Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Łączone subskrypcje - Wzrost zarobków o 10% ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Łączone subskrypcje - Wzrost zarobków o 10% ! (/Temat-Laczone-subskrypcje-Wzrost-zarobkow-o-10-122598)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Łączone subskrypcje - Wzrost zarobków o 10% ! - Dean Ambrose - 05-11-2015 19:36

Ja w drugim subie nie mam ani jednego wejścia, pomimo kilkuset leadów.


RE: Łączone subskrypcje - Wzrost zarobków o 10% ! - mlody16918 - 06-11-2015 08:01

(05-11-2015 19:36)Dean Ambrose napisał(a):  Ja w drugim subie nie mam ani jednego wejścia, pomimo kilkuset leadów.


Bo jak zobaczą, że im te twoje doładowania nie działają to uciekają Jerk


RE: Łączone subskrypcje - Wzrost zarobków o 10% ! - Leadmore - 06-11-2015 08:19

(05-11-2015 16:25)Majka napisał(a):  
(05-11-2015 12:02)Leadmore napisał(a):  Jeżeli partner ustawił drugi program to tak.

To wprowadźcie możliwość sprawdzenia czy partner ma ustawiony drugi program.

Wczoraj:
program stream - 28 leadów/ wejść na drugi program 0

Codziennie można podać przykład.
Po wejściu owej modyfikacji wszystko wchodziło pięknie obecnie nawet wejść nie ma.

Nie mówcie mi, że źle dodaję drugi program:
"Wybierz linki, które mają być połączone z powyższymi ustawieniami"
zaznaczam wszystkie.

Może ktoś potwierdzić moje słowa? To znaczy inną ilość wejść w drugi program niż leadów zdobytych w pierwszym programie.
Podeślij linki i sprawdzę czy dodane prawidłowo.
(05-11-2015 17:39)szykiryki napisał(a):  U mnie wciąż wpada na drugim subie, choć wydaje mi się, że średnio co piąta aktywacja ma wyświetlaną drugą reklamę... Przedwczoraj na ok. 50 aktywacji pobierania jakieś 8 wejść iphona i 4 leady dodatkowe. Są to dane na oko, bo aż tak dokladnie nie liczę, ale mniej więcej pod koniec dnia sprawdzam ilość wejść na drugim subku
Reklama jest wyświetlana zawsze. 4 Leady na 8 wejść to świetna skuteczność.
(05-11-2015 19:07)rekki napisał(a):  U mnie podobnie, jednego dnia na 15 leadów 0 wejść w drugiego suba, a drugiego na 10 leadów 10 wejść.
Dla programów Pobieranie + Doładowanie:
Średnio 70% osób, które aktywują usługę w 1 programie wejdzie w reklamę drugiego. I z tych 70% aktywacji dokonuje średnio 20%.
To są statystyki dla partnera generującego około 100 Leadów dziennie. Przy ruchu 10-15 leadów takie wahania są naturalne.


RE: Łączone subskrypcje - Wzrost zarobków o 10% ! - szykiryki - 06-11-2015 08:53

Czyli jesli dobrze rozumiem- użytkownik, któremu dokonuje się aktywacja po prostu wyświetla się reklama doładowania/iphona itp. i musi w nią kliknąć?
Aktywacja na pierwszym subie nie jest więc jednoznaczna z wyswietleniem drugiego suba?

Ja na skuteczność na 2 subie broń Boze nie narzekam, choć w pierwszych dniach pojawienia się tego rozwiązania była lawina leadów Wink

I tak są jakieś niedociągnięcia, bo ja oferując real-content dostaję informacje od części pobierających, że ściąga im się jedynie torpedo, a nie są przekierowywani do zewnętrznego hostingu, na którym umieszczony jest docelowy plik, ale z tym LM miał coś tam walczyć...


RE: Łączone subskrypcje - Wzrost zarobków o 10% ! - Leadmore - 06-11-2015 09:05

Wyświetla się reklama nie ma przekierowania błyskawicznego. Czyli tak jak piszesz: Aktywacja na pierwszym subie nie jest więc jednoznaczna z wyświetleniem drugiego suba.

Wyświetla się reklama taka jak widzicie w panelu dodawania drugiego programu.
Gdy użytkownik w nią kliknie to przekierowuję go na zmodyfikowane doładowanie/iphone gdzie nie ma już pełnej informacji o konkursie (To jest w reklamie) a może już wpisać PIN by aktywować usługę.

Wszystko dajemy na końcu ale problem jest w tym, że jak dodamy finały dwóch programów to jest tego sporo więc zakładam, że użytkownicy mogą nie zawsze zauważyć link do hostingu.

Testowaliśmy różne wersje i taka miała najwyższą skuteczność.


RE: Łączone subskrypcje - Wzrost zarobków o 10% ! - szykiryki - 06-11-2015 09:30

Ok, czyli wiemy na czym stoimy.
Od siebie mogę dodać, że polaczenie pobierania+iphona wypada znacznie lepiej niż pobieranie+doladowanie (przynajmniej w grupie wiekowej 18+)


RE: Łączone subskrypcje - Wzrost zarobków o 10% ! - domis - 07-11-2015 15:09

U mnie bez problemów, wciąż wszystko ładnie wpada, tak jak w dniu wprowadzenia tej opcji.


RE: Łączone subskrypcje - Wzrost zarobków o 10% ! - SokoleOko - 07-11-2015 19:41

7 leadów zwykłych , 5 leadów z dodatkowej subskrypcji Iphone6 Big Grin nieźle się sprawują tę łączone subskrypcje
[Obrazek: 24beH.png]


RE: Łączone subskrypcje - Wzrost zarobków o 10% ! - dzejkobs - 09-11-2015 12:59

Z czym najlepiej łączyć teraz podglądacza? Wcześniej bardzo dobrze szło z doładowaniami ;(
Teraz Iphone?


RE: Łączone subskrypcje - Wzrost zarobków o 10% ! - jarunioo7 - 09-11-2015 14:57

@[dzejkobs] ja mam połączenie facebook colours, date śmierci, fejs podglądacz i ile będziesz miała dzieci - na drugą subskrypcje z Iphone 6 i średnia konwersja to około 30%. Szkoda że wycofują doładowanie bo była 40% Sad