Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
18+ Zarabiaj na uploadzie zdjęć! 18+ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 18+ Zarabiaj na uploadzie zdjęć! 18+ (/Temat-18-Zarabiaj-na-uploadzie-zdjec-18-120628)

Strony: 1 2


18+ Zarabiaj na uploadzie zdjęć! 18+ - szymbiel - 04-09-2015 10:20

Znalazłem fajną stronkę dla bardzo leniwych użytkowników, która przynajmniej niektórych powinna zainteresować.

Zarobek na tej stronie polega na tym, że tworzymy galerie erotycznych zdjęć, a za każde wyświetlenie zdjęcia dostajemy profit określony w tabeli.

Mój ref:REJESTRACJA
Jak widzicie tabela podzielona jest na kraje.
Im więcej galerii, więcej zdjęć tym większy zarobek.
Galerie możecie promować wszędzie.
Minimum wypłaty: 1$
Płatności: poprzez PayPal

[Obrazek: sh6vsd.jpg]

Mój ref: REJESTRACJA

Oczywiście gdyby były jakieś pytania jestem na PW.

Bez refa: czysty link


RE: Zarabiaj na uploadzie zdjęć! Zdziwiony? - Pyczarka - 04-09-2015 10:42

dowód z wypłaty?

Śmieszki heheszki, ale po sieci krąży pełno serwisów które dają 3-6$ za 1000 wyświetleń tier1, tutaj słabo trochę :o


RE: Zarabiaj na uploadzie zdjęć! Zdziwiony? - GPlayer - 05-09-2015 10:56

Czyli nie zarabiamy na uploadzie tylko na wyświetleniach....


RE: Zarabiaj na uploadzie zdjęć! Zdziwiony? - m4t0sh - 06-09-2015 14:25

Brak czystego linku


RE: Zarabiaj na uploadzie zdjęć! Zdziwiony? - szymbiel - 07-09-2015 10:02

m4t0sh rozejrzyj się dobrze...


RE: Zarabiaj na uploadzie zdjęć! Zdziwiony? - MaLiN - 07-09-2015 10:25

@[szymbiel] - prosiłbym o zastosowanie się do regulaminu: http://zarabiam.com/Temat-REGULAMIN-ZARABIANIE-PRZEZ-INTERNET-7106 punkt 4!


RE: Zarabiaj na uploadzie zdjęć! Zdziwiony? - nurgiel - 09-09-2015 00:54

Pierwszy wątek na forum we wiosnę, a ilość wyświetleń tych galerii jest mikroskopijna. Żeby ktoś coś realnie zarobił przy tak słabych stawkach, musiałby mieć min kilkanaście tysięcy wyświetleń dziennie. Wyłączyłem adblocka i poskakałem to ilość reklam gwałci jak cholera, tak więc strona żadnej przyszłości nie ma, bo są większe, lepsze tego typu imagegallery, które nie atakują tak reklamami. Zapewne stawka jest za wyświetlenia userów, którzy nie blokują reklam, więc to kolejny gwóźdź do trumny tej strony.


RE: Zarabiaj na uploadzie zdjęć! Zdziwiony? - cezar78 - 17-09-2015 15:10

imagetwist ma 6$ za USA


RE: Zarabiaj na uploadzie zdjęć! Zdziwiony? - MilanFan - 17-09-2015 15:16

Nie tylko ImageTwist tyle ma. Wink


RE: Zarabiaj na uploadzie zdjęć! Zdziwiony? - mamrocik - 17-09-2015 15:19

@[szymbiel] ale ten pierwszy link mógłbyś jakoś oznaczyć, że +18 czy coś, jeśli dobrze pamiętam umieszczanie linku do takich galerii jest zabronione. Undecided