Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowych wyjadaczy ! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowych wyjadaczy ! (/Temat-Facebook-Poster-Scheduler-absolutny-must-have-dla-facebookowych-wyjadaczy-117519)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowych wyjadaczy ! - jarunioo7 - 11-07-2015 17:23

Facebook Poster & Scheduler to narzędzie dla każdego spamera działającego na facebooku. Program oferuje nam na prawde ogrom możliwości przez co staje się tzw. „kombajnem” w gronie programów dla osób zarabiających na facebooku. Osobiście korzystam z programu przez około pół roku, a zwrócił mi się on chyba pierwszego dnia Smile

[Obrazek: esw20y.jpg]

W tym poradniku chciałbym przedstawić prostotę działania programu, a także wytłumaczyć wszystkim początkującym jak się w nim odnaleźć.. Smile Zaczynamy!

______________________________________________________________________

1. Pierwsze co musimy zrobić aby korzystać z możliwości jakie oferuje nam FPS – dodać konto facebook. Takich kont możemy dodawać nieskończoność. Klikamy po lewej stronie na górze ADD NEW ACCOUNT i wpisujemy dane po czym akceptujemy aplikacje. Klikamy prawym przyciskiem na dodane konto po czym wyświetlą nam się opcje.

[Obrazek: 0xr6m8.jpg]

2. Możemy odpowiednio: skopiować ID konta, edytować (np. zmienić ID lub Imię Nazwisko), usunąć konto z programu, sprawdzić czy konto działa.
3. Post a message - jeśli chcemy wysłać wiadomość / dodać posta w grupach itd to naciskamy tą opcję.
4. Delete Post ID's - jeśli chcemy skasować posty które dodaliśmy naciskamy tą opcję.
5. Create new message - możemy odpowiednio stworzyć wiadomość: sam tekst; tekst + zdjęcie/zdjęcia; prywatna wiadomość; komentarz do posta;
6. Edit Message - możemy edytować wcześniej stworzoną przez nas wiadomość
7. Bump Your Post - nigdy tej opcji nie używałem
8. Fetch your list of - opcja która pobiera z konta listę ID odpowiednio: lista ID znajomych; lista ID naszych grup; lista ID stron na których mamy jakieś funkcje; lista ID polubionych przez nas stron.
9. Group Tools - po najechaniu na tą funkcję wyświetlają nam sie funkcje związane z grupami na naszym koncie.

[Obrazek: 6gzlru.jpg]

Searchings/Checking Infos/ Leaving groups - tutaj wgrywamy liste ID grup, później możemy do nich dołączyć / odejść / sprawdzić ile mają członków / posegregować i wiele innych funkcji..
Find Your Latest Post in Groups - pobiera liste ID postów które ostatnio dodaliśmy w grupach
Invite The list of friends to group - zapraszamy liste znajomych do jednej grupy
Invite a friend to the list of groups - zapraszamy jednego znajomego do listy grup
Export Group Members - exportujemy liste członków grupy

10. Page Tools - opcje stron na których możemy odpowiednio: szukać stron po słowach kluczowych; masowo lajkować/odlajkowywać strony; zapraszać znajomych do polubienia strony.
11. User Tools - opcje użytkownika w których możemy odpowiednio: wpisywać słowa kluczowe po czym zapraszać do znajomych / usuwać ze znajomych; konwertować ID na emaile; przyjmować/odrzucać zaproszenia do znajomych.
12. Event Tools - opcje wydarzenia w których możemy wyszukiwać wydarzenia po słowach kluczowych i do nich dołączać; zapraszać znajomych na wydarzenie.
13. Schedules Post Manager - tutaj możemy zaplanować różnego rodzaju akcje np. zaplanować postowanie w grupach, zaplanować dołączanie do grup..


