Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! (/Temat-Szybki-Z-LIST-czyli-bardzo-szybki-sposob-na-zebranie-znajomych-1254)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - Razer - 29-01-2010 23:14

Witam,

w tym poradniku opiszę, jak szybko zdobyć status Z-LIST MEMBER na lockerz.com Wink

A więc powiem od razu na początku - ten sposób opiera się na podstawowej znajomości języka angielskiego, inaczej trzeba go będzie robić ze słownikiem... Wink Będzie się opierał na czacie ICQ.

1. Wchodzimy na czat: http://www.icq.com/icqchat/index.php?cat_id=1 (nie musi być ten, może być dowolny inny - w tym chyba już zablokowano słowo lockerz.com, za użycie tego słowa - ban na IP na 24h);
2. Wybieramy jakiś pokoik...;
3. Podpisujemy się - najlepiej jakimś kobiecym nickiem (hmmm, może być związane z sexem Big Grin);
4. Prosimy na ogólnym o pomoc, i po ok. 1 minucie mamy wiadomości od ponad 10 osób!

Posiedzimy 1 godzinkę, i dajmy na to - napisze do nas 100 różnych osób... z tego zaakceptuje zaproszenie.... 1/5? I mamy już ukochany status i podwajanie PTZ <3 Nawet pesymistycznie zakładając, to po ok. 3 godzinnej sesyjce możemy go mieć Wink

@Down: Co do polskich czatów, to uda Nam się podłapać tam kilka osób, ale nie za dużo Wink


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - Fryta61 - 29-01-2010 23:17

dobre a co powiesz o np. czaterii??


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - Zythus - 29-01-2010 23:20

Dobre. Wypróbuje Smile muszę wbić tego z-lista.
I idźcie spać, bo dzisiaj nie będzie resa. Jutro od 15 można czekać Big Grin


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - Bolt - 29-01-2010 23:21

No fajnie, nie pomyślałem o takim sposobie...
Ale jak weźmiemy "kobiecy nick" i potem przyjdzie komuś zaproszenie na maila i imię chłopskie będzie widział to trochę lipa lepiej chyba zmienić na jakieś inne dane w naszym koncie na lockerz? Big Grin


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - Razer - 29-01-2010 23:22

Hmmm konto na sąsiada? Tongue


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - Buzon93 - 30-01-2010 00:06

O Boże Big Grin. Jestem na czacie, napisałem o lockerz jako dziewczyna i chcą ze mną virtual sex Big Grin.


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - Radzimił - 30-01-2010 02:19

Ja zrobiłem to samo. Wiecie co leje po prostu.Big Grin Wystarczy napisać "kto wymieni się fotkami" i od razu 20 zaproszeń do rozmowy Big Grin


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - Bolt - 30-01-2010 08:02

A polecicie jakiś chat? Tongue


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - Sloniasek - 30-01-2010 09:53

sa nsiwni ludzie którzy sie rejestruja Tongue


RE: Szybki Z-LIST - czyli bardzo szybki sposób na zebranie znajomych! - Buzon93 - 30-01-2010 11:36

Obrzydzają mnie te czaty i te teksty ludzi Big Grin Big Grin.