Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Planowanie postów. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Planowanie postów. (/Temat-Planowanie-postow-122919)



Planowanie postów. - deidara3210 - 22-10-2015 21:55

Jak to wygląda teraz z planowaniem postów ? Pytam dlatego bo jakiś czas temu przeglądając dziennik jakiegoś z userów forum pisał że nie wszystkie jego zaplanowane posty się pojawiały na fb. Nie chce pracować po to żeby później mi fb nie wrzuciło postów...


RE: Planowanie postów. - Corso - 23-10-2015 10:42

Czasem się to zdarza ale nie często i tak nie opłaca się planować postów dalej niż na 8 godzin, bo następne posty mają gorszy zasięg.


RE: Planowanie postów. - Karewer - 23-10-2015 11:28

UP
Mit i to obalony już dawno temu przez nie jednego wyjadacza zarabiającego na skracaczach. Żaden zasięg Ci nie spada przez planowanie postów. Planowałem posty na 2 tygodnie do przodu i nic takiego nie zaobserwowałem.


RE: Planowanie postów. - sQubany97 - 24-10-2015 13:42

Częstą przyczyną nieopublikowania zaplanowanych postów jest niebezpieczny link - jeśli go dobrze zamaskujesz problem znika Smile


RE: Planowanie postów. - jarunioo7 - 25-10-2015 00:49

Jeśli chodzi o planowanie postów, które wiąże sie z pogorszeniem zasięgu to jest to prawda. Swego czasu robiłem testy i za każdym razem to 8go dnia zasięg zaczynał spadać. Czyli jeśli planujemy z wyprzedzeniem tygodniowym - żadne pogorszenia zasięgu nie powinny występować.

Więc lepiej nie planować postów dalej niż tydzień Smile


RE: Planowanie postów. - prololex - 25-10-2015 06:31

Zasięg leci jak planujesz posty na fb za pomocą jakiegoś programu niepołączonego z fb. Czyl planując na fb posty nie masz się o co martwić.


RE: Planowanie postów. - koczki - 25-10-2015 12:03

Mi ostatnio dwa posty znikły po kilku minutach bo nie były zamaskowane i fb rozpoznało shorte Sad Ma ktoś jakiś skuteczny sposób na maskowanie (najlepiej darmowy), aby po wklejeniu linku był na fb aby był adres strony docelowej np (allegro . pl) zamiast adresu skracacza ? Smile Dzieki z góry


RE: Planowanie postów. - deidara3210 - 21-11-2015 19:59

Mi wszystkie zaplanowane posty wrzuciło na czas Smile A zmian w zasięgu nie obserwowałem :/


RE: Planowanie postów. - wasia90 - 21-11-2015 22:04

U mnie osobiście planowanie postów wyszło bardzo źle i zasięg został obcięty tragicznie.