Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Rozruszanie martwych (i nie tylko) Fanpage - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Rozruszanie martwych (i nie tylko) Fanpage (/Temat-Rozruszanie-martwych-i-nie-tylko-Fanpage-120878)

Strony: 1 2


Rozruszanie martwych (i nie tylko) Fanpage - AlucyBlue - 08-09-2015 18:15

Witajcie, w tym poradniku chciałbym opisać jak ożywić nasze martwe Fp na Facebook'u. Oczywiście porady można stosować również na normalnym Fanpage po to żeby zyskać ruch.
A więc zaczynajmy, nawet początkujące osoby wiedzą o podstawowych zasadach pozyskiwania fanów. Takich jak np:
-Zapraszanie znajomych do polubienia strony
-Spamowanie fanpage na innych grupach
-"Like za like"
-"Udostępnienie za udostępnienie"
Zauważyłem jednak że bardzo mało ludzi stosuje sposób który jest znany głównie ze stron takich jak "CsGo wygraj skina".
[Obrazek: image.jpg]
Jak widzicie na załączonym screenie, sam post ma aż 100 udostępnień i 100 like, dodatkowo coś koło 100 komentarzy, dzięki czemu fanpage zyskał na popularności. (W chwili wstawiania tego posta miał 268 like).
Oczywiście samą metode z konkursami można stosować też w innych dziedzinach i na inne tematyki.
Przykładowo, jeśli posiadacie fanpage o tematyce ero, możecie zrobić konkurs typu "Jeśli chcecie zobaczyć pełną sesje tej pani, wystarczy że dacie like na post i nasz fanpage, share i komentarz o treści "chce zobaczyć". Wersje próbną tego co ta pani ma do zaoferowania możecie zobaczyć tutaj: <link ze skracania, ale to opcja opcjonalna dla tych którzy trudzą się zarabianiem w ten sposób>"
Ponownie, tekst możecie zmienić, nie zawsze warunkiem musi być polubienie lub share (są ludzie którzy mogą wstydzić umieszczać to na tablicy).
Metodę tą można zastosować praktycznie do każdej tematyki i na każdym fanpage, wystarczy tylko troszkę pokombinować.
Co zrobić by spotęgować metode?
To samo co w przypadku innych fanpage, pospamować troszkę na grupach, zaprosić znajomych do polubienia.
Czy ktokolwiek wygrywa?
Cóż, to już zależy od was, po zdobyciu ruchu możecie usunąć post, możecie też napisać komentarz z fake konta (ważne by fake konto było wiarygodne) i ogłosić je zwycięzcą konkursu.
===============================================
W wypadku wszelkich pytań, proszę pisać śmiało, postaram się odpowiedzieć na wszystkie najlepiej jak tylko umiem. Rep mile widziany ^^


RE: Rozruszanie martwych (i nie tylko) Fanpage - jarunioo7 - 08-09-2015 19:16

Dam reputka ale tylko za chęci bo nic nowego sie z tego nie dowiedziałem. Być może inni nie wpadli na pomysł żeby organizować konkursy na fanpagach Smile

Dużo fanpagy tym ożywiłeś? Jakieś dobre efekty?


RE: Rozruszanie martwych (i nie tylko) Fanpage - domin_dz - 08-09-2015 19:54

Z własnego doświadczenia mogę poradzić aby zdobywać nowe polubienia i dodawać posty zgodne z tematyką strony, u mnie zawsze to działa.


RE: Rozruszanie martwych (i nie tylko) Fanpage - AlucyBlue - 08-09-2015 21:27

(08-09-2015 19:16)jarunioo7 napisał(a):  Dam reputka ale tylko za chęci bo nic nowego sie z tego nie dowiedziałem. Być może inni nie wpadli na pomysł żeby organizować konkursy na fanpagach Smile

Dużo fanpagy tym ożywiłeś? Jakieś dobre efekty?
Cóż, wstawiłem poradnik by forum zyskało kolejne materiały, z tego co sprawdzałem wcześniej nikt takiego poradnika nie napisał, więc czemu nie ^^
Co do twojego pytania, zazwyczaj ożywiam tak kupione fp które mają dużo like ale bardzo mało wyświetleń. Dzięki dużej ilości polubień posty zyskują wiarygodność. Po przeprowadzonej akcji po prostu usuwam posta Smile
(08-09-2015 19:54)domin_dz napisał(a):  Z własnego doświadczenia mogę poradzić aby zdobywać nowe polubienia i dodawać posty zgodne z tematyką strony, u mnie zawsze to działa.
Ameryki nie odkryłeś Big Grin
Cóż, ja również mam troszkę doświadczenia, i wiem że czasem dodawanie regularnie postów nie wystarcza Smile (szczególnie po akcji z subsms Jerk2)


RE: Rozruszanie martwych (i nie tylko) Fanpage - tomek019 - 09-09-2015 06:42

Nic nowego Wink ale opisales sie to reputa zbierzesz

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka


RE: Rozruszanie martwych (i nie tylko) Fanpage - AlucyBlue - 09-09-2015 06:47

Dzisiaj mam zamiar dodać kolejny poradnik, w może końcu trafie w wasze gusta... Big Grin
Swoją drogą, warto do samych postów uzasadniać też czemu wgl robicie taki konkurs. Najlepiej działa "Robimy ten konkurs ponieważ chcemy rozruszać fanpage" "rozdajemy te iphony ponieważ mają wade fabryczną i byśmy i tak nic z tym nie zrobili". Analogicznie do reszty ^^


RE: Rozruszanie martwych (i nie tylko) Fanpage - qassauser - 10-09-2015 11:56

Dzięki mam kilka fan page, które od kilku lat siedzą puste a uzbiera się kilkadzesiąt k fanów.


RE: Rozruszanie martwych (i nie tylko) Fanpage - Frix93 - 10-09-2015 12:06

Dzięki niby prosta sprawa ale pomaga Smile Dobry post i już 40 lajków wpadło w 20 minut Smile


RE: Rozruszanie martwych (i nie tylko) Fanpage - AlucyBlue - 10-09-2015 12:32

Proste rozwiązania są czasem najlepsze Big Grin


RE: Rozruszanie martwych (i nie tylko) Fanpage - koneser00 - 15-09-2015 01:14

mi sie przyda dopiero zaczynam dziekuje Smile