Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Sergio7 - 27-10-2016 21:08

Ale dziś wysoka konwersja :o około 30% Na żadnym serwisie czegoś takiego nie osiągnąłem Smile Polecam każdemu Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Jatutylkopatrze - 27-10-2016 21:14

rozumiem, ze ten program ktory proponowałem na emailu i go zatwierdziliście dojdzie wolniej niz program PSC?;x


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - JustinTime - 28-10-2016 00:05

(27-10-2016 21:14)Jatutylkopatrze napisał(a):  rozumiem, ze ten program ktory proponowałem na emailu i go zatwierdziliście dojdzie wolniej niz program PSC?;x

Mam nadzieje Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 28-10-2016 08:24

Sergio7, gratulujemy takiego wyników i życzymy, żeby było takich jak najwięcej Smile

jatutylkopatrze,
Prześlij nam na PW swój mail, abyśmy wiedzieli o który dokładnie chodzi.

A co do Waszych sugestii, to wiadomym jest, że nie wszystkie wprowadzimy od razu.

Prosimy jednak, aby każdy teraz nie wypytywał się o program, który proponuje "Kiedy wyjdzie?" itp. Staramy się jak możemy, aby jak najszybciej wprowadzić wszelkie zmiany i aby były one naprawdę dopracowane.

Tak abyście Wy byli zadowoleni z wykonanej przez nas pracy, a jednocześnie i my Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Lanserek - 28-10-2016 14:45

Macie w planach wprowadzić wypłaty na paypal?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 28-10-2016 14:58

Trwają pracę nad wprowadzeniem paypala i paru innych rozwiązań.

Kiedy ewentualnie je wprowadzimy, tego nie wiemy. Aczkolwiek na ten moment jest bliżej końca, niż dalej Wink


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - shiks - 31-10-2016 07:07

dobrze naliczacie leady?


bo aż dziw bierze od 2 dni zeroooo Smile


pozdro


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Czaq - 31-10-2016 07:36

U mnie wczoraj konwersja 5% więc jest okay Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 31-10-2016 09:46

@shiks
Jasne, że tak. Z każdego leada rozliczamy się rzetelnie Wink


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - beRRo - 31-10-2016 12:44

Zróbcie w końcu dodatkową konwersję dla programu Pobierz123.pl (Music) na urządzenia mobilne. Wzrośnie konwersja, a co za tym idzie zarobki i korzyści dla Was.