______________________________________________________________________

Podsumowując... Do wszystkiego potrzebne są nam ID (ludzi / grup / wydarzeń / stron itd). Z tymi ID możemy robić co chcemy, opcje przedstawiłem powyżej. Żeby dodać wiadomość najpierw musimy te ID pobrać klikając opcje "Fetch your list of", a później musimy stworzyć wiadomość klikając "Create new message". Później naciskamy "Post a message", wczytujemy ID, wczytujemy wiadomość i możemy cieszyć się że nasz post leci na kilkadziesiąt grup Big Grin

UWAGA ! Zawsze trzeba jednak uważać na blokady.. Jeśli zamiast "Posted" wyskoczy Ci error po prawej stronie np "A security code.." to przerwij postowanie i wróć do tego konta za godzine Smile


______________________________________________________________________

Strona producenta na której możemy kupić program:
http://ntweb.org/products/facebookposterandscheduler

Licencja kosztuje 40$ - program jest wart tej ceny, zwrócił mi się po kilku dniach użytkowania, a używam go już pół roku Smile W wersji darmowej można chyba korzystać maksymalnie z dwóch ID


Oczywiście reputki mile widziane Big Grin



RE: Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowych wyjadaczy ! - Mercz - 11-07-2015 17:31

Mega opis! Osobiście korzystam z innych programów (bądź radzę sobie bez nich), ale wiem, że ten program jest najlepszy! Wink
+ za ładnie opisany poradnik Wink


RE: Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowych wyjadaczy ! - Haxite - 11-07-2015 18:06

Nie zarabiam na spamie ale faktycznie opis dobry i program mega kombajn! Mimo to zdecyduj się w jakim okresie się zwrócił Jerk

(11-07-2015 17:23)jarunioo7 napisał(a):  Osobiście korzystam z programu przez około pół roku, a zwrócił mi się on chyba pierwszego dnia Smile
(...)
Licencja kosztuje 40$ - program jest wart tej ceny, zwrócił mi się po kilku dniach użytkowania, a używam go już pół roku Smile



RE: Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowych wyjadaczy ! - jarunioo7 - 11-07-2015 18:25

oo prosze jaki szczegół wynalazł w takim obszernym opisie hehe Big Grin wiesz, u mnie dniówki różne.. raz 100zł, raz 300, a raz 50zł Jerk2


RE: Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowych wyjadaczy ! - xTKSD - 11-07-2015 19:00

Zakryłeś nazwiska, a nie zakryłeś id kont? Big Grin


RE: Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowych wyjadaczy ! - jarunioo7 - 11-07-2015 19:22

Tak Xpokerface Dane osobowe z reguły się zakrywa, ktoś kto będzie chciał dojść (nie wiem po co) do tych kont to się dostanie nawet jakbym zakrył ID kont..


RE: Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowych wyjadaczy ! - bartex89 - 12-07-2015 06:33

Szukam czegoś takiego, tylko nie chce spamowac, a miec liste kont w 1 miejscu.

Ale z tego co widze na koncie darmowym, nie da sie przelogowywac miedzy kontami, a tylko je podejrzec w przegladarce.

Znacie jakies program przejrzysty jak ten, tylko, żeby się dało przelogowywać miedzy kontami na liscie?


RE: Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowych wyjadaczy ! - djram - 12-07-2015 07:28

Program używałem jakieś 2 lata temu +/-, wydaje mi się ze był już na forum. Nie wiem jak jest teraz, ale wcześniej program dawał nam darmową aplikacje, mogliśmy spamować do woli jednym kontem i zamiast bana na konto to szedł ban na aplikacje, później program wymagał stworzenia przez nas aplikacji do spamowania i dodania jej do programu.

Potwierdzam dniówka 50 zł na subach z tym programem to żaden wyczyn Big Grin


RE: Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowych wyjadaczy ! - Mikey - 04-08-2015 23:24

Działa Wam? Mi nie przynosi żadnych wyników...


RE: Facebook Poster & Scheduler - absolutny "must have" dla facebookowych wyjadaczy ! - Mercz - 04-08-2015 23:40

(04-08-2015 23:24)Mikey napisał(a):  Działa Wam? Mi nie przynosi żadnych wyników...

U mnie są wyniki Smile