Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
45k znajomych...jak użyć? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: 45k znajomych...jak użyć? (/Temat-45k-znajomych-jak-uzyc-125462)

Strony: 1 2


45k znajomych...jak użyć? - piotrgk4 - 10-12-2015 23:22

Witam. Posiadam konta, możliwości zdobywania znajomych na facebooku. Obecnie 9kont po 5k znajomych czyli 45k osób. Pytanie brzmi... Jak to użyć? Stworzyłem sobie fanpage ero i powoli go rozwijam oraz zapraszam do innego mojego fanpagu ale nie bardzo wiem co więcej mogę z nimi zrobić...
I tutaj rodzi się moje pytanie co dalej?
Znacie jakiegoś płatnego/darmowego bota do monitorowania tych kont? Chodzi o sprawdzanie stanu konta/ilości znajomych

Jeżeli chcecie kupić zaproszenie do grupy/do fanpagu/oznaczyć 100znajomych na każdym koncie/ dodać odpowiednie posty to pisać na PW.

Czekam na odpowiedzi i liczę na pomoc Smile


RE: 45k znajomych...jak użyć? - radek0389 - 11-12-2015 11:17

Możesz poprzeksztalcac konta w FP a potem łączyć kolejne FP ze soba. O ile to jeszcze działa.


RE: 45k znajomych...jak użyć? - armada23 - 11-12-2015 11:30

Lepiej założyć grupę dodać do niej wszystkiich a potem już wiesz co Tongue


RE: 45k znajomych...jak użyć? - Pocket - 11-12-2015 11:41

Armada max możemy chyba 900 znajomych do grupy dodać potem konto dostaje blokadę tymczasowa Tongue


RE: 45k znajomych...jak użyć? - armada23 - 11-12-2015 11:46

Ja nie mówię że odrazu Tongue zbierać zbierać i potem leci hajs z nieba hehe


RE: 45k znajomych...jak użyć? - piotrgk4 - 11-12-2015 14:46

Coz napalency wiwc zrobic jakas domene na ktorej by mozna bylo cos zarobic. Dzis bede zapraszac do polubienia fanpage ero i zamierzam go prowadzic do 25k. Potem nie wiem... Nie umiem tego spieniezyc... Jakies pomysly? Moge robic co sobie zazyczycie za % z dochodow


RE: 45k znajomych...jak użyć? - Jatutylkopatrze - 11-12-2015 15:00

Jak mozna wiedziec skad i w ile takie konta masz?Big Grin

Moze sprzedawaj takie konta? Z +20 zl za takie konto dostaniesz Wink


RE: 45k znajomych...jak użyć? - tomek019 - 11-12-2015 15:34

mozesz z takich kont zalozyc FP Ero gdzie bd promowal gry oraz linki z shorte
mozesz sprzedac te FP Ero od 0,004 do 0,008 za 1 like,
mozesz utworzyc grupy z tymi ludzmi potem sprzedac te grupy
mozesz utworzyc grupy i wstawiac jakies linki zarobkowe
mozesz promowac tym ludzia jakies serwisy z tematu marketingu sieciowego
jest generalnie troche mozliwosci


RE: 45k znajomych...jak użyć? - piotrgk4 - 11-12-2015 15:41

Konta kupuje puste od Artinesse. Potem ręcznie już nie będę zdradzał jak ale ludzie mnie zapraszają do znajomych a ja tylko akceptuje ^^. Kont obecnie mam 9 ale dziś mam zamiar ogarnąć 15 a jutro już będą gotowe Smile ) Może ktoś jest chętny do współpracy? Na razie zgromadzę jak najwięcej znajomych a potem będę kombinował co potem ale chciałbym użyć te konta do max. Grupy nie zamierzam utworzyć bo ktoś to musi ogarniać a to nie moja broszka. Fanpage ero to nie problem ale też przydało by się z 4-5 fanpagów ero. (jak coś to kupie ^^ mogą być martwe, z zawartością do 1k) A potem jakaś domenka plus coś by zarabiać. Chętnych do współpracy zapraszam Smile

Może dam link do fanpaga ero który rozwijam. Smile https://www.facebook.com/MostBeautifulGirlsEverr


RE: 45k znajomych...jak użyć? - tomek019 - 11-12-2015 20:58

Podeslij na priv szczegóły współpracy Big Grin

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka