Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ciężkie początki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Ciężkie początki (/Temat-Ciezkie-poczatki-119785)



Ciężkie początki - lucass9600 - 19-08-2015 13:46

Witam Smile
Mam pytanie do użytkowników serwisu HotCash.pl Smile
Co mam zrobić? Od kilku dni zacząłem zabawę w serwisie , spam , blog
, filmiki i.....NIC ZERO LEADÓW.
Nie mam wielkich ambicji uwierzcie mi nawet 10 zł dziennie byłoby dla mnie sukcesem ,ale kompletnie nie wiem jak zaczać :>
Jeśli znalazłaby się jakaś osoba ,która mogłaby udzleić kilku rad byłbym wdzięczny

Pozdrawiam!


RE: Ciężkie początki - MarzenaF - 19-08-2015 14:48

Mam podobnie nic nie idzie..


RE: Ciężkie początki - Jatutylkopatrze - 19-08-2015 14:50

Spróbuj bez blogów.. Big Grin nawet na spamie na fb da sie zarobić jakie marne pieniądze Wink ja nie umiem zarabiać a zarabiam dziennie min. 30zł Wink


RE: Ciężkie początki - DrPrefix - 19-08-2015 15:14

Zależy od stawki jaką walniesz ;P i ile masz odwiedzin ;] napisz na pw to ci coś tam doradzę Lol


RE: Ciężkie początki - Pyczarka - 19-08-2015 20:32

Subskrypcje traktuje bardziej jako dodatek w zarabianiu, ale pamiętam jak półtora roku temu się za to zabrałem to moje zarobki wynosiły... 0zł przez dłuuugi okres czasu. Zostawiłem to na pare miesięcy, by w wakacje wyciągnąć w ciągu jednego miesiąca ok. 2500zł, jeszcze na freebizie :o

Wystarczy się nie poddawać! Jeśli spamujesz grupy, to zobacz jak to się dzieje że dana grupa jest aktywna. Czemu? Co ludzie tam robią? Czy to działa? Czy da się to podczepić pod suby i odpowiedni program?

Jeśli uda ci się dobrze trafić, to niskim nakładem pracy wyciągniesz pare dyszek dziennie.


RE: Ciężkie początki - GaCeL - 20-08-2015 09:38

Dokładnie Pyczarka Smile


RE: Ciężkie początki - AnnaKa - 25-08-2015 14:08

Będę z Tobą szczery większość opiera się teraz na facebooku.
Ale pierwszy krok zrobiłeś bardzo dobry wybrałeś odpowiedni serwis na start jak i mam nadzieję współpracę na kolejne lata. Jeśli chcesz mogę Ciebie nakierować w HC co i jak jednak nie wiem czy moja pomoc będzie Tobie odpowiadała. Oczywiście w ramach pracy na HotCash'u