Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Viktor Orban wypowiada wojnę imigrantom. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Viktor Orban wypowiada wojnę imigrantom. (/Temat-Viktor-Orban-wypowiada-wojne-imigrantom-120616)

Strony: 1 2 3 4


RE: Viktor Orban wypowiada wojnę imigrantom. - Obywatel - 05-09-2015 19:33

Zobacz co się dzieje w Europie, politycy są przeciw narodowi. Ludzie otwarcie mówią, iż nie chcą kozoje*ców i nierobów u siebie, a "Wybrani przez naród", robią swoje.


RE: Viktor Orban wypowiada wojnę imigrantom. - Max998 - 06-09-2015 12:36

Tak jak mówię, dojdzie do pierwszego większego ataku albo w końcu ktoś zginie to będą się zastanawiać co było przyczyną.. A kwestią czasu jest też to jak te najbardziej matczyne narody jak Niemcy i Austria będą prosić i głowić się nad tym jak walczyć z uchodźcami.

Naszym politykom jak widać też marzy się jakiś atak w końcu w Polsce i ciekaw jestem czy kopacz w razie czego weźmie na siebie odpowiedzialność za to. Wszak ona najgłośniej krzyczy ''słowem polaków'', że jesteśmy gotowi nawet na większą ilość uchodźców i jako Europa musimy się trzymać razem, no ku*wa mać..

Mam pełen szacunek dla Węgrów i ich prezydenta, oni pokazują, że nie chcą i ku*wa koniec kropka a nie.


RE: Viktor Orban wypowiada wojnę imigrantom. - daniel42na - 06-09-2015 14:26

http://ryfinski.blog.pl/2015/09/05/stop-imigrantom-z-azji-i-afryki/
Jak widać, nawet po lewej stronie politycy potrafią czasem powiedzieć coś rozsądnego. Rolleyes


RE: Viktor Orban wypowiada wojnę imigrantom. - Obywatel - 06-09-2015 18:21

Coś podobnego powiedział chyba premier Czech, lub Słowacji. Wygląda na to, iż tylko politycy w Europie środkowej rozsądnie myślę. Niestety, nie wszyscy.


RE: Viktor Orban wypowiada wojnę imigrantom. - vojtec - 06-09-2015 20:15

Tych "imigrantów" chcą tylko Niemcy, nie słyszałem (i nie czytałem) wypowiedzi polityków innych państw, w których mówiliby otwarcie, że imigranci są im potrzebni. Jedyne głosy jakie słychać to sprzeciw (wschód i południe) lub akceptacja zaistniałej sytuacji (zachód). Tak więc większość odpowiedzialności za zaistniałą sytuację leży po stronie niemieckiego rządu - bo nawet lokalne władze mają pewne zastrzeżenia co do obecnych działań. Oni (czyt. Niemcy) pewnie zdają sobie sprawę z konsekwencji tych działań, ale jest to dla nich najprostsze rozwiązanie problemu braku (taniej) "siły roboczej". A że UE to tak naprawdę niemiecki twór...


RE: Viktor Orban wypowiada wojnę imigrantom. - rachman - 06-09-2015 21:19

Cytat:dla nich najprostsze rozwiązanie problemu braku (taniej) "siły roboczej"
się chyba zdziwią beka


RE: Viktor Orban wypowiada wojnę imigrantom. - morenox - 07-09-2015 12:48

Nielegalni emigranci wzbogacają nas kulturowo. To napiszę teraz coś z Oslo, pewną historię. Otóż Norwegowie przyjmują tych całych biednych muzułmanów, którzy przeczytali w swoim życiu tylko koran. Dali takiemu jednemu mieszkanie w Oslo. Masz ty chłopie i sobie mieszkaj. Dla normalnego człowieka jest oczywistą sprawą, że jak idziesz do toalety i jak swoje zrobisz to pociągasz za sznurek, naciskasz coś tam i leci woda w muszli. Zrozumiane prawda. Po miesiącu czasu ten muzułmanin dzwoni do gminy, że mu coś tam w domy strasznie śmierdzi. To gmina wysyła swoich ludzi do tego mieszkania, to byli moi koledzy. I co się okazuje. Facet nie wiedział, że spuszcza się wodę. On chodził do toalety, robił swoje i wychodził. Jak się tam nazbierało że już drzwi nie mógł zamknąć i mu śmierdziało to zadzwonił do gminy. No i teraz w Europie widzimy jak robią to samo.beka
I takich mamy przyjąć?

[Obrazek: 110600359_spnqqnx.png]
Zdjęcie z Austrii. Teraz tak tam wygląda. Nielegalni emigranci robią sobie co chcą. Undecided


RE: Viktor Orban wypowiada wojnę imigrantom. - morenox - 07-09-2015 14:19

DOBRA WIEM ŻE ZACZYNAM TWORZYĆ MONOLOG ALE CHCE WAM PRZEDSTAWIĆ KILKA FAKTÓW:


Wypowiedź Putina na temat uchodźców( pierwszy raz sie z nim zgadzam):
[Obrazek: 104267398_spephsq.jpg]

Lecąc dalej.
„Fetor polskiej ksenofobii rozniósł się po Europie. (…) Uchodźcy są dla polskiej tożsamości nie tylko wyzwaniem, ale także szansą”
Według mnie ma jakiś odsyp z tych uchodźców albo ktoś mu zapłacił zeby tak mówił jak większość polityków!
LINK DO ARTYKUŁU: LINK!


KOLEJNA RZECZ:
Krajobraz po przejściu imigrantów - Autostrada M1 na Węgrzech





I NA KONIEC:
Dziś francuski "Le Monde" publikuje grafik z podziałem kwot "nowych" uchodźców w poszczególnych państwach Unii. Wg danych dziennika najwięcej imigrantów przyjmą Niemcy (31 433), Francja (24 031), Hiszpania (14 931), oraz Polska (9 287).

Oznacza to, że łącznie z 2,2 tys. imigrantów, na których przyjęcie Polska zgodziła się wcześniej, będziemy zmuszeni w sumie ugościć ok. 11,5 tys. imigrantów.

Pełen spis z dzisiejszego "Le Monde" zamieszczamy poniżej:

Niemcy - 31 443
Francja - 24 031
Hiszpania - 14 931
Polska - 9 287
Holandia - 7 214
Rumunia - 4 646
Belgia - 4 564
Szwecja - 4 469
Austria - 3 640
Portugalia - 3 074
Czechy - 2 978
Finlandia - 2 398
Słowacja - 1 502
Bułgaria - 1 500
Chorwacja - 1 064
Słowenia - 631
Litwa - 580
Łotwa - 526
Luksemburg - 440
Estonia - 373
Cypr - 274
Malta - 133
impreza 4


RE: Viktor Orban wypowiada wojnę imigrantom. - rachman - 07-09-2015 18:03

śmiem wątpić by to był koniec liczb. emigracja u nich dopiero się zaczęła a teraz jak pokazali że mogą to dopiero się zacznie. niektóre źródła mówią o kilku milionach ludzi chcących jeszcze uciekać w kierunku europy... cóż śmiać się z przepowiedni Nostradamusa i jemu podobnych czy już nie? Wink


RE: Viktor Orban wypowiada wojnę imigrantom. - morenox - 07-09-2015 18:13

Narazie ciesze się ze oni wszyscy krzyczą "geramny , germany" Big Grin

Chociaz teraz Polska może mieć duży problem bo przez Słowacje , potem przez Polske do Niemiec...( Bo Obran już ma blokować granice)
Niedługo będzie po "szengen"
Więc u nas ten syf będzie! 4