Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna (/Temat-Leadnow-pl-skuteczna-siec-afiliacyjna-117196)



RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Lotheo - 24-08-2015 15:07

(24-08-2015 12:18)Martin676 napisał(a):  Jest to akceptowana forma w innych serwisach :-) Istnieją pewne "sposoby" promocji, w których ofiara podaje swój numer telefonu, następnie kod a my to tylko wpisujemy nie mając pojęcia czy ten ktoś ma coś na koncie czy też nie Smile

Jest dopuszczone, ale w systemie MO, kiedy "ofiara" wie ile to kosztuje. Każdy serwis zabrania takiego działania w subskrypcjach.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - aero2 - 24-08-2015 15:17

Szkoda że nie ma stopki co ją AdBlock blokuje lub się pokazuje po kliknięciu w Regulamin.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Darineks - 24-08-2015 15:38

Druga wypłata i sobotnia dniówka Smile Wypłaty są błyskawiczne.

[Obrazek: leadnow.jpg]


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 24-08-2015 15:42

@aero2
Myślę, że konwersja jest i tak dość wysoka. Nie ma sensu tego ukrywać.

@Darineks
Tylko pogratulować! Liczymy na dalszą owocną współpracę Smile


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - ASTONEQ - 24-08-2015 19:56

Czy można się u Was rozliczać na podstawie wynajmu powierzchni reklamowej (rachunek) ?


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 24-08-2015 20:07

(24-08-2015 19:56)ASTONEQ napisał(a):  Czy można się u Was rozliczać na podstawie wynajmu powierzchni reklamowej (rachunek) ?

Oczywiście. Jesteśmy otwarci na różne sposoby współpracy. W sprawie szczegółów proszę pisać na [email protected]


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - SokoleOko - 24-08-2015 20:14

wow dopiero co podmieniłem linki i już 2 leady Big Grin wypłacają ? bo coś za dobrze wpada


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - Jatutylkopatrze - 24-08-2015 20:14

Kiedy dodacie programy na facebooka ? bo tylko są programy które są wypalone ;/ i kazdy nimi spamuje :/


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - milosz998 - 24-08-2015 20:18

(24-08-2015 20:14)SokoleOko napisał(a):  wow dopiero co podmieniłem linki i już 2 leady Big Grin wypłacają ? bo coś za dobrze wpada

Ja to samo, zdziwiony jestem ostro.

Takiej konwersji nie miałem jak żyję.


RE: Leadnow.pl - skuteczna sieć afiliacyjna - LeadNow - 24-08-2015 20:31

Cóż, nie bez przyczyny chwalimy się, że mamy świetną konwersję i opłaca się z nami współpracować Smile.

(24-08-2015 20:14)Jatutylkopatrze napisał(a):  Kiedy dodacie programy na facebooka ? bo tylko są programy które są wypalone ;/ i kazdy nimi spamuje :/

Bardzo niedługo Smile. Damy znać, jak to zrobimy!