Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skrypt. js - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Skrypt. js (/Temat-Skrypt-js-117388)



Skrypt. js - Duxone00 - 09-07-2015 15:25

Witaj.

Szukam osoby która była by wstanie wykonać dla mnie pewien skrypt.
Cena: do uzgodnienia tutaj bądź na pw

skrypt musi działać w przeglądarce na dodatku "scriptish" - w mozilli
Czego oczekuję:

Chcę aby działał tylko w grze http://www.thecrims.com
w zakładce napad aby zawsze mi wybierał danego gracza z którym złapię kontakt
tak abym nie musiał kliknąć na rozwinięcie listy i tego gracza wybrać.


obecnie wygląda to tak:

A chcę żeby wyglądało tak:

Tak że jak złapię kontakt to żeby ten gracz już był wybrany i wystarczy iż kliknę w button "atakuj" i go zaatakuje.
myślę iż z tą opcją może być lekki kłopot ponieważ jeżeli złapię więcej jak jeden kontakt to skrypt może nie wiedzieć który zaznaczyć
także może wyglądać to tak aby był zaznaczony pierwszy ale żeby lista była cały czas rozwinięta.


chciałem samemu to zrobić poprzez dodanie boxa jednakże nie umiem wprowadzić do niego by wyświetlał osoby ze złapanym kontaktem tak by dało się je zaatakować...


Ogólnie strona wygląda inaczej niż na screenach niżej ponieważ button "atakuj" i listbox powiększyłem
oraz utworzyłem nowy button z operacją plastyczną (button z operacją został przeniesiony ze szpitala -> operacja plastyczna)



Skrypt. js - Sloniasek - 11-07-2015 09:35

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.