Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziwny email - podejrzenie popełnienia przestępstwa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Dziwny email - podejrzenie popełnienia przestępstwa (/Temat-Dziwny-email-podejrzenie-popelnienia-przestepstwa-117794)

Strony: 1 2 3 4


Dziwny email - podejrzenie popełnienia przestępstwa - mikolaj90 - 16-07-2015 12:39

Witajcie, parę dni temu założyłem swoją własną stronkę opartą o domenę i hosting gdyż działam na leadmore.pl

Dzisiaj otrzymałem email

"Szanowny Panie,

Działając w imieniu mojego klienta informuje, że poniższe dane strony internetowej znajdującej się pod adresem http://www.blablabla.com zostały przekazane właściwym organom ścigania celem nadania biegu w sprawie."

Niżej pisze Registrant: Name itd. i moje imię nazwisko, zamieszkanie itd... I nic więcej nie ma, tylko to.

Czy powinienem się czegoś obawiać ? Czy ktoś po prostu próbuje mnie przestraszyć, żebym nie wchodził mu w konkurencję w sub sms ? Co o tym sądzicie ?


RE: Dziwny email - podejrzenie popełnienia przestępstwa - kuli - 16-07-2015 12:41

Jak nie napisal kto on jest to z kim rozmawiac?
A swoja droga na pewno wyslal to z jakiegos adresu mailowego. I na ten adres popatrz


RE: Dziwny email - podejrzenie popełnienia przestępstwa - mikolaj90 - 16-07-2015 12:44

Jest to email od jakiejś babki i ona istnieje po wpisaniu w google, ma tą kancelarię tylko adres kancelarii jest zupełnie inny - i dlatego też myślę, że ktoś chce mnie się pozbyć z konkurencji bo suby są legalne przecież.


RE: Dziwny email - podejrzenie popełnienia przestępstwa - twardy - 16-07-2015 12:47

Suby moze i sa legalne... ale sposob w jaki je promujesz juz niekoniecznie.


RE: Dziwny email - podejrzenie popełnienia przestępstwa - mikolaj90 - 16-07-2015 12:48

Posiadam własną stronke ale nie pisze tam, że jest to za darmo itd. Nic z tych rzeczy.


RE: Dziwny email - podejrzenie popełnienia przestępstwa - broofie - 16-07-2015 12:50

Skad mieli twoje dane?


RE: Dziwny email - podejrzenie popełnienia przestępstwa - Make it - 16-07-2015 13:01

Podlinkuj mi strone na pw Wink zobacze czy wszystko masz jak powinno być


RE: Dziwny email - podejrzenie popełnienia przestępstwa - szykiryki - 16-07-2015 13:03

Zastanawiające jest jedynie to, skąd mieli Twoje dokładne dane. Nazwisko i adres?
Bo konkurencja raczej wystosowałaby jedynie 'straszaka', bez jakiś szczegółów.
Choć pewnie nie ma się czym przejmować, jesli masz pewność, że promujesz full legal to nic się nie stanie.
Pozostaje czekać na obrót sprawy.

To jakaś bardzo konkurencyjna stronka/nisza?


RE: Dziwny email - podejrzenie popełnienia przestępstwa - DzejkobPL - 16-07-2015 13:03

Dane w tym formacie mógł/a skopiować z whois domeny, jeżeli nie ukryles danych.

http://whois.domaintools.com
Wklep tu swoją domenę i sprawdz czy wyjdą Twoje dane. Smile


RE: Dziwny email - podejrzenie popełnienia przestępstwa - mikolaj90 - 16-07-2015 13:08

Tak, wyskoczyły moje dane wszystkie w dokładnie takim samym formacie jak na tej stronie.