Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - milosz998 - 29-08-2015 00:15

Powiem tak.

Na Leadnow praktycznie nie pracuję (nie skupiłem się w pełni na tym serwisie). Zarzuciłem może 2-3 linkami. Mam jakieś 250 wejść - 15 leadów.

Wygląda to niesamowicie. Gdzie indziej mam po 500-700 wejsc dziennie i 2 leady to cud, a tutaj po prostu wygląda to tak jakby ten serwis jako jedyny uczciwe zliczał leady, bo to jest coś niemożliwego.

Niebawem skupiam się na pracy tylko tu.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - mlody16918 - 29-08-2015 00:23

(29-08-2015 00:15)milosz998 napisał(a):  Powiem tak.

Na Leadnow praktycznie nie pracuję (nie skupiłem się w pełni na tym serwisie). Zarzuciłem może 2-3 linkami. Mam jakieś 250 wejść - 15 leadów.

Wygląda to niesamowicie. Gdzie indziej mam po 500-700 wejsc dziennie i 2 leady to cud, a tutaj po prostu wygląda to tak jakby ten serwis jako jedyny uczciwe zliczał leady, bo to jest coś niemożliwego.

Niebawem skupiam się na pracy tylko tu.

Weź pod uwagę regulamin i się z nim zapoznaj, będziesz wiedział dlaczego konwersja jest inna Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - milosz998 - 29-08-2015 00:28

(29-08-2015 00:23)mlody16918 napisał(a):  
(29-08-2015 00:15)milosz998 napisał(a):  Powiem tak.

Na Leadnow praktycznie nie pracuję (nie skupiłem się w pełni na tym serwisie). Zarzuciłem może 2-3 linkami. Mam jakieś 250 wejść - 15 leadów.

Wygląda to niesamowicie. Gdzie indziej mam po 500-700 wejsc dziennie i 2 leady to cud, a tutaj po prostu wygląda to tak jakby ten serwis jako jedyny uczciwe zliczał leady, bo to jest coś niemożliwego.

Niebawem skupiam się na pracy tylko tu.

Weź pod uwagę regulamin i się z nim zapoznaj, będziesz wiedział dlaczego konwersja jest inna Smile

Nie będę czytał całego. Oświeć mnie.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Jatutylkopatrze - 29-08-2015 00:35

A ja nadal czekam na programy facebookowe Sad i chyba sie nie doczekam :/


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - zozols1 - 29-08-2015 08:04

Przypuszczam, że to ta część. Czytałem cały regulamin i nie znalazłem nic innego.
Chodzi chyba o to, że osoba nawet z pustym kontem też daje leada - mogę się mylić.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 29-08-2015 08:25

Szczegóły naliczania to oczywiście nasza wewnętrzna tajemnica Smile. Dbamy, aby nasi partnerzy byli usatysfakcjonowani warunkami współpracy, co jak widać - nie są to puste słowa Smile.

@Jatutylkopatrze Już wkrótce Wink. Coraz więcej naszych partnerów pragnie takich programów, tak że staramy się wyjść im naprzeciw!

Przy okazji - polecam wszystkim jednak czytać regulamin. Staramy się jak najbardziej dogodzić naszym partnerom, ale w zamian oczekujemy, że będą generowali prawdziwy ruch; na fraudy jesteśmy bardzo wyczuleni.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - zozols1 - 29-08-2015 13:07

Zauważyłem problem w programie pobierz plik. Pracuję na dwóch komputerach, gdy na jednym zrobiłem linki, sprawdzam - wszystko działa. Idę na drugi wchodzę w link a tam wyskakuje całkiem inna strona, gdzie nie piszę nic co podałem w linku, tylko, że jest to strona z pobieraniem. Na środku jest duży przycisk i odliczanie od 5 do 1, a potem jest pobierz. Klikam w pobierz a tam wyskakuje komunikat o pobieraniu jakiegoś tam hajsu. Nwm czy to tak ma być czy o co chodzi. Sprawdzałem kilkukrotnie i jest tak za każdym razem ;/


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - rozekrr - 29-08-2015 13:13

@[LeadNow] , szkoda że na Stream trzeba tak długo czekać, upominałem się o niego kilka tygodni temu i dalej nie ma, a to podstawowy program. Cóż...


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 29-08-2015 13:50

Bardzo nam przykro z tego powodu. Niestety, mamy sezon urlopowy, a co za tym idzie - nasze "moce przerobowe" nie są pełne. Wakacje "na szczęście" się jednak kończą, tak więc prace ulegają przyspieszeniu Smile.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - rozekrr - 29-08-2015 13:53

To się nie obiecuje jeżeli potem tygodniami słowa nie dotrzymacie...
Konkretnie proszę, w jakim okresie zostanie dodany Stream w końcu?

Proszę o pewne info a nie takie które znowu spłynie...