Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aplikacja FB v2.3 z publish_actions 400zł ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Aplikacja FB v2.3 z publish_actions 400zł ! (/Temat-Aplikacja-FB-v2-3-z-publish-actions-400zl-117422)



Aplikacja FB v2.3 z publish_actions 400zł ! - jarunioo7 - 10-07-2015 08:35

1.Nazwa przedmiotu : Aplikacja FB v2.3 z publish_actions
2.Opis przedmiotu : Poniżej
3.Zdjęcia : Brak
4.Kontakt : PW/ GG (podane w profilu)
5.Cena : 400zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : przelew, paypal

Sprzedam aplikacje facebook v.2.3 z możliwością postowania na tablicach użytkowników. Sprzedaje ponieważ wyjeżdżam za tydzień i nie będę miał czasu ani możliwości na jej promowanie / spamowanie itd. Druga sprawa jest taka że musze oddać bratu pieniądze Jerk2 Od siebie dodam że jest to moja druga aplikacja, pierwsza prawie mi się zwróciła po tygodniu (a rzadko spamowałem z powodu braku czasu).

Zapraszam do kontaktu na PW / GG


RE: Aplikacja FB v2.3 z publish_actions 400zł ! - krystiann - 10-07-2015 08:41

Mogę dać 250zł Smile

Aplikacje które są przerzucane z konta na konto po raz któryś są uznawane za "podejrzane" działania dla fejsa i taką apke mogą zbanować po 1 wrzutce


RE: Aplikacja FB v2.3 z publish_actions 400zł ! - jarunioo7 - 10-07-2015 08:46

Cóż. Jeśli nie uda mi sie jej sprzedać za 400zł to potrzymam ją te dwa tygodnie u siebie na koncie a później sam zaczne spamować..

Każdą aplikacje jak i każdy fanpage "mogą" zbanować.. Smile


RE: Aplikacja FB v2.3 z publish_actions 400zł ! - kariolmax - 10-07-2015 16:36

@Krystian nie gadaj głupot, bezpodstawne argumenty tylko żeby zapłacić mniej.. żałosne.

Może za 50zł ma Ci ją oddać ?


Aplikacja FB v2.3 z publish_actions 400zł ! - surfer0700 - 16-08-2015 15:12

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.