Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowe Lajki do komentarzy na FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Darmowe Lajki do komentarzy na FB (/Temat-Darmowe-Lajki-do-komentarzy-na-FB-117094)



Darmowe Lajki do komentarzy na FB - PaulRcootiC - 04-07-2015 12:13

Czesc , szukam darmowych like do komentarzy na FB cos w stylu LeetShares , ale gdy klikam " Get access token" przechodze do SH.ST , czekam klikam skip i jest blad facebooka :/ Sa jakies inne do likeowania komentarzy ? Big Grin


RE: Darmowe Lajki do komentarzy na FB - Assasinoo - 05-07-2015 16:28

Na google wpisując: "facebook auto liker" wyskoczy kilka podobnych stron, część z nich działa bo niedawno sprawdzałem. Ale leetshares był najlepszy, bo w tamtych z google same zagraniczne like, a w leetshares szło sobie polskie dodać i wyglądało wiarygodniej Wink


RE: Darmowe Lajki do komentarzy na FB - Golona - 06-07-2015 09:52

A działa wam aktualnie leetshares?


RE: Darmowe Lajki do komentarzy na FB - Mercz - 06-07-2015 10:10

Mi działa.

Jaki macie bład?


RE: Darmowe Lajki do komentarzy na FB - Golona - 06-07-2015 10:24

(06-07-2015 10:10)Mercz napisał(a):  Mi działa.

Jaki macie bład?

Po wpisaniu tokena wyświetla się "sorry, our site is temporarily maintenance"


RE: Darmowe Lajki do komentarzy na FB - Mercz - 06-07-2015 10:25

Nawet Cię nie przekierowywuje 5 sekund ze "skip ad"?


RE: Darmowe Lajki do komentarzy na FB - Golona - 06-07-2015 10:34

Tzn tak, normalnie zbiera token, i później po kliknięciu "Sign In" odrazu wyskakuje okienko po środku strony (na górze) z tym komunikatem "sorry, our site is temporarily maintenance". I myślałem, że jakieś prace robią no ale jak Tobie działa to nie wiem co jest :/

Nie nie ma przekierowania nawet.


Darmowe Lajki do komentarzy na FB - Admin - 11-07-2015 15:07

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.


RE: Darmowe Lajki do komentarzy na FB - jarunioo7 - 12-07-2015 22:40

Tutaj dokładnie opisałem co zrobić aby dostać lajki do posta / komentarza:
http://zarabiam.com/Temat-Zbierz-kilkaset-lajkow-do-swojego-posta-za-darmo-117527

Mam nadzieje że pomogłem Smile