Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Seapo - Oszust! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Seapo - Oszust! (/Temat-Seapo-Oszust-124700)



Seapo - Oszust! - WuJeKuBa - 26-11-2015 08:55

Witam Serdecznie! Seapo - ten właśnie pan oszukał mnie ponad rok temu o 100 zł !! Napisał na pewnym forum, aby dać mu 100zł i on będzie tym obstawiał mecze i jak coś miał z tego 30% (podajże), a reszta moja.. Coś mu nie wyszło i pieniądze stracił, ALE NIE TAKA BYŁA UMOWA!! Do tej pory nie chce mi zwrócić pieniędzy!

Tutaj PM:

[Obrazek: 2FCrArL.jpg]

[Obrazek: jWmOwbP.jpg]

Tydzień miną i pieniążków nie ma!

Napisałem mu również co mu potrzeba do tego przelewu, a on bez żadnego odzewu, więc jakby ponowny raz chciał mnie oszukać, że "niby" ma mi oddać te pieniądze..

[Obrazek: pQdfJkE.jpg]

Jeżeli to mało to mam jeszcze wiadomości na GG z nim, więc mogę podesłać.. Ale raz była taka sytuacja na GG, że był przez sekundę na dostępny i napisałem do niego gdzie są pieniądze, a on na to nic.. Dopiero jak napisałem, że przed chwilą oszuście widziałem cię dostępnego, to odpisał.. Po prostu MASAKRA! Co w tym było najlepsze? To to że dawał coraz dłuższe terminy na zwrot tych pieniędzy, aż w końcu mi ich nie oddał ;(

Proszę o zbanowanie tego użytkownika! Będę wdzięczny Wink


RE: Seapo - Oszust! - jarunioo7 - 26-11-2015 15:56

A to wszystko w biały dzień ! beka

[Obrazek: gspvda.jpg]

Xpokerface


RE: Seapo - Oszust! - Majka - 26-11-2015 16:14

@[Seapo] obszerne wytłumaczenie proszę


kubaszekr38, czy ja dobrze rozumiem... Ty rok czekasz już za pieniędzmi? facepalm

W przypadku ewentualnego bana kontakt z nim Ci się tylko pogorszy.
Nagrody przyznamy po wyczerpaniu tematu.


RE: Seapo - Oszust! - Seapo - 26-11-2015 16:26

Proszę o Bana w takim razie.Gość wiedział na co się piszę,ryzyko jest zawsze,więc nie rób ze mnie oszusta.


RE: Seapo - Oszust! - effig - 26-11-2015 16:35

Obaj jesteście dobrzy ;-D


RE: Seapo - Oszust! - CANNON - 26-11-2015 16:43

Czy mógłbyś przedstawić umowę jaka była między wami zawarta ?
Z łatwością da się ustalić, że Seapo gra w zagranicznych serwisach, a to jest w Polsce zakazane.
Dając mu pieniądze na powyższe cele możesz zostać oskarżony o działanie w zorganizowanej grupie przestępczej.
Zgodnie z Art. 258. § 1 Kodeksu Karnego "Kto bierze udział w zorganizowanej grupie albo związku mającym na celu popełnianie przestępstw, w tym i przestępstw skarbowych, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3".
Ludzie opamiętajcie się, proszę.


RE: Seapo - Oszust! - WuJeKuBa - 26-11-2015 17:01

(26-11-2015 16:26)Seapo napisał(a):  Proszę o Bana w takim razie.Gość wiedział na co się piszę,ryzyko jest zawsze,więc nie rób ze mnie oszusta.

Ty sam siebie robisz w bambuko gościu.. Na początku pisałeś, że będzie wszystko cacy NIC A NIC NIE PISAŁEŚ, że to stracisz, NIC!!! To dałem ci to 100 zł i je straciłeś, a chwaliłeś jak to będzie zajebiście dużo kasy.. Pózniej przez rok (co jakiś miesiąc) cię prosiłem na GG, zebyś mi oddał to 100zł, a ty przesuwałeś CAŁY CZAS terminy, albo nie odpisywałeś po prostu.. Teraz znowu przypadkowo znalazłem się na tym forum i po prostu grzecznie napisałem kiedy mi oddasz pieniądze? Ty odpisałeś, że za tydzień.. OK, grzecznie poczekałem, a tu nie widzę ŻADNYCH PIENIĘDZY!!

Jaki z tego morał??

- Jesteś skończonym idiotą pisząc to co piszesz!

Pozdrawiam! Zbanujcie go..

EDIT:

PS. Jakby to było 10 zł ok, ale to nie jest 10 zł, tylko 100 zł jednak zawsze coś, a bogaty jak nie którzy z was nie jestem Wink


RE: Seapo - Oszust! - Hybrid1990 - 26-11-2015 17:08

Seapo oczywiście że jesteś oszustem, nie bądź bezczelny
co kogo obchodzi że ci typy nie weszły ? chyba umowa była że oddajesz kasę bez względu na wyniki, a kasy nie oddałeś. Jeszcze pisałeś że za tydzień mu oddasz, i co, znowu ci typy nie siadły ?
Twój ostatni wpis sprzed 30 minut w twoich typach bukmacherskich:
"Elegancko weszło wszystko"
więc z czym masz problem ? jeśli nie masz na oddanie tej marnej stówy to w takim razie twoje typy są kija warte


Seapo - Oszust! - piotrekprorok - 26-11-2015 17:23

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.