Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Stres, złość, frustracja! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Stres, złość, frustracja! (/Temat-Stres-zlosc-frustracja-117846)



Stres, złość, frustracja! - Suwmier05 - 16-07-2015 20:47

Witam.
Jest to temat banalny, a mianowicie chciałbym się dowiedzieć czy macie jakieś wyszukane metody na rozluźnienieAngry? Próbowałem wielu metod, począwszy od medytacji a kończąc na piwku i papierosie( PS. po kilku piwach efekt był odwrotny od założonego). Za dobre rady chętnie dam reputa, a za taką która podziała to i piwo postawię.impreza


RE: Stres, złość, frustracja! - daniel42na - 16-07-2015 20:53

Nie lecz objawów lecz przyczynę, czym się tak stresujesz? Wyeliminuj to i już.


RE: Stres, złość, frustracja! - Kurus92 - 16-07-2015 21:00

Może zapisz się na treningi MMA albo sztuk walki.Ogólnie to każdy sport w pewnym sensie Cię ,,rozluźni" jeśli się wyżyjesz.


RE: Stres, złość, frustracja! - zjadamkredki - 16-07-2015 21:03

Krav Maga - polecam Wink
Niby wydaje się, że to bardziej dla kobiet, ale jak na 1-szym treningu zobaczyłem jakie dziki tam chodzą to zmieniłem zdanie. Po dwóch godzinach tak się zmęczysz, że nie będziesz pamiętał co to stres Wink


RE: Stres, złość, frustracja! - Rakim69.rg - 16-07-2015 21:03

Jak wpada więcej kaski to jest luzik i cud malina :3


RE: Stres, złość, frustracja! - Hybrid1990 - 16-07-2015 21:16

Nie pozwól, by stres cię pożerał – 20 sposobów na rozluźnienie się

polecam metodę nr 11, bardzo skuteczna


RE: Stres, złość, frustracja! - Suwmier05 - 16-07-2015 22:00

(16-07-2015 21:00)Kurus92 napisał(a):  Może zapisz się na treningi MMA albo sztuk walki.Ogólnie to każdy sport w pewnym sensie Cię ,,rozluźni" jeśli się wyżyjesz.

Chciałbym ale brak mi czasu niestety. Już wcześniej myślałem o sporcie ale musi mi wystarczyć domowa siłownia.

(16-07-2015 21:16)Hybrid1990 napisał(a):  Nie pozwól, by stres cię pożerał – 20 sposobów na rozluźnienie się

polecam metodę nr 11, bardzo skuteczna

mi bardziej pasuje numer 6 z ograniczeniem używek( niedawno rzuciłem palenie ale pije 2 kawki dziennie) to pewnie ma wpływ na nerwy. Numer 10 też jest dobrym pomysłem, bałagan sprawia że wpadam w szał. Jeszcze 17 jest dobry. Tak szczerze to każdy z punktów jest dobry ale zależy dla kogo, trzeba indywidualnie dostosować metody rozluźnienia. Dzięki za materiał, na pewno spróbuje. Jak macie jeszcze jakieś pomysły to walcie śmiało.Idea


RE: Stres, złość, frustracja! - Kurus92 - 16-07-2015 22:20

Powieś sobie w piwnicy worek treningowy i chociaż tak spróbuj,jeśli nie masz czasu Wink


RE: Stres, złość, frustracja! - lukaswu - 16-07-2015 22:31

To może właśnie jest przyczyna - słaba organizacja jak brakuje Ci czasu, a na pewno robisz jakieś niepotrzebne rzeczy np. teraz Wink


RE: Stres, złość, frustracja! - Suwmier05 - 17-07-2015 18:38

Teraz szukam porad jak sobie radzić z gniewem, nie jest to czas stracony.
Macie może jakieś śmieszne historie związane ze złościąSmile? Ja to na niedawnym wyjeździe ze znajomymi, po obejrzeniu pozostawionej przez nich łazienki nie wytrzymałem. Wszędzie były czyjeś rzeczy, nie miałem nawet gdzie odłożyć pasty do zębów bo tak było zawalone( byliśmy tylko w 6 os.). Stwierdziłem że też dorzucę coś od siebie...dorzuciłem krzesła, stół z kuchni, walizki i garnki. Gdy ochłonąłem dorzuciłem jeszcze komplet brudnej bielizny i z satysfakcją zamknąłem drzwi do łazienki i krzyknąłem że już wolne.Jerk
Dostałem ładny op....ol ale przynajmniej potem był porządek.