Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik młodziaka :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik młodziaka :) (/Temat-Dziennik-mlodziaka-121551)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Dziennik młodziaka :) - jarekxD - 30-09-2015 21:53

Nie chce być nie miły, ale zastanawia mnie po co Ci mentor.. Skoro sam nie potrafisz wyciągnąć jakichkolwiek wniosków z tego co robisz. Bez sensu spamujesz linkami z doładowaniem, no kurde ja rozumiem jakbyśmy byli w tym 2013, ale teraz na to nie nabierzesz ludzi. Musisz wymyślić coś swojego, a najlepiej stworzyć coś samemu od podstaw Wink

ps. jak już się uczepiłeś tego Facebooka, to może zamiast grup zajmij się FP? Według mnie na FP zarabia się dużo łatwiej (i więcej), z czego robota jest przyjemniejsza, aczkolwiek to tylko moja opinia.


RE: Dziennik młodziaka :) - nex45 - 01-10-2015 07:01

Dokładnie teraz już facebook jest spalony.


RE: Dziennik młodziaka :) - Krymi - 01-10-2015 13:30

nex45 nic nowego nie wniosłeś do tematu...

tragiczny ten bot od Mikey... dość, że 80% grup zalicza jako wadliwe i nie dodaje postów to na dodatek co chwile się wiesza... najgorzej wydane 50zł w całym moim życiu


RE: Dziennik młodziaka :) - krysteczek - 01-10-2015 13:45

to nie jest takie proste, że sobie pospamujesz itd.... musisz ludzi jakoś zachecić do tego... Big Grin


RE: Dziennik młodziaka :) - Raster96 - 01-10-2015 14:50

Może zalicza Ci te grupy jako wadliwe, bo posty na tych grupach musi zaakceptować administrator grupy. Sprawdzałeś to? Jerk


RE: Dziennik młodziaka :) - Krymi - 01-10-2015 17:50

Raster96 chyba masz rację.

Zachęcam ludzi typu o boshe wygralem iphone, zapraszam do udzialu w konkursie itd. ale i tak nikt nie wchodzi i nie wysyła sms.


RE: Dziennik młodziaka :) - Jatutylkopatrze - 01-10-2015 18:08

(01-10-2015 17:50)Krymi napisał(a):  Raster96 chyba masz rację.

Zachęcam ludzi typu o boshe wygralem iphone, zapraszam do udzialu w konkursie itd. ale i tak nikt nie wchodzi i nie wysyła sms.

To co sie dziwisz? :> zobacz ze każda grupa jest zaspamowana tymi konkursami i wgl.. Smile postujesz na grupach co innego niz teraz = dużo leadów (Wiem bo miałem już tak Wink nikt tym nie spamował i ja zaczynałem i 1 dzień sumka przyjemna)

Ale życzę powodzenia Smile


RE: Dziennik młodziaka :) - Krymi - 01-10-2015 18:12

Jatutylko patrze - ok spróbuje coś ogarnąć i dam jutro/pojutrze raport może coś ruszy.

ps. zapodaj jakąś stronę do skracania (oprócz maskuj.pl)


RE: Dziennik młodziaka :) - maniek250 - 01-10-2015 21:23

(01-10-2015 07:01)nex45 napisał(a):  Dokładnie teraz już facebook jest spalony.

Śmieszą mnie takie opinie, ze spamu po grupach spokojnie da się po 300 zł dniówki robić (jak dla mnie to nie tak mało), tylko trzeba używać łba Big Grin


RE: Dziennik młodziaka :) - Krymi - 02-10-2015 04:45

@maniek250 doradź coś na pw Idea

Wczoraj zarobiłem z leadmore.pl
Wizyty 46
Rejestracja 0
Skuteczność 0.00 %
Zysk 0.00 zł