Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowych wyjadaczy ! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowych wyjadaczy ! (/Temat-Facebook-Poster-Scheduler-absolutny-must-have-dla-facebookowych-wyjadaczy-117519)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowyc... - kazik0o - 20-11-2015 11:18

(19-11-2015 20:56)jamroczik napisał(a):  
(19-11-2015 16:58)kazik0o napisał(a):  Przy wysyłaniu postów na grupie przy pomocy tego programu lipa troche, bo na kazdym linku wyskakuje weryfikacja obrazka gdzie trzeba zaznaczyc dany obrazek, chyba że tylko ja tak mam

Może masz ten link oflagowany już.

Świeżo zrobiona strona Big Grin Moze dlatego ze ją debugowałem i scrapowałem Sad


RE: Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowych wyjadaczy ! - Jork - 28-11-2015 21:21

Witam

Mam pewien problem a zarazem dwa pytania.

Czy tekst ten co pisze, że post został automatycznie dodany przez facebook automation będzie zawsze czy można go usunąć czy jest tylko w wersji darmowej ???

[Obrazek: 23096457333918960949.jpg]



Drugie pytanie jest moje takie:

Jak dodać komentarz z innego konta do posta którego dodało się z poprzedniego konta.
Wiem jak utworzyć nowy komentarz ten co skrypt leci na pulpit.
Ale nwm jak dodać komentarz z bota pod post który dodałem wcześniej z innego konta.

Bardzo byłbym wdzięczny za pomoc oczywiście reputy


RE: Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowych wyjadaczy ! - jarunioo7 - 29-11-2015 16:52

Co do pierwszego pytanie to ten 'podpis' pojawia sie tylko w darmowej wersji. CO do drugiego to zamieszczam tutaj taki mini-poradnik:

1. Kopiujesz ID posta/postów i zapisujesz je w jakimś pliku. Skąd wziąć ID postów możesz sie dowiedzieć choćby z tego poradnika:

http://zarabiam.com/Temat-Zbierz-kilkaset-lajkow-do-swojego-posta-za-darmo-117527

2. Tworzysz wiadomość w tej opcji:
[Obrazek: xjvdyz.jpg]

3. Klikasz Posta a message, wczytujesz ID postów z pliku i wybierasz wiadomość którą ma udostępnić.

W naszym wypadku udostępni komentarze do posta.

Pozdrawiam Smile


RE: Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowych wyjadaczy ! - oglaszam - 04-12-2015 21:47

Autorzy tego programu to fajne chłopaki. Miałem kilka uwag co do działania tego programu to wdrożyli wszystkie moje uwagi w ciągu jednego dnia. Na następny dzień była aktualizacja. Jeszcze muszę dodać, że przy zakupie 5 licencji dają niezłe upusty Smile


RE: Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowyc... - mateart - 18-02-2016 17:44

Witajcie! Mam pytanko do specjalistów Smile Czy jest możliwość wysyłania wiadomości na grupy wieloma kontami jednocześnie(w tym samym czasie)? Czyli powiedzmy 10 kont wysyła w tym samym czasie rożne wiadomości na różne grupy?


RE: Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowyc... - Szaman1644 - 18-02-2016 17:52

(18-02-2016 17:44)mateart napisał(a):  Witajcie! Mam pytanko do specjalistów Smile Czy jest możliwość wysyłania wiadomości na grupy wieloma kontami jednocześnie(w tym samym czasie)? Czyli powiedzmy 10 kont wysyła w tym samym czasie rożne wiadomości na różne grupy?

Jeżeli grupy masz pozbierane, wszystko pozapisywane ładnie, do tego dostęp do proxy to nie ma problemu z jednoczesnym wysyłaniem wiadomości.


RE: Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowyc... - mateart - 18-02-2016 18:07

(18-02-2016 17:52)Szaman1644 napisał(a):  
(18-02-2016 17:44)mateart napisał(a):  Witajcie! Mam pytanko do specjalistów Smile Czy jest możliwość wysyłania wiadomości na grupy wieloma kontami jednocześnie(w tym samym czasie)? Czyli powiedzmy 10 kont wysyła w tym samym czasie rożne wiadomości na różne grupy?

Jeżeli grupy masz pozbierane, wszystko pozapisywane ładnie, do tego dostęp do proxy to nie ma problemu z jednoczesnym wysyłaniem wiadomości.

Dziękuję za odpowiedz, to muszę coś ustawić w shedule? Bo standardowo, to jak zaczyna wysyłać wiadomości jednym kontem, to nie można korzystać z innych funkcji w tym czasie...


RE: Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowych wyjadaczy ! - jamroczik - 18-02-2016 20:49

Tak, dodaj sobie schedulle typu post message - jedyny problem to że nie można grupowo ich zaimportować - więc klikania będziesz miał sporo.


RE: Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowych wyjadaczy ! - am111 - 09-06-2016 13:16

Czy bot jest w dalszym ciągu aktualizowany ?


RE: Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowych wyjadaczy ! - ar4 - 03-08-2016 13:06

Czy ktoś wie, czy ten soft obsługuje synonimy?
Np. chcę wysłać opis posta ale z synonimów {a1|a2|a3} itd.