Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
czy to zbyt oklepany pomysł? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: czy to zbyt oklepany pomysł? (/Temat-czy-to-zbyt-oklepany-pomysl-117561)

Strony: 1 2 3


czy to zbyt oklepany pomysł? - jasieeks - 12-07-2015 14:36

Cześć, nie mam zbytnio pomysłu na bloga, główkuję i główkuję ale nic z tego nie wychodzi. Czy blog z filmami na polskę to oklepany pomysł i mam szansę na zarobek?

prosze o lagodne potraktowanie pomylilem dzialy, nie ta zakladke co trzeba usunalem


RE: czy to zbyt oklepany pomysł? - Hybrid1990 - 12-07-2015 14:41

gratuluję, właśnie straciłeś dostęp do sw, a przecież pisze jak byk
http://screenshooter.net/102519019/pdathvv

@edit
każdy może napisać w takiej sytuacji że się pomylił, więc to żadne usprawiedliwienie
pomyliłeś się czy nie, regulamin złamałeś


RE: czy to zbyt oklepany pomysł? - damko123 - 12-07-2015 14:41

jest odpowiedni temat do zadawania takich pytan. cos slabo glowkujesz jak wpadles na oklepany pomysl z filmami...Smile


RE: czy to zbyt oklepany pomysł? - jasieeks - 12-07-2015 14:43

przepraszam pomylilem dzialy myslalem ze pisze w blogspocie


RE: czy to zbyt oklepany pomysł? - Mikey - 12-07-2015 14:59

Co myślałeś? :O


RE: czy to zbyt oklepany pomysł? - jasieeks - 12-07-2015 15:01

że piszę nowy temat w dziale "blogspot"


RE: czy to zbyt oklepany pomysł? - jarunioo7 - 12-07-2015 15:03

Myślisz że ktoś Ci odpowie że zarobisz na tym po 1000zł / miesiąc ? Xpokerface Według mnie wszystkiego trzeba samemu spróbować. Większość osób tutaj z forum pisze że grupy na facebooku są już oklepane i nie da sie zarobić, a ja na grupach na spokojnie moge robić dniówke 50 zł / dzień albo i jeszcze więcej gdybym tylko miał czas. Ale jak ktoś sie wypowiada kto ma 100 grup i z jednej serii spamu wpadł mu tylko jeden lead to co on tam może wiedzieć.

Sorki za odejście troche od tematu ale według mnie musisz sam to sprawdzić..


RE: czy to zbyt oklepany pomysł? - Czmiel - 12-07-2015 18:17

Jarusiek dobrze gada, na wszystkim można zarobić liczy się jednak jak to zrobimy. Smile


RE: czy to zbyt oklepany pomysł? - count765 - 12-07-2015 18:48

Cytat:nie da sie zarobić, a ja na grupach na spokojnie moge robić dniówke 50 zł / dzień albo i jeszcze więcej gdybym tylko miał czas. Ale jak ktoś sie wypowiada kto ma 100 grup i z jednej serii spamu wpadł mu tylko jeden lead to co on tam może wiedzieć.


E tam, zalewasz, ja na stu grupach raz zrobiłem ponad stówę jednego dnia na doładowaniach Tongue Tyle tylko, że mnie do szału doprowadzają te bany na fejsie, dlatego szukam dobrej alternatywy Smile


RE: czy to zbyt oklepany pomysł? - full2000 - 12-07-2015 20:20

Nie sądzę by istniało coś takiego jak zbyt oklepany pomysł. Kwestia jest tego jak się przyłożysz.Smile