Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
jak usunąć TO ze strony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: jak usunąć TO ze strony (/Temat-jak-usunac-TO-ze-strony-120839)



jak usunąć TO ze strony - rozi1910 - 07-09-2015 17:10

Wg mnie łapie się to pod optymalizację więc pytam:
Jak usunąć rubrykę 'podpis' i 'witryna internetowa'? gdzie muszę pogrzebać w kodzie?
[Obrazek: komenty.jpg]


RE: jak usunąć TO ze strony - rachman - 07-09-2015 18:09

Nie wiem gdzie Ty tu widzisz optymalizację ... zwykła zmiana/usunięcie zawartości strony nie mająca praktycznie znaczenia dla optymalizacji tak naprawdę.
Edytuj plik w edytorze i znajdź po prostu linijkę z wyrazem szukanym np. "podpis" i wykasuj wyraz i ewentualnie przyległe mu znaczniki html czyli mogą być np. takie:

Kod:
<p>Podpis</p>
<span>Podpis</span>

lub inne. Jak nie rozwali układu to ok a jak rozwali układ formularza to wywal same wyrazy jak się nie znasz i zostaw puste znaczniki, trudno. Np.:

Kod:
<p></p>

edit.:
Chyba że chcesz też pola usunąć? To wtedy pod wyrazami usuń też coś takiego:

Kod:
<input type="text" name="podpis">



RE: jak usunąć TO ze strony - flown - 07-09-2015 21:10

Jak masz Chorme'a to kliknij na rubrykę prawym przyciskiem myszy, potem zbadaj element, potem jeźdź kursorem aż podświetli Ci się to co chcesz usunąć, następnie sprawdź jaka linijka Ci się podświetliła, aby ostatecznie skasować ją w jakimś edytorze tekstowym Rolleyes. To pewnie będą takie <div> do usunięcia.
A jak już na prawdę nie dasz rady do napisz mi na pw...


RE: jak usunąć TO ze strony - rozi1910 - 06-10-2015 18:45

nie mogę tego nigdzie znaleźć, ktoś mógłby mi pomóc?


RE: jak usunąć TO ze strony - BartekHelp - 06-10-2015 18:48

Wejdź index html (jeśli jest to na głównej) i znajdź przez f3 te rubryki. Następnie zaznacz i po prostu usuń


RE: jak usunąć TO ze strony - CRUZA - 07-10-2015 07:46

Nie napisałeś czy to jakiś cms (bo wygląda na to że może to być wordpress) czy własna strona. Jak wordpress to zmiana w kodzie strony/szablonie albo jakaś wtyczka do edycji komentarzy np. https://wordpress.org/plugins/comment-form . Nie usuwa pola "name" (podpis) ale nie wiem po co chcesz je usuwać. W przeciwieństwie do pola "www" ,które służy głownie do spamowania , "name" to pożądane pole gdzie wpisujesz kto dodaje komentarz.


RE: jak usunąć TO ze strony - rozi1910 - 11-10-2015 17:20

(07-10-2015 07:46)CRUZA napisał(a):  Nie napisałeś czy to jakiś cms (bo wygląda na to że może to być wordpress) czy własna strona. Jak wordpress to zmiana w kodzie strony/szablonie albo jakaś wtyczka do edycji komentarzy np. https://wordpress.org/plugins/comment-form . Nie usuwa pola "name" (podpis) ale nie wiem po co chcesz je usuwać. W przeciwieństwie do pola "www" ,które służy głownie do spamowania , "name" to pożądane pole gdzie wpisujesz kto dodaje komentarz.

no fakt, najprostsze rozwiązania są najlepsze