Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Piotr K. zatrzymany - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Piotr K. zatrzymany (/Temat-Piotr-K-zatrzymany-116219)

Strony: 1 2 3


Piotr K. zatrzymany - Sloniasek - 18-06-2015 21:05

Młody biznesmen znany w środowisku show-biznesu sprzedawał kosmetyki i substancje lekopodobne. Według prokuratury robił to dopuszczając się oszustwa.



Piotr K. w mediach nazywany jest "20-letnim milionerem". Mężczyzna został zatrzymany w czwartek w siedzibie swojej firmy na polecenie prokuratury - podaje tvn24.pl. W piątek ma usłyszeć zarzuty.

- Mogę potwierdzić, że mężczyzna został dziś zatrzymany w celu przeprowadzenia czynności procesowych, ale nie mogę powiedzieć, gdzie do tego doszło. Jutro prawdopodobnie usłyszy zarzuty. Oprócz niego zatrzymana została jeszcze jedna osoba, a firma została przeszukana. Na ten moment nie możemy powiedzieć więcej na ten temat - potwierdził Przemysław Nowak z Prokuratury Okręgowej w Warszawie

K. podejrzewany jest o nieuczciwy handel produktami kosmetycznymi i suplementami diety. Chodzi tu m.in. o cudowne tabletki na odchudzanie i preparat do wybielania zębów. Sprawą zajęli się także reporterzy "Blisko ludzi" TTV

- Do prokuratury na Mokotowie wpłynęło łącznie kilkaset różnego rodzaju zawiadomień, w których pokrzywdzeni wskazują, iż zostali oszukani przez różnego rodzaju podmioty, oferujące różnego rodzaju towary o charakterze kosmetycznym lub pseudoleczniczym. Istnieje podejrzenie, że za tymi wszystkimi firmami stoi Piotr K. - dodał Przemysław Nowak.

Przy reklamowaniu substancji na odchudzanie miało dojść do manipulacji. Dziennikarze TTV dotarli do mężczyzny, który w miał być rzekomo wybitnym lekarzem z Toronto. Okazało się, że ekspert od odchudzania jest jedynie wynajętym statystą z agencji reklamowej.


RE: Piotr K. zatrzymany - adios123 - 18-06-2015 21:15

Nalezalo mu sie. Cwaniaczek wielki hurwaa.


RE: Piotr K. zatrzymany - domin_dz - 18-06-2015 21:19

I tak go wypuszczą bo nie oszukał na kilka tysięcy tylko na miliony a takich w naszym kraju się nie zamyka. Big Grin


RE: Piotr K. zatrzymany - makingmoney - 18-06-2015 23:06

...


RE: Piotr K. zatrzymany - rachman - 18-06-2015 23:19

Dokładnie. Jeszcze fotel prezesa ZUSu mu dadzą...


RE: Piotr K. zatrzymany - Oceniamy - 18-06-2015 23:21

(18-06-2015 23:06)makingmoney napisał(a):  O ile się nie mylę to był taki serwis subsms, który zawinął się bez ostatnich wypłat i którego "tajemniczym" właścicielem okazał się ten chłopczyk. Jak źle mówię to mnie poprawcie.

Chyba mowa o icharge i illysms albo jakos tak Smile


RE: Piotr K. zatrzymany - Admin - 19-06-2015 07:28

(18-06-2015 23:06)makingmoney napisał(a):  O ile się nie mylę to był taki serwis subsms, który zawinął się bez ostatnich wypłat i którego "tajemniczym" właścicielem okazał się ten chłopczyk. Jak źle mówię to mnie poprawcie.

Dobrze kojarzysz, Kaszubski oferował mi umowę i podział zyskami serwisu - ale od początku mi śmierdział leciał w kulki z wypłatami dla użytkowników Naszego forum, dlatego odprawiliśmy go z kwitkiem - co spowodowało upadek jego serwisów.


RE: Piotr K. zatrzymany - Loris - 19-06-2015 08:04

Powinni go już dawno wsadzić, cwaniaczek je*any.


RE: Piotr K. zatrzymany - Sloniasek - 19-06-2015 11:16

No to panie Kaszubski
[Obrazek: 25utvmf.gif]


RE: Piotr K. zatrzymany - twardy - 19-06-2015 12:52

Myslicie, ze pojdzie siedziec? No nie wiem.