Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Instalacja wtyczki oraz zmiana języka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Instalacja wtyczki oraz zmiana języka (/Temat-Instalacja-wtyczki-oraz-zmiana-jezyka-121054)



Instalacja wtyczki oraz zmiana języka - kamilg49 - 12-09-2015 11:52

Siema, własnie zainstalowałem wordpressa.
Mam problem gdyż nie posiadam Cpanelu. Chciałbym zmienic język na Polski oraz dodac plugin lecz nie moge przez opcje w wordpressie oraz Cpanel... Prosze o pomoc i instrukcje w FTP


RE: Instalacja wtyczki oraz zmiana języka - szymbiel - 12-09-2015 13:34

Wtyczkę wrzucasz do katalogu wp-content/plugins, ale i tak musisz ją później aktywować w panelu admina.

A jeśli chodzi o język to jak to się stało, że Twoja wersja nie jest po polsku. Skąd ją pobrałeś?


RE: Instalacja wtyczki oraz zmiana języka - kamilg49 - 12-09-2015 14:47

wszystkie pliki ktore pobralem wrzucam do tego folderu z pluginem ? jak aktywowac dokladnie go ?
mam po angielsku poniewaz kolega taka zainstalowal a nie mam teraz dostepu do bazy mysql zeby od nowa konfigurowac ;/


RE: Instalacja wtyczki oraz zmiana języka - szymbiel - 12-09-2015 15:25

Wyślij na PW adres strony