Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy można założyć własną stronę za damo? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Czy można założyć własną stronę za damo? (/Temat-Czy-mozna-zalozyc-wlasna-strone-za-damo-120391)

Strony: 1 2 3


RE: Czy można założyć własną stronę za damo? - Ando - 03-09-2015 12:34

@[dawidz1141] 3 posty wyżej zobacz. Łatwiej niż surfer już się chyba nie da wytłumaczyć. Musisz po prostu poszukać w ustawieniach domeny, hostingu odpowiednich opcji Smile


RE: Czy można założyć własną stronę za damo? - ged321 - 08-09-2015 16:02

Na az.pl i cda.pl jest na pewno wszystko całkowicie darmowe?


RE: Czy można założyć własną stronę za damo? - dzemba - 08-09-2015 19:05

(08-09-2015 16:02)ged321 napisał(a):  Na az.pl i cda.pl jest na pewno wszystko całkowicie darmowe?

Nie, ale płatne są opcje które, np: rozszerzają podstawową funkcjonalność, usuwają reklamy hostingu. Nie musisz kupować nic by strona działała.


RE: Czy można założyć własną stronę za damo? - szymbiel - 10-09-2015 19:07

Ale jak już ktoś wcześniej wspomniał, serwer najlepiej płatny.


RE: Czy można założyć własną stronę za damo? - full2000 - 10-09-2015 19:26

(30-08-2015 13:16)ged321 napisał(a):  Interesuje mnie własna strona o danym adresie. Czy jest darmowa domena i hosting?

5v.pl Smile


RE: Czy można założyć własną stronę za damo? - InBlueMedia - 11-09-2015 13:37

Jeśli chodzi o darmową domenę i hosting to znajdziesz takie np. tutaj. - cba.pl

Oczywiście, wtedy domena będzie w subdomenie hostingu np. twojastrona.cba.pl
Jeśli chcesz wyhaczyć za darmo domenę pl. czasami home.pl robił takie promocje
i na pierwszy rok dawał za darmo.

Jak już założysz hosting za darmo zainstaluje tam wordpressa też za darmo i wybierz
sobie jakiś darmowy szablon z tysięcy darmowych, które są dostępne na tę platformę.

I masz wszystko za darmo.


RE: Czy można założyć własną stronę za damo? - lechoo - 11-09-2015 15:52

Ja Ci polecę ciekawe narzędzie za pomocą którego:
- Tworzysz strony internetowe bez kodowania.
- Publikujesz zmiany jednym kliknięciem.
- Cieszysz się szybkim i niezawodnym hostingiem.

http://webwavecms.com/[email protected] - ref.
http://webwavecms.com/ - bez ref.

Narzędzie sprawdzi się dla amatora jak i profesjonalisty wykonującego strony na zlecenie.


RE: Czy można założyć własną stronę za damo? - niktor - 27-09-2015 19:34

Jeśli nie masz najmniejszego pojęcia o stronach internetowych to zrób sobie najpierw testowa stronę na cba.pl. WordPressa można tam chyba z autoinstalatora zainstalować. Pobaw się nią, poznaj wordpressa. Później dopiero stawiaj stronę którą chcesz pokazać światu.

Domeny do tego celu nie musisz kupować bo cba.pl daje darmowa subdomene a to wystarczy nawet dla własnego bloga jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy.

Na darmowe domeny uważaj bo czasem są dużo droższe niż te płatne Wink Ważna jest cena przedłużenia na kolejny rok. Jeśli to strona na kilka miesięcy tylko i w regulaminie promocji nie ma zapisu o obowiązku przedłużenia na kolejny rok to można brać. Ale jeśli to strona na dłużej to taniej jest od razu kupić tam gdzie przedłużanie domeny jest w miarę tanie.

Nie wiem kto ma aktualnie najtaniej ale ovh.pl i hekko.pl zaliczają się do tych tańszych


RE: Czy można założyć własną stronę za damo? - ged321 - 28-09-2015 15:06

Na cba właśnie słyszałem i rejestrowałem się.


RE: Czy można założyć własną stronę za damo? - sara-narat - 10-10-2016 13:11

Na http://pl.mfirma.eu/ można założyć stronę za darmo. I jest to darmowe przez tydzień a później jak się zdecydujesz to trzeba wykupić abonament w którym jest wszystko w pakiecie i przynajmniej domena jest w cenie. Jest tam gotowy kreator więc nie ma problemów ze zrobieniem sobie strony. Nie spotkałam się z dobrą darmową stroną która nie zasypuje stronę reklamami w zamian za to że jest darmowa. Zawsze jest coś za coś.