] Jak wykonać weryfikację zdjęciową - najłatwiejszy sposób! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PORADNIK VIDEO] Jak wykonać weryfikację zdjęciową - najłatwiejszy sposób! (/Temat-PORADNIK-VIDEO-Jak-wykonac-weryfikacje-zdjeciowa-najlatwiejszy-sposob-125725)

Strony: 1 2


[PORADNIK VIDEO] Jak wykonać weryfikację zdjęciową - najłatwiejszy sposób! - Kickster - 16-12-2015 18:44

Witam, nagrałem mały tutorial jak wykonać weryfikację zdjęciową na facebooku.

Filmik jeszcze ciepły. Jest to moja pierwsza nagrywka tego typu, a więc proszę o wyrozumiałość. Jeśli będzie w miarę pozytywny wydźwięk, w przyszłości nagram jeszcze kilka innych tego typu rzeczy. Wstawiam to tutaj i nagrałem to dla Was, aby zobaczyć jaka będzie reakcja i czy taka koncepcja się przyjmie.

Video zawiera słowa powszechnie uważane za wulgarne, a więc osoby niepełnoletnie powinny wyłączyć dźwięk Wink

Link do filmiku [polecam HQ]:




Łapki w górę, reputy, komentarze mile widziane, także hejty jadom impreza


RE: [PORADNIK VIDEO] Jak wykonać weryfikację zdjęciową - najłatwiejszy sposób! - DzejkobPL - 16-12-2015 18:53

Umieść ładnie Video w temacie za pomocą tego:
Kod:
[video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=kiTBcwcegTE&feature=youtu.be[/video]


Reput poleciał, może przetestuje Big Grin


RE: [PORADNIK VIDEO] Jak wykonać weryfikację zdjęciową - najłatwiejszy sposób! - brozek123 - 16-12-2015 18:54

Good job Wink


RE: [PORADNIK VIDEO] Jak wykonać weryfikację zdjęciową - najłatwiejszy sposób! - jarunioo7 - 16-12-2015 18:58

UWAGA !

Filmik jest wulgarny i robiony z jajem - takie uwielbiam Jerk2

Niczego nowego sie nie dowiedziałem, sposób stary jak fejsbug ale nie wszyscy o tym wiedzą. Filmik wyjaśnia wystarczająco cały temat wyeryfikacji zdjęciowej - REPUT ! Heart

Masz pełno poyebanych i brzydkich osób w znajomych beka


RE: [PORADNIK VIDEO] Jak wykonać weryfikację zdjęciową - najłatwiejszy sposób! - asiorek - 16-12-2015 19:01

ogarnij aby dźwięk z mikro był głośniejszy.
i tez ważne, wiadomo Big Grin jak ktoś ma dwa monitory to ma troszkę łatwiejszą sprawę. Plus mam fajny dodatek dzięki którym można odpalac kilka kont w 1 oknie Smile

@edit:
weź pod uwagę też, że niektórzy się z grup też wypisują Big Grin


RE: [PORADNIK VIDEO] Jak wykonać weryfikację zdjęciową - najłatwiejszy sposób! - Kickster - 16-12-2015 19:06

Mikrofon mam taki za 3 dyszki, jak się dorobie w necie to kupię lepszy Jerk Za głośno też nie mogę go podkręcić bo słychać szumy.

Co do wypisywania z grup to wiem o tym Smile


Dzejkob, dzięki za tagi, juz poprawione.


RE: [PORADNIK VIDEO] Jak wykonać weryfikację zdjęciową - najłatwiejszy sposób! - kusas - 16-12-2015 19:10

Dla świeżaków jak znalazł Big Grin reput


RE: [PORADNIK VIDEO] Jak wykonać weryfikację zdjęciową - najłatwiejszy sposób! - kazik0o - 16-12-2015 19:16

Zeby zwęzić pole szukania, najlepiej szukac wsród znajomych zablokowanego konta a nie całego fejsa Tongue


RE: [PORADNIK VIDEO] Jak wykonać weryfikację zdjęciową - najłatwiejszy sposób! - aero2 - 16-12-2015 19:20

Kolega odwalił kawał roboty, leci zasłużony dla niego reput.Smile


RE: [PORADNIK VIDEO] Jak wykonać weryfikację zdjęciową - najłatwiejszy sposób! - Kickster - 16-12-2015 19:20

(16-12-2015 19:16)kazik0o napisał(a):  Zeby zwęzić pole szukania, najlepiej szukac wsród znajomych zablokowanego konta a nie całego fejsa Tongue


Problem tylko taki że jak konto jest zablokowane to po wejsciu w link konta otrzymujemy informacje że link uszkodzony lub konto niedostępne i lajk z zaklejonym kciukiem Tongue Czasami tylko fuksem się to udaje