Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Czaq - 05-11-2016 15:02

Czy dzisiaj sa jakies problemy związane z naliczaniem? Dzień w dzień mam konwersje ok. 7-8% a dziś 1% :O czy zwykły przypadek?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 05-11-2016 15:13

Żadnych problemów nie zauważyliśmy. Wiadomym jest, że zdarzają się słabsze dni. Tym bardziej, że jest dopiero godzina 15. Do końca dnia konwersja na pewno wzrośnie.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Yamakasi - 08-11-2016 18:42

Szkoda,że nadal nie działa rubryka - Czas, po którym ma się pojawić formularz (w sekundach).

Zgłaszałem to kilka razy Sad

Za każdym razem wyświetla się po 5 sekundach mimo iż ustawiam różnie,wpisując np 10 czy 20,za każdym razem wyświetla się po 5 sekundach.
Na każdym nowym linku jest to samo...
Nie da się tego przeskoczyć...

Kiedy to w końcu naprawicie ?



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - rasianio1999 - 08-11-2016 21:00

Zalicza elegancko Cool


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 08-11-2016 21:28

Już to sprawdzamy. Damy Panu znać rano czy wszystko jest w porządku.

(08-11-2016 18:42)Yamakasi napisał(a):  Szkoda,że nadal nie działa rubryka - Czas, po którym ma się pojawić formularz (w sekundach).

Zgłaszałem to kilka razy Sad

Za każdym razem wyświetla się po 5 sekundach mimo iż ustawiam różnie,wpisując np 10 czy 20,za każdym razem wyświetla się po 5 sekundach.
Na każdym nowym linku jest to samo...
Nie da się tego przeskoczyć...

Kiedy to w końcu naprawicie ?



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - JustinTime - 09-11-2016 19:58

I jak tam konwersja na leadach z odnowieniami?



PS: Czy program PSC będzie w tym miesiącu, roku. Coś mniej więcej informacji konkretniejszych Smile?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 09-11-2016 20:11

@JustinTime

Konwersja na leadach z odnowieniami utrzymuje się na wysokim poziomie.

Jeżeli chodzi o program PSC, to cały czas nad tym pracujemy. O postępach w pracy będziemy informowali Państwa na bieżąco.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Jatutylkopatrze - 09-11-2016 21:13

(09-11-2016 20:11)LeadNow napisał(a):  @JustinTime

Konwersja na leadach z odnowieniami utrzymuje się na wysokim poziomie.

Jeżeli chodzi o program PSC, to cały czas nad tym pracujemy. O postępach w pracy będziemy informowali Państwa na bieżąco.

tylko ze wy robicie ten program PSC już z 4 miesiąc jak nie więcej :o
wiec może pokażcie co już macie?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 09-11-2016 21:18

@JustinTime

Prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość. Potrzebujemy czasu, aby dopracować program do perfekcji.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - haris - 09-11-2016 21:59

1 Pytanie, panowie jak u was z konwersja na stawce 6zł bo u mnie straszna lipa od 3 dni nie przekracza 4% w najlepszych momentach nie przekracza max 8% o dziwo na innym serwisie przy MO10zł i zabieraniu z konta ponad 30zł miałem najniższa 2%, najwyższa 12%, średnia była z tego koło 5% wydaje mi się że przy tej stawce 6zł tym bardziej że nikt nie musi mieć nic na koncie konwersja powinna być ciut wyższa...
2. LeadNow czy jest możliwość zmienienia stópki/regulaminu tak aby się chował i po naciśnięciu wyskakiwał i był widoczny lub coś w tym rodzaju? bo jest tak okropnie wywalony na samym dole prawie na pól strony że bardzo duża liczba osób o nim pisze, może byście zrobili podobnie jak w konkurencyjnych serwisach, zapewne poprawiło by to konwersje i każdy by na tym zyskał, nie mówię tu o jego usunięciu całkowicie bo wiadomo jakie są przepisy ale zrobieniu jej jakoś... inaczej.